ترامپ: وضعیت کرونا به جای اینکه بهتر شود بدتر هم خواهد شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا گفت وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور پیش از آنکه بهتر شود، بدتر خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا گفت وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور پیش از آنکه بهتر شود، بدتر خواهد شد.دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا طی نشست خبری در کاخ سفید تاکید کرد که این احتمال وجود دارد که وضعیت شیوع ویروس کرونا در آمریکا پیش از آنکه بهتر شود، بدتر شود.

ترامپ در این نشست خبری که از کووید-19 به عنوان «ویروس چینی» نام برد، ضمن تاکید بر اینکه پیشرفت خوبی در درمان و تولید واکسن کرونا در آمریکا حاصل شده است، افزود: برای تک تک قربانیان این بیماری عزاداریم. قول می‌دهم که به یاد آنها واکسن خواهیم ساخت. ما در روند تولید واکسن و درمان عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

وی با بیان اینکه هر چند که در برخی مناطق وضعیت رو به بهبودی است، هنوز هم مشکلات فراوانی وجود دارد، تصریح کرد: متاسفانه وضعیت شیوع ویروس کرونا در آمریکا پیش از آنکه بهتر شود، بدتر خواهد شد. دوست ندارم این را بگویم ولی واقعیت همین است. رئیس جمهور آمریکا که پیشتر درباره استفاده از ماسک اظهارات جنجالی داشته، در نشست امروز گفت: ما از همه می‌خواهیم که در اماکنی که امکان فاصله‌گذاری اجتماعی وجود ندارد، حتما ماسک بزنند. لطفا ماسک تهیه کنید. خوش‌تان بیاید یا نیاید، ماسک زدن فایده و اثر مهمی دارد.

ترامپ همچنین با تاکید بر اینکه مشکلی با ماسک زدن ندارد، گفت: به ماسک زدن عادت می‌کنم. میهن‌پرستی را به یاد بیاورید، شاید در انجام این امر کمک‌تان کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ حتی در وضعیت قرمز کرونا، مراسم اربعین تعطیل‌بردار نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عقب‌نشینی ترامپ از مواضع خود درباره کرونا؛ اوضاع بدتر خواهد شد، ماسک بزنیددونالد ترامپ در نخستین حضور مجدد خود در کنفرانس‌های خبری کاخ‌سفید پیرامون همه‌گیری کرونا از مواضع قبلی خود عقب‌نشینی کرد و ضمن پذیرش وخامت اوضاع گفت که 'شرایط پیش آن که روی به بهبودی برود، بدتر خواهد شد'. او همچنین از همه مردم آمریکا خواسته که ماسک بزنند و این عمل را 'میهن‌پرستانه' خوانده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تغییر موضع ترامپ در قبال شیوع کرونا: اوضاع بدتر می‌شود، ماسک بزنیدنانسی پلوسی: ترامپ اشتباهاتش را دربارۀ چگونگی برخورد با شیوع کرونا پذیرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ معاون وزارت بهداشت: همه استان‌های کشور در وضعیت قرمز یا هشدار قرار دارند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاخت و تاز کرونا در فارس/ اعلام وضعیت ویژه تا سوم مرداد/ وضع بهتر نشود، محدودیت‌های بیشتر اعمال می‌شوداستان فارس که تا پیش از برداشته‌شدن محدودیت‌های کرونایی، جزو استان‌های سفید بود، اکنون در فهرست استان‌های قرمز کشور قرار گرفته و از مجموع 36 شهرستانش، 21 شهرستان در وضع قرمز قرار دارند به طوری که در چند روز اخیر بیش از ۳۵۰ مبتلای جدید در استان شناسایی و بسیاری دیگر جان خود را از دست دادند و ستاد استانی مقابله با کرونا نیز محدودیت‌هایی جدید برای استان اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »