ترامپ, سازمان‌بهداشت‌جهانی, ٬ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

ترامپ, سازمان‌بهداشت‌جهانی

ترامپ: همکاری ما با سازمان بهداشت جهانی امروز پایان می‌یابد

- خبرگزاری آناتولی

29/05/2020 10:20:00 ب.ظ

📌 ترامپ : همکاری ما با سازمان‌بهداشت‌جهانی امروز پایان می‌یابد

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری اناتولی ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

مرگ شهروند سیاه پوست؛ دانشگاه مینه‌سوتا همکاری با پلیس را کاهش می‌دهدجوان گابل، که از سال ۲۰۱۸ ریاست دانشگاه مینه سوتا را عهده دار است در نامه‌ای سخت انتقادی خواهان کاهش همکاری با پلیس ایالتی شد و اعلام کرد که «هیچ کلمه ای نمی تواند خشم و درد ناشی از مرگ جورج فلوید را توصیف کند.»‌ ایالات متحده قدرت دارد ... ایالات متحده ثروت دارد... ایالات متحده منابع دارد.. ایالات متحده نیروی نظامی قوی دارد... ولی ایالات متحده درحال فروپاشی و رو به افول است چون ایدیولوژی ندارد! جای دیگه باشدنقضی حقوق بشر است آمریکایها برای خودی شان چه است؟؟؟؟؟ نکشیمون دانشگا ..

ترامپ با صدور دستوری اجرایی به جنگ شبکه‌های اجتماعی رفتاختلاف کنونی دونالد ترامپ با شبکه‌های اجتماعی پس از آن آغاز شد که توئیتر روز سه شنبه برای اولین بار برای یکی از توئیت‌های او از برچسب «راستی آزمایی» استفاده کرد. شبکه های اجتماعی گاهی امنیت ملی یه کشور راخراب میکنن پایان توئیتر توسط ترامپ آزادی بیان تا زمانی بدرد میخوره که تحت کنترل باشه و بشه با شعارش یه عده رو تو جهان سوم خام کرد.

پایان معافیتهای آمریکا برای همکاری بین‌المللی درسایت‌های هسته‌ای ایرانبا تصمیم جدید، معافیت‌های همکاری‌های بین‌المللی برای راکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک، تأمین اورانیوم غنی شده برای راکتور تحقیقاتی تهران و انتقال سوخت مصرف‌شده و پسماند رآکتور هسته‌ای به خارج از کشور لغو خواهد شد. واقعا مضحکین همکاری های بین المللی،بخشی از تعهدات طرفین برجام است که در آن درج شده است. امریکا با این رفتارهای بچه گانه،هم به شکست 'حماقت حداکثری'و تحریم های قبلی خود اعتراف می کند،هم عملا خود را با متحدین سنتی خود درگیر می کند،و این حماقت حداکثری امریکاست! آیا آمریکا به دنبال خروج ایران از NPT است؟!!!

پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند🔺پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده از مرگ یک جوان سیاه‌پوست در بازداشت ماموران پلیس ابراز تاسف کرد و از پلیس فدرال و وزارت دادگستری خواست در این مورد تحقیق کنند.

آیا ترامپ می‌تواند توئیتر را به نقض اصل آزادی بیان متهم کند؟«رئیس جمهور هیچ درک و نگرانی نسبت به آزادی بیان را ندارد. هسته مرکزی اصل آزادی بیان تضمین موانعی در برابر دولت برای محدود کردن آزادی ابراز عقیده و بیان است.» نه بله دقيقا ميتونه و كار درستي هم ميكنه در فیس بوک که آزادی بیانی وجود ندارد .

ترامپ دستور شلیک به معترضان در شهر مینیاپولیس را صادر کردرئیس جمهور آمریکا به دنبال به خشونت کشیده شدن اعتراضات به قتل یک مرد سیاه‌پوست در شهر مینیاپولیس تظاهرات کنندگان را تهدید به اعزام گارد ملی به این شهر و تیراندازی به سوی آنها کرد. - خبرگزاری آناتولی