ترامپ از تلاش برای از بین بردن تاریخ آمریکا انتقاد کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ترامپ از تلاش برای از بین بردن تاریخ آمریکا و بدنام کردن قهرمانان آن انتقاد کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آقای ترامپ وعده ساخت یک باغ ملی قهرمانان برای احترام به چهره‌های گذشته را داد.آقای ترامپ که عملکردش در مقابله با ویروس کرونا مورد انتقاد شدید قرار گرفته، در سخنان خود به این که این ویروس تا کنون تقریبا جان ۱۳۰ هزار آمریکایی را گرفته اشاره چندانی نکرد.

آمریکا روز جمعه شاهد بیشترین افزایش موارد ابتلا در یک روز بود. شمار مبتلایان در این کشور به ۲.۵ میلیون نفر رسیده است.همچنین مکانی که آقای ترامپ برای سخنرانی خود استفاده کرده بود، مناقشه برانگیز بود. روی کوه راشمور در پارک ملی به همین نام، صورت ۴ رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در مقیاس بسیار بزرگی کنده‌کاری شده است.این کوه همچنین از سرزمین‌های مقدس بومیان قوم سو است و این زمین‌ها از صاحبان آن از سوی دولت وقت آمریکا در سال‌های ۱۸۰۰ گرفته شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهان پس از کرونا از نظر اقتصادی برای کشورهایی چون افغانستان چگونه خواهد بود؟به نظر من جهان پس از کرونا شبیه بیماری است که دوره نقاهت را پشت سر گذاشته. بیماری که وضعیت جسمی و روانی‌اش رو به بهبود است، اشتهای فراوان برای تلافی انرژی از دست رفته دارد ولی در عین حال نگران برگشت بسوی وخامت دوباره است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اتهام مسکو علیه واشنگتن: آمریکا با بالگرد برای داعش تجهیزات می‌فرستد«اگر همکاران آمریکایی علاقمند به گفتگو در این زمینه هستند، لازم است درباره اینکه نیروهای ویژه آمریکا با بالگردهایشان برای جنگجویان داعش تجهیزات می‌فرستند، توضیح دهند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اقدام تازه آمریکا برای توقیف نفتکش‌های ایرانی در مسیر ونزوئلادادستان‌های فدرال آمریکا با تنظیم یک دادخواست از مقامات قضایی این کشور خواسته‌اند حکم توقیف نفتکش‌های ایرانی در مسیر ونزوئلا را صادر کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا در دفاع از هنگ‌کنگ علیه چین تحریم تصویب کردمصوبه مجلس نمایندگان که با حمایت مشترک دموکرات‌ها و جمهوریخواهان تصویب شد واکنشی به تصویب و ابلاغ قانون امنیت ملی چین برای هنگ‌کنگ محسوب می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قرنطینه اجباری برای مسافرانی که از کشورهای درگیر با شیوع کرونا به سوئیس می روندمقامات کشور سوئیس تصمیم گرفتند در پی افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا، قرنطینه ده روزه رای برای مسافرانی که از کشورهای درگیر با ویروس کرونا می آیند، اجرایی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امضای تفاهمنامه میان اعضای گروه بین‌المللی برای حمایت از خانواده‌های جان‌باختگان هواپیمای اوکراینیگروه تحقیق بین‌المللی درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی٬ تفاهم نامه همکاری پیرامون مذاکره با هدف پرداخت غرامت به خانواده قربانیان، توسط ایران را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »