ترامپ: بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ: *بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیم *آزمایش‌ها نتایج مثبتی در پی داشته‌اند *به محض اینکه به چیزی دست یابیم، آماده تولید انبوه و سریع آن هستیم *با همکاری پنتاگون، میلیون‌ها دوز از واکسن را تولید خواهیم کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از هیل، او در نشست خبری درباره تحولات مرتبط با کرونا گفت: «بسیار امیدواریم که تا پایان سال جاری و یا پیش از آن به واکسن دست پیدا کنیم. با دیگرانی در خارج برای یافتن واکسن همکاری می‌کنیم و موافقت‌ها برای استفاده از داروهای متعددی به عنوان درمان کووید۱۹ را هم کسب کرده‌ایم.»

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین از اضافه شدن دو دانشمند ویژه به تلاش‌های برای مبارزه با کرونا خبر داد و افزود: «با همکاری پنتاگون، میلیون‌ها دوز از واکسن را تولید خواهیم کرد. همگان در پی یافتن راه‌حلی برای کرونا هستند و کسی به سود فکر نمی‌کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قبلا دست یافته بودید.تا کشت و کشتار مردم بیگناه تمام شد اونوقت واکسن را رو می کنی.چرا خودت بدون ترس از کرونا وارد جامعه می شوی.تو که مثل سگ از یک الله اکبر ترسیدی از کرونا نمی ترسی؟

مواظب باش وایتکس نزنی ترامپ

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گام امیدبخش یک شرکت آلمانی در دسترسی به واکسن کرونا | DW | 15.05.2020یک شرکت بیوتکنولوژی در شهر توبینگن از گامی موفقیت‌آمیز در راستای تهیه واکسن کرونا خبر داده است. نخستین نمونه هنوز در سطح پایین است، اما نتایج اولیه بسیار امیدبخش بوده و شرکت را به تولید نمونه‌هایی بیشتر برانگیخته است. دیگه بابا خسته شدیم اینقدر درباره ساختن واکسن کرونا شنیدیم و بعدش گفتن حالا حالاها دست بشر نمیاد الآن امکان اصلاح شدن جمهوری اسلامی بیشتر از ساخت واکسن کروناست امکان محال 😁😁😁😁 امیدوارم تلاششون برای نجات انسان ها موفقیت آمیز باشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جستجو برای واکسن ویروس کرونا تنش‌هایی را به همراه داشته استجستجو برای واکسن ویروس_کرونا تنش‌هایی را به همراه داشته است یک شرکت بزرگ داروسازی فرانسوی به نام «سانوفی» ادعاهای مطرح شده مبنی بر وعده این شرکت به آمریکا برای اولویت دادن به ایالات متحده در زمینه دسترسی به واکسن بالقوه این شرکت در آینده را تکذیب می‌کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دور سوم مذاکرات پسابرکسیت بدون پیشرفت به پایان رسیدیک منبع نزدیک به مذاکرات نیز در پایان گفتگوهای هفته جاری به خبرگزاری فرانسه گفت که به جز تغییر لحن و سخت‌تر شدن مواضع، هیچ اتفاق تازه‌ای در مذاکرات مشاهده نشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: مشارکت آمریکایی‌ها در قطعنامه شورای امنیت به پایان رسیده استتهران- ایرنا- محمد جواد ظریف روز پنجشنبه نوشت: افرادی که مدعی شریک بودن در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل هستند، پیش از این شراکت خود در آن را پایان داده‌اند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آمار جهانی شیوع کرونا / نزدیک به ۴.۵ میلیون مبتلا به کووید ۱۹شمار مبتلایان به کرونا در جهان به مرز ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسید آمارها حاکی از آن است که شمار قربانیان کرونا در سراسر جهان، به رقم ۲۹۸ هزار و ۱۷۴ نفر رسیده و تاکنون چهار میلیون و ۴۲۹ هزار و ۸۱۰ مبتلا به این بیماری شناسایی شده‌اند یا صاحب الزمان مددی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »