العربية

العربية

ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت

ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت #العربية

08/01/2021 08:14:00 ق.ظ

ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت العربية

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 در اولین پیام پس از منع

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که دوره ریاست جمهوری او تا کمتر از دو هفته آینده به پایان خواهد رسید، تاکید کرد که انتقال قدرت به جو بایدن رئیس جمهوری منتخب به طور مسالمت‌آمیز، با نظم و بدون مشکل انجام خواهد شد.دونالد ترامپ نیز ضمن دادن فراخوان برای آشتی، گفت که او از اقدامات خشونت‌آمیز و اشغال مقر کنگره شوک‌زده شده است.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد

ترامپ همچنین گفت هر کسی که در اشغال مقر کنگره نقش داشته، آمریکا را نمایندگی نمی‌کند و بهای آن را خواهد پرداخت.او در ادامه اذعان کرد که جو بایدن رئیس جمهوری آتی ایالات متحده آمریکا خواهد بود.پیام ترامپ پس از آن منتشر شد که کایلی مکینالی سخنگوی کاخ سفید پنج‌شنبه اقدامات خشونت‌آمیز در مقر کنگره را محکوم کرد.

سخنگوی کاخ سفید همچنین در یک کنفرانس خبری تاکید کرد که پرزیدنت ترامپ و دولت او با شدیدترین عبارت‌ها اقدامات خشونت‌آمیز در کنگره را محکوم می‌کنند.این مقام آمریکایی گفت کسانی که کنگره را به محاصره درآوردند ارزش‌های دولت ترامپ را نمایندگی نمی‌کنند و در این‌باره گفت:« بگذارید صریح بگویم خشونت‌هایی که روز گذشته در ساختمان کنگره دیدیم هولناک، قبیح و در تعارض با ارزش‌های آمریکایی بود. رئیس جمهوری و دولت او با شدیدترین عبارت‌های ممکن آن را محکوم می‌کنند». headtopics.com

او همچنین گفت آنچه که در کنگره روی داده «غیرقابل پذیرش و در تعارض با قانون است و باید با اشدت مجازات محاکمه شود».سخنگوی کاخ سفید همچنین درباره قربانیان شورش و اقدامات خشونت‌آمیز در کنگره ابراز تاسف کرد. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد چین

چین | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

Most Democrats, including Joe Biden, had been silent for months, refusing to condemn the violence, before the Antifa mob roamed American cities for weeks, killing civilians and setting fire to homes and shops. Now they became the mourners of law and order!