ترامپ از فیس بوک، توییتر و گوگل شکایت جمعی می‌کند

16/04/1400 08:56:00 ب.ظ

ترامپ گفت: «اگر آنها بتوانند چنین کاری را با من بکنند، می‌توانند با هرکس دیگری هم همین کار را بکنند. و دقیقاً همین کار را هم دارند می‌کنند.»

ترامپ گفت: «اگر آنها بتوانند چنین کاری را با من بکنند، می‌توانند با هرکس دیگری هم همین کار را بکنند. و دقیقاً همین کار را هم دارند می‌کنند.» ترامپ روز چهارشنبه همچنین گفت: «گوگل و یوتیوب فیلم‌های بی‌شماری را که در آن با جرأت از سازمان جهانی بهداشت انتقاد شده بود، حذف کرده‌اند.» در ماه ژوئن، فیس بوک حساب دونالد ترامپ را به مدت دو سال تعلیق کرد.

شبکه اجتماعی توییتر نیز پس از حمله هواداران ترامپ به مقر کنگره در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۱، حساب کاربری او را بست. دونالد ترامپ تا پیش از بسته شدن حساب‌های کاربری‌اش، نزدیک به ۸۹ میلیون دنبال کننده در توییتر، ۳۵ میلیون در فیس‌بوک و ۲۴ میلیون در اینستاگرام داشت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

بیچاره..... چه روز گاری داشت... به چه روزی افتاده؟؟؟ والسلام freedom of speech should not be Regulated bye social media ?the social media has their own agenda depending on their believes .facebook closed thousands of pro Paestinian groups because it supports Israel