ترامپ پس از ترک کاخ سفید به ویلای مجللش در مارالاگوی فلوریدا می رود

26/10/1399 03:21 ب.ظ

ترامپ پس از ترک کاخ سفید به ویلای مجللش در مارالاگوی فلوریدا می رود بیشتر بخوانید🔽

گفته می شود دونالد ترامپ قصددارد پس از پایان دوران ریاست جمهوری اش، کمتر از ۵ روز دیگر، در ویلای مجلل خود در مارالاگوی ایالت فلوریدا اقامت کند. به گفته نزدیکان رئیس جمهوری آمریکا بخشی از کارکنان کاخ سفید و داماد او، جرد کوشنر، برای ادامه همکاری در زمان اقامت ترامپ در مارالاگو به او می پیوندند. شایعاتی مبنی بر اقامت جرد کوشنر و همسرش در میامی شنیده می شود.

ویلای ترامپ در نزدیکی ساحل پالم بیچ است و برخی از همسایگان او بارها سعی کرده اند تا ترامپ را از اقامت دائم در این ویلا بازدارند. همزمان گفته می شود جوبایدن و همسرش، جیل، در خانه تاریخی بلر در نزدیکی کاخ سفیدمستقر شده اند تا آماده اسباب کشی به مقر ریاست جمهوری در چهار سال آینده باشند.

مراسم تحلیف رئیس جمهوری ایالات متحده ۲۰ ژانویه برگزار می شود. برخی گمانه زنی ها نشان می دهد دستیاران دونالد ترامپ پیش از این تاریخ در خانه او در فلوریدا مستقر خواهندشد. گفته می شود رئیس جمهوری قصددارد صبح بیست ژانویه کاخ سفید را ترک کند. ترامپ دو روز پس از حمله طرفدارانش در تاریخ ۶ ژانویه به ساختمان کنگره، در توئیتی اعلام کرد که در مراسم تحلیف شرکت نمی کند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حرامزاده هر کجا برود؛ عذاب روحی و انتقام خون های به ناجق ریخته شده، او را راحت نخواهند گذاشت. و از اونجابه زندان میرود. ويلاش هم كاخه لامصب. ولى خدايش تقلب شده بنظرم. وگرنه خيلى بعيد بود عمو رأى نياره چهار سال پاره شدیم که آخرش چیزی بشه دلار چند برابر شد حقوق کارمند چندین برابر کاهش یافت همه منتظر بودیم اتقاقی بیفته ... فقط این بایدن نرینه تو انتظار ما

بره به درک که برنگرده 🙄 آشپزی هات یادمون نمیره . 😅

بری دیگر برنگردی الي الجهنم برو اونجا که تو را منتظرند وعده دیدار نزدیک است

دونالد ترامپ که کمتر از پنج روز دیگر کاخ سفید را ترک می کند قصددارد در ویلای مجلل خود در مارالاگوی ایالت فلوریدا مستقرشود.

به گفته نزدیکان رئیس جمهوری آمریکا بخشی از کارکنان کاخ سفید و داماد او، جرد کوشنر، برای ادامه همکاری در زمان اقامت ترامپ در مارالاگو به او می پیوندند.

شایعاتی مبنی بر اقامت جرد کوشنر و همسرش در میامی شنیده می شود.

ویلای ترامپ در نزدیکی ساحل پالم بیچ است و برخی از همسایگان او بارها سعی کرده اند تا ترامپ را از اقامت دائم در این ویلا بازدارند.

همزمان گفته می شود جوبایدن و همسرش، جیل، در خانه تاریخی بلر در نزدیکی کاخ سفیدمستقر شده اند تا آماده اسباب کشی به مقر ریاست جمهوری در چهار سال آینده باشند.

مراسم تحلیف رئیس جمهوری ایالات متحده ۲۰ ژانویه برگزار می شود. برخی گمانه زنی ها نشان می دهد دستیاران دونالد ترامپ پیش از این تاریخ در خانه او در فلوریدا مستقر خواهندشد.

گفته می شود رئیس جمهوری قصددارد صبح بیست ژانویه کاخ سفید را ترک کند. ترامپ دو روز پس از حمله طرفدارانش در تاریخ ۶ ژانویه به ساختمان کنگره، در توئیتی اعلام کرد که در مراسم تحلیف شرکت نمی کند.

آخرین توییتی که باعث شد حساب رئیس جمهوری آمریکا برای همیشه مسدود شود.