ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت

08/01/2021 08:14:00 ق.ظ

ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت #العربية

العربية

ترامپ: دولت جدید در 20 ژانویه زمام قدرت را به دست خواهد گرفت العربية

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 در اولین پیام پس از منع

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که دوره ریاست جمهوری او تا کمتر از دو هفته آینده به پایان خواهد رسید، تاکید کرد که انتقال قدرت به جو بایدن رئیس جمهوری منتخب به طور مسالمت‌آمیز، با نظم و بدون مشکل انجام خواهد شد.دونالد ترامپ نیز ضمن دادن فراخوان برای آشتی، گفت که او از اقدامات خشونت‌آمیز و اشغال مقر کنگره شوک‌زده شده است.

ترامپ همچنین گفت هر کسی که در اشغال مقر کنگره نقش داشته، آمریکا را نمایندگی نمی‌کند و بهای آن را خواهد پرداخت.او در ادامه اذعان کرد که جو بایدن رئیس جمهوری آتی ایالات متحده آمریکا خواهد بود.پیام ترامپ پس از آن منتشر شد که کایلی مکینالی سخنگوی کاخ سفید پنج‌شنبه اقدامات خشونت‌آمیز در مقر کنگره را محکوم کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

Most Democrats, including Joe Biden, had been silent for months, refusing to condemn the violence, before the Antifa mob roamed American cities for weeks, killing civilians and setting fire to homes and shops. Now they became the mourners of law and order!