ترامپ: اردوغان رهبری بزرگ و از بازیگران اصلی شطرنج سیاسی جهان است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور آمریکا ضمن انتقاد از جو بایدن، اردوغان را رهبری بزرگ و از بازیگران اصلی شطرنج سیاسی جهان خواند.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در برنامه‌ای در شبکه فاکس نیوز در ارتباط با اظهارات جو بایدن علیه رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه گفت: شعور سیاسی بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حدی نیست تا بتواند در دنیایی که رهبران بزرگی چون اردوغان از بازیگران اصلی شطرنج آن است عرض اندام کند.

ترامپ همچنین با تاکید بر اینکه رابطه بسیاری خوبی با همتای ترک خود دارد، اظهار داشت: برخی از رهبران خارجی از من خواستند تا با اردوغان تماس بگیرم چون به حرف من گوش می‌کند. گفتنی است در پی بازنشر ویدئویی متعلق به جو بایدن رقیب انتخاباتی دونالد ترامپ که انتقاداتی علیه ترکیه مطرح کرده است بسیاری از مقامات آنکارا در واکنش به این اظهارات بیانیه اعتراضی منتشر کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رابرت ترامپ، برادر ۷۱ ساله رئیس‌جمهوری آمریکا، درگذشت؛ پرزیدنت ترامپ: او بهترین دوستم بود🔺رابرت ترامپ، برادر ۷۱ ساله رئیس‌جمهوری آمریکا، درگذشت؛ پرزیدنت ترامپ: او بهترین دوستم بود ⚡️رابرت ترامپ، برادر کوچکتر پرزیدنت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، شنبه شب در بیمارستانی در نیویورک درگذشت. او هنگام مرگ ۷۱ ساله بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: خروج آمریکا از برجام مبنای توافق خارق‌العاده اسرائیل و امارات بود؛ این توافق نتیجه کار دیپلماتیک بسیار دشوار تحت رهبری پرزیدنت ترامپ است🔺مشاور امنیت ملی کاخ سفید: خروج آمریکا از برجام مبنای توافق خارق‌العاده اسرائیل و امارات بود؛ این توافق نتیجه کار دیپلماتیک بسیار دشوار تحت رهبری پرزیدنت ترامپ است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ احتمال عفو ادوارد اسنودن را منتفی نمی‌داند | DW | 16.08.2020چند سال پیش، دونالد ترامپ، ادوارد اسنودن را 'خائن' و 'جاسوس' خواند و خواستار مجازات و حتی اعدام او شد. اکنون دونالد ترامپ لحن خود را نسبت به اسنودن تغییر داده و گفته است که موضوع بخشش او را بررسی خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: هفته آینده تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع می‌کنمرئیس جمهور آمریکا گفت که در واکنش به عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت سازمان ملل، تحریم های جدیدی علیه ایران وضع خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واعظی: ترامپ باید در انتظار شکست‌های پی در پی باشدترامپ باید سیاست گذشته خود را تغییر دهد | محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهوری، معادلات عرصه سیاست با دنیای تجارت را کاملا متفاوت دانست و خطاب به رییس جمهوری آمریکا یادآور شد که اگر سیاست‌های گذشته خود را تغییر ندهد، باید در انتظار شکست‌های پی در پی باشد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رابرت، برادر ۷۱ ساله دونالد ترامپ درگذشت - BBC News فارسیتنها ساعاتی پس از آن که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با سفر به نیویورک به عیادت برادرش رابرت در بیمارستان سینای این شهر رفت، پزشکان از مرگ او خبر دادند. رابرت ترامپ که سه سال از آقای ترامپ کوچکتر بود به هنگام مرگ ۷۱ سال داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »