ترامپ تایید کرد که با رئیس جمهوری اوکراین درباره جو بایدن حرف زده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ تصدیق کرد در تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین درباره جو بایدن و پسرش صحبت کرده است

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه ۲۲ سپتامبر در جمع خبرنگاران کاخ سفید اذعان داشت که در تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین درباره جو بایدن و پسرش صحبت کرده است.

اظهارات اخیر آقای ترامپ دربارۀ تماس تلفنی‌ با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین در تاریخ ۲۵ ژوئیه، در حالی بیان می‌شود که یکی از مقامات کلیدی حزب دموکرات در کنگره اعلام کرده بود «تنها راه‌ حل و فصل اوضاع کنونی» استیضاح آقای ترامپ است. جو بایدن تایید کرده است که او می‌خواسته که این دادستان اخراج شود اما این درخواست برای کمک به پسرش نبوده است و این‌که «دیگر نهادهای دولت آمریکا، اتحادیه اروپا و نهاد‌های بین‌المللی می‌خواستند که این دادستان به علت ناکارآمدی در مقابله با فساد اخراج شود.»

آقای ترامپ بعد از این سخنان در جمع خبرنگاران، در حساب توییتری خود ادعا کرد که دولت اوکراین اعلام کرده است که تحت فشار قرار نگرفته است. در این توییت آمده است: «خبر فوری: دولت اوکراین همین الان گفت که در طی آن مکالمه [تلفنی] «خوب»، اصلا تحت فشار قرار نگرفته‌اند. ولی از آن طرف، جو بایدن خواب‌آلود با تهدید کردن به اینکه به اوکراین مقدار زیادی دلار نخواهند داد فشار آورده و یک دادستان سخت‌گیر که در حال تحقیق درباره شرکت پسرش بوده را اخراج کرده است. داستان واقعی این است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جانی که فدای خانواده شدسنندج - ایرنا - هفته گذشته پرستار جوان سنندجی در یک اقدام انسان دوستانه و برای خاموش کردن آتش در یکی از کوه‌های اطراف سنندج و نجات جان ۲ تن از اعضای خانواده اش، جان خود را از دست داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کنکور؛ پدیده‌ای که نظام آموزشی ایران را 'گروگان' گرفته استچند روز پیش خبر بازداشت دختر جوانی منتشر شد که او را دانشجوی قلابی خوانده بودند. 👌
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زنان تاثیرگذار ایران؛ اکرم نقابی: ۲۰ سال است که چشم انتظارم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

همزمان با شهرآورد تهران؛ فیفا می‌گوید ایران اطمینان داده که زنان را به ورزشگاه‌ها راه می‌دهد🔺همزمان با شهرآورد تهران؛ فیفا می‌گوید ایران اطمینان داده که زنان را به ورزشگاه‌ها راه می‌دهد ⚡️فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) اعلام کرد که از سوی مقامات جمهوری_اسلامی ایران اطمینان یافته که زنان در بازی‌های مقدماتی جام جهانی حضور خواهند یافت. درود بر صدای آمریکا که واژه فارسی و درست 'شهرآورد' را بجای دربی نوشته است. خواهشمند است این روش درست و نیکو را ادامه دهید. ❤️❤️❤️ دروغ میگویند.۴۱ساله دارند دروغ میگن.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمنی که می‌خواست پوتین را برکنار کندمخالفان دولت روسیه این روزها در گروه های متنوع و با اعتقادات گوناگون ظاهر می شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: تحریم‌های آمریکا مانند نواری است که دوباره از اول گوش می‌کنندرئيس جمهوری ایران می‌گوید در سفر سه روزه خود به نیویورک با پانزده تن از سران کشورهای جهان دیدار خواهد کرد. جمهوری اسلامی به آخر خط رسیده و دست به حمله به کشورهای همسایه می زند 😂😂 اینو راس میگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »