ترامپ لایحه محدودیت اختیارات جنگی علیه ایران را وتو کرد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ترامپ | دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا قطعنامه کنگره در مورد محدود کردن اختیارات_جنگی وی علیه ایران را وتو کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش بامداد پنجشنبه آکسیوس، این قطعنامه توسط «تیم کین» سناتور دموکرات ایالت ویرجینیا عنوان شده و ماه فوریه در سنا با ۵۵ رای موافق در مقابل ۴۵ رای مخالف و یک ماه بعد در مجلس نمایندگان با ۲۲۷ رای موافق در مقابل ۱۸۶ مخالف به تصویب رسیده بود.

حامیان این قطعنامه می‌گویند که ترامپ، صلاحیت و اختیارات لازم برای وارد کردن آمریکا به جنگ با ایران را ندارد. سناتور کین نیز گفته بود: وقتی برای حاکمیت قانون به پا می‌خیزیم پیام ضعف نمی‌فرستیم. این قطعنامه، پیام قوی بودن است و به طور اخص در رابطه با کسانی است که در سراسر دنیا به خیابان‌ها آمده و دست به تظاهرات می‌زنند و خواهان حاکمیت قانون هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ مصوبه کنگره برای کاهش اختیارات جنگی علیه ایران را وتو کردترامپ مصوبه کنگره برای کاهش اختیارات جنگی علیه ایران را وتو کرد رئیس‌جمهوری آمریکا مصوبه‌ کنگره‌ ایالات متحده مبنی بر محدود کردن اختیارات رئیس‌جمهوری در جنگ‌افروزی علیه ایران را وتو کرد. سلام بیداری؟! وتو یا متو زیر دید ماهواره دقیق و نقطه زن ماست این شعر رو رهبر و دوستاش هر شب قبل خواب با هم میخونن و حال میکنن مابرای انکه ایران کشوری ویران شود... چه غلطها کرده ایم چه خریتها کرده ایم چه حماقتها کرده ایم مابرای انکه ایران لقمه دیوان شود.... چه خیانتها کرده ایم چه کثافتها خورده ایم چه قراردادها بسته ایم هورااااااا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ قطعنامه کنگره در محدود کردن اختیار رئیس جمهوری برای اقدام نظامی علیه ایران را وتو کرد🔺پرزیدنت ترامپ قطعنامه کنگره در محدود کردن اختیار رئیس جمهوری برای اقدام نظامی علیه ایران را وتو کرد پرزیدنت ترامپ قطعنامه کنگره آمریکا را که با هدف محدود کردن اختیارات رئیس جمهوری آمریکا برای آغاز عملیات نظامی احتمالی علیه ایران تصویب شده بود، وتو کرد ازین غلطها قبلا هم زیاد کرده است. بقول سردار حاجی زاده، «امریکا یک ظاهر داره، که زیاد هارت و پورت میکنه، و یک باطن داره، که باطنش رو ما میشناسیم. امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه.» ترامپ هم اگه میخواست غلطی بکنه، قطعا بعد از سرنگونی پهپاد و موشکباران عین‌الاسد، اینکار رو میکرد. راحت جنگ بشه بزنن اخوندا رو نابود که حداقل کنگره آمریکا وظیفه اش را برای حفظ جان سربازان آمریکایی انجام داد. بیچاره سربازان آمریکایی مستقر در نزدیکی ایران و خلیج_فارس اختیار جانشان دست یک رئیس جمهور قمار باز خود شیفته افتاده که حاضر است برای پیروزی در انتخابات آتی بر روی زندگی آنها نیز قمار کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: ما هیچ دخالتی در حمله به ونزوئلا نداشتیم | DW | 05.05.2020۱۳نفر از جمله دو آمریکایی به اتهام اقدام برای سرنگونی دولت ونزوئلا دستگیر شده‌اند. مادورو این دو را پرسنل یک شرکت امنیتی و مرتبط با ترامپ معرفی کرده اما ترامپ هرگونه تلاش برای دخالت در امور داخلی کاراکاس را رد می‌کند. ترامپ و دولت او دروغگویانی بی شرم اند. چطور امریکا در ونزوئلا دخالت نمی کند،در حالیکه رهبر مخالفان را در امریکا می پذیرد و ترامپ و دیگران با او ملاقات می کنند؟! و چطور امریکا دخالت نمی کند،در حالی که وزارت خارجه امریکا،شب و روز از لزوم براندازی دولت قانونی ونزوئلا می گویند؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ وعده داد اقتصاد آمریکا را به وضعیت نیرومند قبل از شیوع کرونا بازگرداندپرزیدنت ترامپ وعده داد اقتصاد آمریکا را به وضعیت نیرومند قبل از شیوع کرونا بازگرداند دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد اقتصاد آمریکا، که در پی گسترش ویروس کرونا آسیب دیده است، را ترمیم کرده و به حال قبل بازگرداند. چرت گفته خدایش رئیس جمهور متعهدی هستند هر وعده انتخاباتی که دادند پاش وایستادن، الان هم این قولش رو اجرائی می کنه! ترامپ این همه آمریکایی مردن به خاطر کرونا، پس اونا چی، فقط پول؟ جون آدم ها تو آمریکا از جون یه گوسفند هم کم ارزش تره. Calexit وایتکس الاغ_دانا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: حمله به عراق بدترین تصمیم در تاریخ آمریکا بودرئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که تصمیم جورج بوش پسر در خصوص حمله به عراق در سال ۲۰۰۳، بدترین تصمیم در تاریخ آمریکا بود. واستمراران نیز همان زیانها راداردودیگران که بیایندممکن است تکرارکنندویابه غفلت خودادامه دهندکه جززیان به خودودیگران ندارد. خدا ننت و بيامرزه اينا تبليغات انتخاباتيس خودت و وزير خارجت ايران رو تهديد ميكنيدحتي دارو و غذاو 25%جمعيت جهان رو تحريم كردي اون گلابي هوك دائم مزخرف ميكه تمام اوباش رو با پول بسيج كردي سردار ايراني رو در اقدامي تروريستي شهيد كردي كرونا گند زدي بد ترين هستي این خبر هم مثل خبر های که اگر بگردی دنبال منبعش میبینی ترامپ گفته بهترین تصمیم ولی ایسنا برعکس ترجمه میکنه مثل صدا و سیما
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: کرونا بدتر از حوادث 11 سپتامبر و پرل هاربر است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »