ترامپ با صدور دستوری اجرایی به جنگ شبکه‌های اجتماعی رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اختلاف کنونی دونالد ترامپ با شبکه‌های اجتماعی پس از آن آغاز شد که توئیتر روز سه شنبه برای اولین بار برای یکی از توئیت‌های او از برچسب «راستی آزمایی» استفاده کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه دستوری اجرایی را با هدف کاهش اختیارات شبکه‌های اجتماعی امضاء کرد.

ماده ۲۳۰ این قانون که «آداب ارتباطات» نام دارد به شبکه های اجتماعی اجازه می دهد که بنا به صلاحدید خود در محتوای مطالب منتشر شده دخالت کنند. دونالد ترامپ اکنون در دستور اجرایی خود که «جلوگیری از سانسور آنلاین» نام دارد، اجرای این ماده را محدود کرده است.AP Photo در حالی که رئیس جمهوری آمریکا تاکید می‌کند که با صدور این دستور اجرایی به دنبال دفاع از اصل «آزادی بیان» است اما منتقدان او بر این باورند که وی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر به دنبال تامین «منافع سیاسی و شخصی» خودش است.انتظار می‌رود که مخالفان دونالد ترامپ دستور اجرایی روز پنجشنبه را در دادگاه به چالش بکشند. امری که می‌تواند آغاز یک مناقشه قضایی طولانی بر سر حیطه اختیارات شبکه‌های اجتماعی و ماده ۲۳۰ قانون «آداب ارتباطات» باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یهود کار خود را کرد

كلا با عقل ميانه خوبي نداره و بيشتر سياستش مخلوطي از احساسات و غرايزه

دونالد ترامپ،فردی خودشیفته است که از شبکه های اجتماعی (خصوصا توئیتر) استفاده تبلیغاتی می کند. در عین حال،با عدم و تحمّل و انتقاد ناپذیری،مایل است دیکتاتورمآبانه،اراده خود را به شبکه های اجتماعی تحمیل کند! این تحمیل،نقطه مقابلِ فلسفه وجودی شبکه های اجتماعی است.

دونالد ترامپ فردی دیکتاتور و خودخواه است. او،هم از شبکه های اجتماعی -خصوصا توئیتر-بعنوان یک تریبون تبلیغاتی،بهره می برد،هم آنها را تهدید به بستن و محدودیت می کند. توئیتر کار خاصی نکرده است،جز اینکه بستری برای نقد اظهارات ترامپ و گفتگوی آزاد فراهم کرده است.

شبکه!! دقیقا،، شبکه های عنکبوتی که با ارتزاق مالی گسترده در جهت اهداف استعمار نو ( مدیا، رسانه) بنیان آزادی و رهایی را به زنجیر کشیده اند. ''پول'' یعنی اراده مسیر که تزریق میشود به رگهای این مدیا رسانه ها، که بیطرفی و آزادگی را یتیم کرده اند.

آزادی بیان تا زمانی بدرد میخوره که تحت کنترل باشه و بشه با شعارش یه عده رو تو جهان سوم خام کرد.

پایان توئیتر توسط ترامپ

شبکه های اجتماعی گاهی امنیت ملی یه کشور راخراب میکنن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد شدید از فرمان اجرایی ترامپ در مورد شبکه‌های اجتماعی | DW | 29.05.2020فرمان اجرایی دونالد ترامپ برای محدودسازی حمایت‌های حقوقی از شبکه‌های اجتماعی با انتقادهای متفاوتی مواجه شده است. دمکرات‌ها، سازمان‌های حقوق بشری و غول‌های اینترنتی مانند توئیتر و فیسبوک از جمله منتقدان این فرمان هستند. خیلی کار خفنیه دیکتاتور کوچک جهان اسلام باید افتخار کند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که به زودی مقررات سامانه‌های شبکه‌های اجتماعی را یا «بازتنظیم» می‌کند و یا آنها را «تعطیل» می‌کند. این توویتر رو گِل بگیر. من کاری نکرده لیمیت شدم. کسخل اعظم. جناب ترامپ. ریدی جای امام خالیه که به ترامپ بگه خیلی خری!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کردرئیس‌جمهور آمریکا در حساب توییتر خود، شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی برای نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی امضا کرد🔺پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی برای نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی امضا کرد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده گفت: من امروز یک فرمان اجرایی را برای محافظت و پاسداری از آزادی بیان و حقوق مردم آمریکا امضا می‌کنم. نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی و محافظت و پاسداری از آزادی بیان😂 هر جور حساب میکنم این دوتا به هم نمیچسبه به این میگن تهاجم فرهنگی! ترامپ عزیز لطفا اسکی نرو اینجور کارا فقط برا ما ایرانی هاست فیلترینگ آیت الله voa
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمان اجرایی ترامپ تا کجا شبکه‌های اجتماعی را محدود می‌کند؟‏ - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با امضای یک فرمان اجرایی در جهت محدود کردن حفاظت‌های وسیع حقوقی که شرکت‌های شبکه‌های اجتماعی از آن بهره می‌برند گام برداشته است.‏ مرد شجاع دلیر مرد میدان به این میگه نه ترامپ شوغال دونالد ترامپ،فردی خودشیفته است که از شبکه های اجتماعی (خصوصا توئیتر) استفاده تبلیغاتی می کند. در عین حال،با عدم و تحمّل و انتقاد ناپذیری،مایل است دیکتاتورمآبانه،اراده خود را به شبکه های اجتماعی تحمیل کند! این تحمیل،نقطه مقابلِ فلسفه وجودی شبکه های اجتماعی است. ترامپ غلط می کند که هم با تریبون قرار دادن یک شبکه اجتماعی آزاد،از آن استفاده تبلیغاتی میکند،هم آن را تهدید می کند! دونالد ترامپ مالک توئیتر نیست،و شبکه اجتماعی توئیتر نیز،تحت قوانین امریکا و قوانین بین المللی رسانه های آزاد است، نه تحت میل و خواهش رئیس جمهور خودخواه امریکا.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شبکه توییتر با دونالد ترامپ درافتاد | DW | 27.05.2020شبکه توییتر که از مهم‌ترین 'ابزارهای اطلاع‌رسانی' دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا محسوب می‌شود، به یکی از توییت‌های او اخطاری افزوده است و با این اقدام امکان درست‌سنجی آن را فراهم کرده است. توییتردرحال دخالت درانتخابات امریکاهستش توییتراگه راس میگه اکانت های مقامات رژیم ایران ازجمله ظریف رو بایدببنده که 80میلیون نفروازشبکه اجتماعی توییتر محروم کردن وخودشون داخلش اراجیف میبافن یک توئیت کافی نیست! توئیت های رئیس جمهور بی لیاقت امریکا،آنقدر آکنده از گزافه،دروغگویی،و اغوای مخاطب است که باید این اخطار امکان درست سنجی،را به همه آنها افزود! جالب است که وی با اینکه از توئیتر بهره زیادی در تبلیغات خود می گیرد،به این رویکرد توئیتر حمله کرده است!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »