روسیه, ایالات متحده آمریکا, سیاست آمریکا, انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا (۲۰۱۶), سرگئی لاوروف, دونالد ترامپ

روسیه, ایالات متحده آمریکا

ترامپ به روسیه در مورد دخالت در انتخابات آمریکا هشدار داد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به روسیه هشدار داد در انتخابات این کشور دخالت نکند بیشتر بخوانید🔽

11/12/2019 12:11:00 ب.ظ

دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا به روسیه هشدار داد در انتخابات این کشور دخالت نکند بیشتر بخوانید🔽

دیدار لاوروف از آمریکا بار دیگر بحث دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و احتمال تکرار آن در انتخابات آتی در سال ۲۰۲۰ را در محافل سیاسی این کشور به راه انداخته است.

دبیرکل ناتو روسیه را به مداخله در امور داخلی کشورهای حوزه بالکان متهم کردآقای لاوروف در نشست مطبوعاتی سه‌شنبه شب در واکنش به این اظهارات گفت‌: «راستش را بخواهید ما اصلا به معنای واقعی در مورد انتخابات حرفی نزدیم.»جاد دیر همچنین گفت که دونالد ترامپ لزوم حل مناقشه با اوکراین را هم به روسیه گوشزد کرده است.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021

روابط میان روسیه و اوکراین در پی الحاق شبه‌جزیره کریمه به خاک روسیه در سال ۲۰۱۴ به شدت به تیرگی گرایید.توافق کنترل تسلیحاتیآقای دیر افزود: «رئیس جمهور ترامپ حمایت خود از کنترل جهانی و مؤثر تسلیحاتی به همراه روسیه و چین را نیز اعلام کرد.»مایک پمپئو در نشست خبری پیشین با همتای روسی‌اش گفته بود که آمریکا مایل است طرف‌های دیگریس از جمله چین هم در مذاکرات گسترده‌تر مربوط به کنترل تسلیحاتی شرکت داشته باشند. به گفته وی آمریکا پیشنهاد روسیه برای مشارکت دادن بریتانیا و فرانسه در این مذاکرات را نیز مد نظر دارد.

آمریکا و روسیه در سال ۲۰۱۱ بر سر کاهش تعداد کلاهک‌های هسته‌ای با برد کمتر از هزار و ۵۵۰ کیلومتری خود با هم توافق کردند. مهلت این توافق در فوریه ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد، اما در صورت رضایت طرفین تا ۵ سال دیگر قابل تمدید است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

فرا فکنی متوهمانه

مایک پمپئو: آمریکا در اعتراض به دزدسالاری و فساد، در کنار مردم ایران ایستاده است🔺مایک پمپئو: آمریکا در اعتراض به دزدسالاری و فساد، در کنار مردم_ایران ایستاده است ⚡️توئیتر وزارت خارجه آمریکا به نقل از مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده نوشت که مردم ایران به روشنی خواستار توقف فساد و دزدسالاری رژیم ایران هستند. لعنتی من مبارزم ولی پول ندارم همون این دزدا شیفته و فریفته اقتصاد و فرهنگ شما هستن که این بلا سر ما اومده.شما ساکت لطفا. شما باهاش معامله نکن، نمیخواد کنار ما وایسی، خسته میشی

سرکنسول سابق عربستان سعودی در استانبول در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفت

بمب‌گذاری انتحاری در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا در شرق کابل؛ پنج تبعه افغانستان زخمی شدندگزارش‌ها حاکی است که یک بمب گذاری انتحاری در نزدیکی پایگاه نظامی آمریکا در بگرام در شرق کابل، منجر به زخمی شدن پنج نفر شده است. به گزارش رویترز، مقامات افغان و ناتو گزارش دادند که بمب گذاری انتحاری سرنوشتی که مخالفای خارج نشین برای ایران و ایرانی میخوان هههههه. پنج تبعه افغانستانی نی امریکایی ها کشته شدن. در جاییکه انتحاری شده حتی احدی از افغانها هم حق ندارند بروند تصویر دیوار حفاظتی قرارگاه امریکایی معلوم میشود که دیوار کانکریتی بالای آن سیم خادار و محافظتی ؟قوای اشغالگر در محافظت قرارگاه نظامی خود عاجز است چطور شریک استراتیژیک اشرف غنی شده می‌تواند؟که اشرف غنی در بیانیه ها با تمطراق از حفاظت خود توسط امریکا شریک استراتیژیک افتخار میکند؟

واکنش عفو بین‌الملل به طرح «اینترنت ملی» در ایران: اطلاعات همیشه به بیرون درز می‌کندمدیر سازمان عفو بین الملل در بلژیک درباره دلیل تاخیر در ارائه آمارها و گزارش‌ها درباره حوادث ایران به یورونیوز گفت: دلیل تاخیر در واکنش به حوادث ایران و اطلاع رسانی در این مورد عدم دسترسی به اینترنت بود.

ترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداندترکیه ۱۱ زندانی فرانسوی مظنون به عضویت در داعش را به فرانسه بازگرداند بیشتر بخوانید🔽

تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد🔺تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد ⚡️در پی استعفاء آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری تیم استقلال تهران، گروهی از هواداران خشمگین استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. هیچوقت اونی که رفته دیگه برنمیگرده یعنی چی واسه فوتبال تجمع کردن؟ برای گرفتن حقتون از رژیم تجمع کنین تو آبان ماه چند صد خون جوانان ایرانی شجاعمون توسط ج ا ریخته شد اون وقت اینا دارن واسه یه مربی تجمع میکنن...😂😂واقعا که صدای_آبان۹۸ بزنید دمار از روزگار این پوباش در آورید،مملکت نون واسه خوردن نداره.اونوق اینا فکر تفریح و بازی و شادی خودشونن.لعنت بر شما عناصر خودفروش وطن فروش ابله نابخرد.