ترامپ پیش از حمله هوادارانش به کاپیتول یک 'نشست پنهانی' داشته است | DW | 22.01.2022

02/11/1400 02:12:00 ب.ظ

سخنگوی سابق کاخ سفید به شبکه سی‌ان‌ان گفت، پیش از حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره، او یک نشست پنهانی با افراد بسیار نزدیکش داشته است. ظاهرا ترامپ از ترس شنود، بسیاری از ملاقات‌هایش را پنهانی انجام می‌داده است.

سخنگوی سابق کاخ سفید به شبکه سی‌ان‌ان گفت، پیش از حمله طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره، او یک نشست پنهانی با افراد بسیار نزدیکش داشته است. ظاهرا ترامپ از ترس شنود، بسیاری از ملاقات‌هایش را پنهانی انجام می‌داده است. سخنگوی مطبوعاتی سابق کاخ سفید می‌گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا قبل از حمله طرفدارانش...

سخنگوی مطبوعاتی سابق کاخ سفید می‌گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا قبل از حمله طرفدارانش به ساختمان کاپیتول در روز ۶ ژانویه ۲۰۲۰ یک ملاقات"پنهانی" داشته است. استفانی گریشام روز جمعه ۲۱ ژانویه (اول بهمن) به شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گفت که ترامپ در خیلی موارد ملاقات‌های پنهانی در بخش‌های مسکونی کاخ سفید انجام می‌داد، چرا که نگران"خطر شنود" و درز کردن گفته‌هایش بوده است.

گریشام افزود که این موضوع را به کمیته بررسی حمله به کنگره نیز اطلاع داده است. او در عین حال متذکر شد، از اینکه در این ملاقات‌ چه صحبت‌هایی ‌‌شده، خبر ندارد اما بر این عقیده است که علاوه بر مشاوران حقوقی ترامپ، رییس قبلی کارمندان کاخ سفید، مارک مدووز نیز در این ملاقات حضور داشته است.

بنا بر اظهارات سخنگوی پیشین کاخ سفید تنها تعداد بسیار بسیار اندکی از نزدیکان ترامپ در این گونه ملاقات‌ها حضور داشتند. به گفته او ملانیا ترامپ همسر رییس جمهوری پیشین نیز در بیشتر این ملاقات‌ها بوده است. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

رقابت منهای متانت | بهناز شیربانی

این روزها کمتر فردی را می‌توان پیدا کرد که مخاطب پلتفرم‌های ایرانی نباشد. چند سالی است از ایجاد پلتفرم‌های داخلی می‌گذرد و سال‌ها پیش کمتر کسی متوجه ظرفیت‌های این بخش بود و ابعاد ساختاری پلتفرم‌ها به‌مرور آن‌قدر وسعت پیدا کرد تا به رقیبی جدی برای رسانه ملی بدل شد. اما شاید حدس‌زدن این موضوع که زمانی این مدیوم مخاطب گسترده‌ای پیدا کند کمی عجیب به نظر می‌رسید. آغاز ساخت‌وساز در پلتفرم‌های داخلی با آزمون و خطاهایی همراه بود و بسیاری بر این باور بودند که عدم آگاهی از فضای فرهنگی و سرمایه‌گذاری صرف روی چهره‌های مشهور و البته نبود آشنایی کافی با ساخت سریال برای طیف گسترده‌ای از مردم، پاشنه آشیل این بسترهای اینترنتی محسوب می‌شد؛ نقصی که به‌مرور مرتفع شد و شبکه نمایش خانگی بیش از هر چیز به دلیل نیاز جامعه به تکنولوژی روز و پاسخ به انحصار سریال‌سازی در تلویزیون به مسیرش ادامه داد. اما کشمکش‌های شبکه نمایش خانگی و صداوسیما تنها به جدال دو سال اخیر ختم نمی‌شود. می‌توان ریشه این اختلاف را در زمانی جست‌وجو کرد که بسیاری متوجه این واقعیت شدند که با قدرت‌گرفتن شبکه نمایش خانگی، مدیریت افکار عمومی از دستشان خارج شده و حالا زمانی است که باید وارد صحنه شوند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.