ترامپ: آمریکا از «جنگ‌های مضحک» سوریه خارج می‌شود

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

دونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا با تایید تصمیمش مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از شمال سوریه گفت که او قصد دارد به نیروهای درگیر در این منطقه اجازه دهد که خودشان «وضعیت را حل کنند».

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ترامپ، روز دوشنبه ۱۵ مهر، در یک رشته توئیت نوشت: «سال‌ها پیش قرار بود آمریکا به مدت ۳۰ روز در سوریه باشد. ما ماندیم و در جنگی فرو رفتیم که که پایانی نداشت.»

رییس جمهوری آمریکا بار دیگر به هزینه بالای نگهداری اسرای داعش در بازداشت اشاره و اضافه کرد: « ما به شما خدمت بزرگی کردیم و شما اکنون می‌خواهید که ما آن‌ها را با هزینه بسیار در زندان‌های آمریکا نگاه داریم. آن‌ها برای محاکمه در اختیار شما هستند.» ترامپ ادامه داد: «ما ۷ هزار مایل دورتر هستیم و هر زمان که داعش به ما نزدیک شد، آنها را دوباره نابود می‌کنیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این‌کار شما شرم آوره آقای ترامپ . شما نمیتوانید پشت دوستانتان در مراحل بحرانی خالی کنید .

خب بابا راست میگه ۸ ساله ایران و روسیه و این بشار بی شرف عنشو در آوردن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا نیروهای نظامی خود را از شمال سوریه خارج می‌کند | DW | 07.10.2019کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد نیروهای نظامی خود را از شمال سوریه خارج می‌کند. عقب نشینی نیروهای آمریکا به علت حمله قریب‌الوقوع ترکیه اعلام شده است. ترامپ و اردوغان در این ارتباط با یکدیگر تماس تلفنی داشته‌اند. فقط آقای خامنه ای آمریکا رو خوب شناخته بس، هرکی به آمریکا اعتماد کرد بیچاره میشه فرقیم نداره مذهبی باشی یا سکولار Shame on USA
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د از خروج آمریکا از شرق فراتhamed_pour_gh تو رو خدا بزنید .به کوردها قول دادم اردوغان کونشون بذاره
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در جنگ بی‌هدف سوریه غرق شدترامپ درباره عقب‌نشینی نظامیان آمریکا از سوریه: زمان خروج مان از اینگونه جنگ‌های احمقانه بی‌پایان فرارسیده است. ترامپ: آمریکا باید 30 روز در سوریه می‌ماند، اما آنجا ماندیم و در یک جنگ بی‌هدف غرق شدیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عذرخواهی مجدد سفارت آمریکا از ترکیه- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارزیابی متفاوت آمریکا و کره شمالی از دور تازه مذاکرات اتمی | DW | 06.10.2019مذاکرات کارشناسی نمایندگان آمریکا و کره شمالی در حومه استکهلم پس از هشت ساعت متوقف شد. وزارت خارجه آمریکا این مذاکرات را خوب توصیف کرده ولی نماینده کره شمالی از شکست آن سخن می‌گوید. دلیلش دو دیدگاه متفاوته از برگزاری اینوع نمایشاس امریکا میخواد خودشو در دیپلماسی موفق نشون بده کره شمالی فقط خواهان برداشتن تحریمهاس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی در عراق استقم – ایرنا – نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابیان این‌که آمریکا به دنبال از بین بردن حشدالشعبی است گفت: در عراق جنگ جدی با آمریکاست. هدف دشمن این است، نگذارند مردم عراق مانند ایرانیان انقلابی شوند و حشدالشعبی از کشورش دفاع کند. 🤣🤣🤣 یک روز هم بدون وجود دشمن نمیتونید زندگی کنید حتی یک روز بازی تموم شده خارکـ...ـه، فقط تو به‌جای این‌که داغ باشی و نفهمی، نادان و ناآگاه هستی و نمی‌فهمی.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »