ترامپ: 75میلیون بشکه نفت به ذخایر استراتژیک آمریکا خواهیم افزود

21/04/2020 07:20:00 ق.ظ

ترامپ: 75میلیون بشکه نفت به ذخایر استراتژیک آمریکا خواهیم افزود #العربية

العربية

ترامپ: 75میلیون بشکه نفت به ذخایر استراتژیک آمریکا خواهیم افزود العربية

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده شامگاه روز دوشنبه 20آوریل 2020 به وقت محلی آمریکا اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده درباره فروپاشی تاریخی قیمت‌های نفت خام آمریکا طی کنفرانس خبری روزانه کمیته بحران برای مبارزه با ویروس کرونا گفت که کاهش قیمت‌های نفت آمریکا به دلیل اوضاع کنونی جهان، موضوعی گذرا است.قیمت قراردادهای بلند مدت نفت تحویل در ماه مه در بازار نیویورک شامگاه دوشنبه و برای اولین در تاریخ با پایان معاملات به منفی 37.63 دلار در هر بشکه سقوط کرد و به این معنی که فروشندگان نفت خام آمریکا برای خلاص شدن از نفت خام موجود حاضرند اضافه بر نفت مجانی به ازای هر بشکه نفت 37.63 دلار به خریدار پرداخت کنند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

مادرت گاییده شد

اعتراض به قرنطینه در آمریکا؛ انتقاد ترامپ از «زیاده روی» فرماندارهااندرو کوئومو، فرماندار ایالت نیویورک روز شنبه به طور تلویحی از دونالد ترامپ به دلیل «سیاسی کردن» موضوع اجرای قرنطینه در آمریکا انتقاد کرد. تو آمریکا اتاق فکر دارن و رئیس جمهور همه کاره نیست، بنظرم این اداهای ترامپ هم یجور سياسته، این داره نقش مرد دیوانه رو بازی میکنه تا یه عده فکر کنن که احمقه، ولی از جایی که فکرشو نمیکنن، ضربه میزنه (البته اتاق فکر بازی رو طرح میکنه)

پرزیدنت ترامپ: آمریکا برای ورود به مرحله نخست بازگشایی کشور آماده می‌شود🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا برای ورود به مرحله نخست بازگشایی کشور آماده می‌شود ⚡️رئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند. میشه لطفا منو دنبال کنید🙂

کرونا؛ ترامپ: مهاجرت به آمریکا را موقتا متوقف می‌کنمدونالد ترامپ در توییتر خبر داده که بنا دارد با امضای دستوری اجرایی مهاجرت به آمریکا را به طور موقت متوقف کند. او گفته این تصمیم را به علت شیوع ویروس کرونا و «حفظ فرصت‌های شغلی برای شهروندان آمریکایی» اتخاذ می‌کند. همزمان فرمانداران از آقای ترامپ خواسته‌اند که از متعرضان ضدقرنطینه بخواهد به خانه‌هایشان بروند. چقدر جالبه که آیت_الله_بی_بی_سی رهبر موقت، خود خوانده تروریست آدم کش تریاکی، رهبر ایران خطاب میکنه انوقت رئیس جمهور بزرگترین اقتصاد و قدرت نظامی جهان، ترامپ خطاب میکنه شرم بر بی بی سی لعنت بر بی بی سی 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 اگر وضعیت اقتصاد جهانی و شیوع کورونا تا بیست الی سی روز آینده به همین منوال باشه شاهد فروپاشی نظم جهانی و شروع نظم نوین جهانی خواهیم بود که در اون چین آقایی میکنه و بسیاری از حکومت های سست رو می بلعه. به نظر شما چه حکومت هایی سست هستن؟؟ چه خوب. الان حس میکنم اینکه نمیتونم مهاجرت کنم تقصیر کروناست 😁

واکنش ترامپ به سقوط بی‌سابقه قیمت نفت آمریکا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاولین اظهار نظر دونالد ترامپ پس از سقوط بی‌سابقه قیمت نفت آمریکا رئیس‌جمهور آمریکا گفت که با توجه به کاهش بی‌سابقه قیمت نفت، آمریکا ذخایر استراژیک نفت خود را پر خواهد کرد و قصد دارد ۷۵ میلیون بشکه به این ذخایر اضافه کند OilPrice

تکرار ادعای ترامپ درباره کمک به ایران علیرغم خودداری از لغو تحریم‌هایاوه‌گویی ترامپ: * ایران اکنون کشوری متفاوت از آن‌ چیزی است که قبلا بود *ایران پر از طاعون شده است *به آن‌ها پیشنهاد کمک داده‌ام، اگر ونتیلاتور نیاز داشته باشند که دارند، من برای آن‌ها ونتیلاتور می‌فرستم *ما هزاران ونتیلاتور اضافی داریم اون میگه بزار کمکتون کنم رهبر میگه نمیخواد بزار بمیرن ما همه گونه خایمالی چینی هارو میکنیم تا با توسری خوردن ازطرف اونها بهمون ماسک بدن ولی هرگز ونتیلاتور امریکایی رو نمیگیریم...... این حرفشو راست گفته ایران پر از طاعون شده طاعون یعنی همین مسئولین

ترامپ: ایران به دنبال مذاکره و توافق است | DW | 19.04.2020رئیس‌جمهور آمریکا گفت، به دلیل فشارهایی که دولت او وارد کرده، ایران رفتار خود را تغییر داده و به دنبال رسیدن به توافق است. دونالد ترامپ افزود، آمریکا آماده ارسال تجهیزات پزشکی به ایران در مبارزه با کروناست. فعلا که گاو آمریکایی زاییده گربه گفتا دروغ کمتر گوی نخورم من فریب و مکرانا ایشان برود به مردم خودش کمک کند.

کشورش طرحی را برای افزودن نزدیک به 75 میلیون بشکه نفت به مخازن ذخایر استراتژیک نفت در دست بررسی دارد.Aa تظاهرکنندگان در بسیاری از ایالت های آمریکا روز شنبه خواستار رفع محدودیت های اعمال شده برای مقابله با شیوع ویروس جدید کرونا شدند.اشتراک مشاهده نظرات چاپ رئیس جمهوری آمریکا گفت که به دنبال انتشار راهنمای دولت برای بازگشایی کسب و کارها در کشور، فرمانداران ایالت‌های مختلف در پی اجرای مرحله اول بازگشایی هستند.Image caption آقای ترامپ از جزییات تصمیم خود چیزی نگفته است دونالد ترامپ در توییتر خبر داده که بنا دارد با امضای دستوری اجرایی مهاجرت به آمریکا را به طور موقت متوقف کند.

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده درباره فروپاشی تاریخی قیمت‌های نفت خام آمریکا طی کنفرانس خبری روزانه کمیته بحران برای مبارزه با ویروس کرونا گفت که کاهش قیمت‌های نفت آمریکا به دلیل اوضاع کنونی جهان، موضوعی گذرا است. قیمت قراردادهای بلند مدت نفت تحویل در ماه مه در بازار نیویورک شامگاه دوشنبه و برای اولین در تاریخ با پایان معاملات به منفی 37. رئیس جمهوری ایالات متحده که از تظاهرکنندگان حمایت کرده است روز جمعه در صفحه توئیتر خود خواستار «آزادسازی» چند ایالتی شد که فرمانداران دموکرات آنها محدودیت هایی را برای مقابله با شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» به اجرا گذاشته اند.63 دلار در هر بشکه سقوط کرد و به این معنی که فروشندگان نفت خام آمریکا برای خلاص شدن از نفت خام موجود حاضرند اضافه بر نفت مجانی به ازای هر بشکه نفت 37. پرزیدنت ترامپ در این نشست همچنین به برخی از ایالت‌ها که دوره اوج بحران همه گیری را پشت سر گذاشته اند، اشاره کرد و به آنها تبریک گفت.63 دلار به خریدار پرداخت کنند. ما در آمریکا حقوقی داریم که در قانون اساسی بر آن تاکید شده است. با توجه به پایان مهلت قراردادهای ماه مه در روز سه‌شنبه، معامله‌کنندگان می‌باید در نزدیک‌ترین وقت ممکن مشتریانی را برای نفت خود پیدا کنند، اما در هفته‌های گذشته و با پر شدن مخازن ذخیر نفت خام در ایالات متحده آمریکا معامله‌کنندگان مجبور شدند برای یافتن مشتریان و خلاص شد از بار تعهدات، علاوه بر دادن نفت مجانی به خریداران احتمالی در ازای خرید هر بشکه نفت، مبلغ 37. Trump (@realDonaldTrump) ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ پایان پست توییتر شماره از @realDonaldTrump همزمان با ادامه تظاهرات به قرنطینه کرونا در چند ایالت آمریکا، فرماندار میشیگان که شاهد بزرگترین تجمعات بوده از دونالد ترامپ خواسته که معترضان را به آرامش و بازگشت به خانه‌هایشان تشویق کند.

63 دلار پول پرداخت کنند. این حقوق را نمی توان بر پایه دلایل علمی ناقص نقض کرد. رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که دولت یک لایحه ۷۵ میلیارد دلاری برای حمایت از کادر درمانی، بیمارستانها و مراکز درمانی آماده کرده و در حال مذاکره برای آن است. ترامپ در راستای بحران مبارزه با ویروس کرونا ضمن دعوت از شهروندان آمریکایی برای ادامه پایبندی به قواعد فاصله‌گیری اجتماعی، گفت که شاخص‌هایی مثبت در زمینه مبارزه با کرونا به دست آمده است و در این زمینه اکنون بیش از 72 آزمایش بر روی داروهای مختلف انجام شده که بعضی از آنها نویدبخش‌اند. ترامپ گفت که او روز سه‌شنبه با فرماندار نیویورک دیدار خواهد کرد و به فشارهایش بر کنگره برای حمایت از شرکت‌های کوچک ادامه خواهد داد. شماری از شرکت کنندگان در تظاهرات شهر کنکورد در نیوهمپشایر مسلح بودند و یا چهره های خود را پوشانده بودند. او در این راستا ابراز امیدواری کرد که طرح حمایت از شرکت‌های کوچک در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب برسد. به گفته او پس از این دوره شرایط به وضعیت عادی باز خواهد گشت. رئیس جمهوری آمریکا همچنین اعلام کرد که مشارکت میان دو بخش دولتی و خصوصی انجام تست‌های کرونا را تسهیل کرده است. یکی از این تظاهرکنندگان در شهر آستین می گوید: «ما در آمریکا حقوقی داریم که در قانون اساسی بر آن تاکید شده است. معترضان به قرنطینه‌ها که اکثرا محافظه‌کار و از حامیان دو آتشه دونالد ترامپ هستند می‌گویند محدودیت‌های کرونا به شدت سختگیرانه است.

او ضمن تاکید بر ضرورت ارسال امدادهای پزشکی در سریعترین زمان به اماکن آسیب دیده، افزود که دولت فدرال به حمایت از ایالت‌ها از طریق فراهم کردن نیازهای درمانی و بهداشتی انها ادامه می‌دهد. ترامپ همچنین در ادامه سخنانش از عملکرد فرمانداران ایالت‌ها دفاع کرده و مهارت‌های آنها در مدیریت بحران را تحسین کرد. این حقوق را نمی توان بر پایه دلایل علمی ناقص نقض کرد. او همچنین ضمن انتقاد از دمکراتهایی که به گفته او طی مدت یک سال کامل در قرنطینه بوده‌اند، گفت که این امکان فراهم بود « تا (این وقت) برای تمرکز بر چین استفاده شود». ترامپ همچنین اتهام مطرح شده علیه او مبنی بر تاخیرش در اتخاذ تدابیر ضروری علیه کرونا را رد کرده و تاکید کرد کشورش با سرعت زیادی به بازسازی ساختارهای اقتصادی‌اش ادامه می‌دهد. اندرو کوئومو، فرماندار ایالت نیویورک که کانون اصلی شیوع این ویروس در آمریکا است روز شنبه به طور تلویحی از دونالد ترامپ به دلیل «سیاسی کردن» موضوع اجرای قرنطینه در این کشور انتقاد کرد. از سویی مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد که تعداد زیادی از بیمارستان‌ها در کشورش احداث شده‌اند اما تاکنون مورد استفاده واقع نشده‌اند.

معاون رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که فرمانداران ایالت‌ها به تلاش‌هایشان برای مقابله با شیوع همه‌گیر ویروس جدید کرونا ادامه می‌دهند. بنا به آمارها تاکنون بیش از ۳۹ هزار نفر در این کشور بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند. .