ترامپ خواستار تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ترامپ خواستار تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد *به گفته دونالد ترامپ، افزایش رای‌گیری پستی می‌تواند منجر به 'تقلب و نتایج نادرست' شود. *او خواسته است برگزاری انتخابات تا زمانی که مردم بتوانند 'به درستی، با امنیت و ایمنی' رای دهند، به تعویق بیفتد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به گفته دونالد ترامپ، افزایش رای‌گیری پستی می‌تواند منجر به"تقلب و نتایج نادرست" شود.

او خواسته است برگزاری انتخابات تا زمانی که مردم بتوانند"به درستی، با امنیت و ایمنی" رای دهند، به تعویق بیفتد. ترامپ در توییتی گفته است:"رای‌گیری از طریق پست، انتخابات ماه نوامبر را به نادرست‌ترین و جعلی‌ترین انتخابات در تاریخ آمریکا که شرمساری بزرگی برای این کشور است، بدل خواهد کرد."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ خواستار به تعویق انداختن انتخابات آمریکا شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترامپ پیشنهاد تعویق انتخابات آمریکا را مطرح کرد رئیس جمهور آمریکا: با رأی‌گیری سراسری به صورت پستی (نه رأی‌گیری غیابی که کار خوبی است)، انتخابات ۲۰۲۰ غیردقیق‌ترین و متقلبانه‌ترین انتخابات در تاریخ خواهد بود Election2020 واکنش سندرز به پیشنهاد تعویق انتخابات توسط ترامپ: ما انتخابات را به تعویق نمی‌اندازیم؛ مردم آمریکا از استبداد تو، از دروغ‌های تو و از نژادپرستی تو خسته شده‌اند در روز سوم نوامبر ۲۰۲٠ دموکراسی پیروز خواهد شد Election2020
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ خواستار تعویق برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ شدتهران-ایرنا- دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا با ادعای احتمال تقلب و ناسالم بودن انتخابات، برگزاری انتخابات از طریق پست الکترونیک را رد کرد و خواستار تعویق در برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

درخواست ترامپ برای به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری آمریکادونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، با اشاره به اینکه رای‌گیری پستی در انتخابات ریاست جمهوری «غیردقیق‌ترین و متقلبانه‌ترین» انتخابات در تاریخ می‌شود، ایده به تعویق انداختن انتخابات را تا وقتی مردم بتوانند «به شکل مناسب، امن و بی‌خطر» رای بدهند، مطرح کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ از احتمال به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داددونالد ترامپ از احتمال به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست عضو ستاد کرونا بر 'تعویق' یا 'برگزاری کنکور در فضای باز'درخواست مینو محرز بر 'تعویق' یا 'برگزاری کنکور در فضای باز': با توجه به جهشی که کووید۱۹ داشته قدرت سرایت آن افزایش چشمگیری داشته است اگر خدای نکرده کرونا در کنکور اپیدمی شود، چه اتفاقی می‌افتد. میلیون‌ها نفر درگیر می‌شوند از هر گونه تجمع باید جلوگیری شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان سعودی سرمایه‌گذار اصلی؛ فروش تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس به تعویق افتا‌دعربستان_سعودی سرمایه‌گذار اصلی؛ فروش تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس به تعویق افتا‌د به گزارش بخش ورزشی سرویس جهانی بی‌بی‌سی، چندی پیش یک کنسرسیوم تجاری به رهبری آماندا استیولی بریتانیایی، به صورت رسمی تقاضای خرید نیوکاسل را به لیگ‌ برتر انگلیس ارائه داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »