ترامپ: حالم خوب است و برای اطمئنان به بیمارستان می‌روم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار ویدئویی از یپام‌های ارسال شده به وی تشکر کرده و گفت حالش خوب است اما برای اطمئنان به بیمارستان می‌رود.

دونالد ترامپ٬ رئیس جمهور آمریکا که به کرونا مبتلا شده با انتشار پیامی ویدئویی در حساب توئیتر از بهتر بودن وضعیت سلامتی خود خبر داده است.

وی در حالی که عصر جمعه به بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن منتقل شد در اولین اظهارات خود پس از ابتلا به کرونا در ویدئویی که گفته می‌شود قبل از انتقالش به بیمارستان نظامی والتر رید در کاخ سفید ضبط کرده شده، از حامیان خود تشکر کرد و گفت:"من به بیمارستان نظامی والتر رید می روم. فکر می کنم حالم خوب است ، اما مطمئن خواهیم شد که همه چیز خوب است."

ترامپ گفت:"همسرم ملانیا ترامپ که به کوید -19 مبتلا شده نیز در وضعیت خوبی است. از همه بسیار متشکرم ، حمایت شما را فراموش نمی کنم".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: نتیجه تست کرونای من و همسرم مثبت استرئيس‌جمهوری آمریکا به دنبال نتیجه مثبت تست کرونای هوپ هیکز، یکی از دستیارانش اعلام کرد که او و همسرش خود را قرنطینه می‌کنند. گوه تو کرونا👻👻👻 ناراحت شدین؟کدخداتون ، کرونایی شد؟ حالا اینکه شوی انتخاباتی هست و فاکتور میگیریم و اجازه میدیم شماها خیال کنید ما سرمون توی برفه دیگه این حقه ها قدیمی شده. فقط گواهی فوت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقال ترامپ به بیمارستان؛ چه داروهایی برای رئیس‌جمهوری آمریکا تجویز شده است؟گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد. کاش زودتر میرفت به آن دنیا !! این نامرد بی جهت مردم ایران و تحریم کرد و در تنگنای معیشتی انداخت چون بخاطر تحریمهای او دلار اینقدر گران شده و کالاها گران شده مردم ایران قدرت خرید ندارند با این حقوق های ثابت؛؛😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 وایتکس، لامپ UV آرزوی شفا وسلامتی برای پرزیدنت ترامپ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد | DW | 02.10.2020دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تائید کرده است که تست کرونای او و همسرش مثبت است. او پیش از آن گفته بود که دستیار ارشدش، هوپ هیکس که او را در کارزار انتخاباتی همراهی کرده به کرونا مبتلا شده است. از ترس مناظره بعدي خودشو زده به بيماري به نظر یه مظلوم نمایی میاد که تو تبلیغاتش بگه اگه کرونا بده، خود من هم گرفتم و من از شما مردم جدا نیستم!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ:‌ خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم!ترامپ:‌ خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم! رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد: هر طور که حساب کنید و با توجه به نظرسنجی‌هایی که مشاهده کرده‌ام، من پیروز نخستین مناظره انتخاباتی بودم و نامزد دموکرات‌ها در انتخابات نوامبر را به راحتی شکست دادم. خیلی اوضاع‌ مغزی‌اش خرابه؛ فکر نمی‌کردم دیگه واضح‌اتم انکار کنه! رسماً فقط فرافکنی بود و فحش و فضیحت؛ کدان برد!!؟ چي ميزنه !؟ 😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: وقتی ترامپ و بولسونارو آب می‌شوند | DW | 01.10.2020وقتی ترامپ و بولسونارو آب می‌شوند سازمان 'صلح سبز' (Greenpeace) برای انتقاد از سیاست‌های زیست‌محیطی این دو، دست به یک ابتکار زده است: نصب مجسمه‌های یخی ترامپ و بولسونارو در نیویورک در آستانه نشست تنوع زیستی سازمان ملل متحد. عکس‌های روز:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »