ترامپ: مذاکره با ایران روز به روز دشوارتر می‌شود | DW | 22.07.2019

31/04/1398 09:50 ب.ظ

دونالد ترامپ گفت پس از رویدادهایی پی در پی که منجر به افزایش تنش با ایران شده است فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود. ترامپ پیشتر ادعای ایران مبنی بر بازداشت تعدادی از 'جاسوسان سیا' در این کشور را 'کاملا دروغ' خوانده بود.

دونالد ترامپ گفت پس از رویدادهایی پی در پی که منجر به افزایش تنش با ایران شده است فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود. ترامپ پیشتر ادعای ایران مبنی بر بازداشت تعدادی از 'جاسوسان سیا' در این کشور را 'کاملا دروغ' خوانده بود. دونالد ترامپ گفت پس از رویدادهایی پی در پی که منجر به افزایش تنش با ایران شده است فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود. ترامپ پیشتر ادعای ایران مبنی بر بازداشت تعدادی از"جاسوسان سیا" در این کشور را"کاملا دروغ" خوانده بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز دوشنبه ۳۱ تیر (۲۲ ژوئیه) گفت که یک سلسله از رویدادها باعث افزایش تنش با ایران شده است که گفت‌وگو با این کشور را روز به روز دشوار‌تر می‌کند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ چند ساعت پس از انتشار خبر بازداشت"تعدادی از جاسوسان سازمان سیا" در ایران اظهار داشت: «پس از وقوع یک رشته از حوادث فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود.‌»

رئیس جمهوری آمریکا که در کاخ سفید در حضور خبرنگاران سخن می‌گفت افزود که"باید صبر کرد و دید چه خواهد شد؛ شرایط به گونه‌ای است که می‌تواند به هر سویی متمایل شود".در ایران دروغ محض است دونالد ترامپ در واکنش به خبر بازداشت"جاسوسان سیا" در ایران گفت که این خبر"کاملا غلط" است. رئیس‌جمهوری آمریکا روز دوشنبه در این باره در توییتر نوشت: «اصلا حقیقت ندارد. فقط دروغ و پروپاگاندا (مثل پهپاد ساقط شده) منتشر شده توسط یک رژیم مذهبی که به طرز بدی در حال زمین خوردن است و نمی‌داند چه‌کار کند. اقتصادشان مرده و بدتر هم خواهد شد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

ترامپ توسط ملانیا جاسوس روسیه هدایت میشود لاشه پهپاد ایرانی کجاست مردک راستگوی!!! دیدی ریدی!!!بریدی؟ چه عکس غمگین و خفنی😅

همزمان با تداوم سرکوب مخالفان در ونزوئلا، وزیر امور خارجه ایران با نیکلاس مادورو دیدار کردهمزمان با تداوم سرکوب مخالفان در ونزوئلا ، وزیر امور خارجه ایران با نیکلاس مادورو دیدار کرد دیدار محمد جواد ظريف بنا به گزارش خبرگزاری ایرنا بعد از ظهر شنبه ۲۹ تیر به وقت محلی در کاراکاس برگزار شد و دو طرف در مورد مسائل دو جانبه گفت و گو کردند. ديكتاتور چو ديكتاتور ببيند خوشش آيد. وجوه مشتركي دارن اين دو هر دو درغگو ، آدمكش ، سركوبگر ، متوهم ، دزد و غارتگر ، خائن به مملكت ، دستنشانده روسيه و ... هستند

واکنش عصبی ترامپ به دستگیری 17 جاسوس آمریکایی در ایران- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش ترامپ به خبر دستگیری جاسوسان_سیا در ایران: *گزارش‌های منتشر شده در مورد دستگیری جاسوسان سازمان سیا کاملاً دروغ است *آنها در مورد پهپادشان که سقوط کرد نیز همین‌گونه رفتار کردند *اقتصاد آنها مرده است و بسیار بدتر هم خواهد شد 😋😋😋😋😋 اگه ی سر بیاد خلیج فارس میتونی دروغ یا راست از نزدیک ببینه 😂😂😂

ترامپ: ادعای ایران در باره بازداشت جاسوسان سیا دروغ است؛ ذره‌ای حقیقت ندارددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز دوشنبه 22 ژوئیه 2019 ادعای ایران درمورد دستگیری یک شبکه جاسوسی پیر سگ فقط تو راست میگی عنتر خان

اعلام مجدد آمادگی آمریکا برای حل و فصل دیپلماتیک تنش با رژیم ایران؛ سناتوری که از پرزیدنت ترامپ اجازه مذاکره گرفت کیست🔺اعلام مجدد آمادگی آمریکا برای حل و فصل دیپلماتیک تنش با رژیم ایران؛ سناتوری که از پرزیدنت ترامپ اجازه مذاکره گرفت کیست ⚡️پمپئو: «امیدوارم رهبران ایران، به ویژه شخص آیت‌الله، از این فرصت استفاده کرده و آن را به شکل دیپلماتیک حل کنند.»

ترامپ دبدجور حرسي شده شبيه خرسي شده پس حتما شما ریشه ایرانی دارید در دروغ !!!! همینقدر که مقامات آمریکایی بر سر انهدام و دستگیری عوامل شبکه جاسوسی اخیر اینقدر سریع واکنش نشون دادن مشخص میکنه واقعا چیزی بوده..

چی ؟؟؟؟؟؟ یه بار دیگه بگو !!!!!!! عقب می نشینی !!!!!! رییس جمهور بزرگترین اقتصاد دنیا و بزرگترین ارتش دنیا این جمله رو گفته !!!!!! از این حرفش بیشتر باید ترسید قیافه ایرانیایی که بهش دلخوش بودن باید دیدنی باشه

ترامپ: مذاکره با ایران روز به روز دشوارتر می‌شود

دونالد ترامپ گفت پس از رویدادهایی پی در پی که منجر به افزایش تنش با ایران شده است فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود. ترامپ پیشتر ادعای ایران مبنی بر بازداشت تعدادی از"جاسوسان سیا" در این کشور را"کاملا دروغ" خوانده بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز دوشنبه ۳۱ تیر (۲۲ ژوئیه) گفت که یک سلسله از رویدادها باعث افزایش تنش با ایران شده است که گفت‌وگو با این کشور را روز به روز دشوار‌تر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ چند ساعت پس از انتشار خبر بازداشت"تعدادی از جاسوسان سازمان سیا" در ایران اظهار داشت: «پس از وقوع یک رشته از حوادث فکر مذاکره با ایران سخت‌تر می‌شود.‌»

رئیس جمهوری آمریکا که در کاخ سفید در حضور خبرنگاران سخن می‌گفت افزود که"باید صبر کرد و دید چه خواهد شد؛ شرایط به گونه‌ای است که می‌تواند به هر سویی متمایل شود".در ایران دروغ محض است

دونالد ترامپ در واکنش به خبر بازداشت"جاسوسان سیا" در ایران گفت که این خبر"کاملا غلط" است. رئیس‌جمهوری آمریکا روز دوشنبه در این باره در توییتر نوشت: «اصلا حقیقت ندارد. فقط دروغ و پروپاگاندا (مثل پهپاد ساقط شده) منتشر شده توسط یک رژیم مذهبی که به طرز بدی در حال زمین خوردن است و نمی‌داند چه‌کار کند. اقتصادشان مرده و بدتر هم خواهد شد.» دونالد ترامپ افزود: «ایران یک افتضاح تمام عیار است.»

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، نیز در گفت‌وگویی با شبکه خبری"فاکس‌نیوز" در واکنش به خبر دستگیری"جاسوسان سیا" در ایران گفت که"نمی‌تواند در این زمینه به طور خاص اظهار نظر کند، اما ایران سابقه دروغگویی دارد".

پمپئو تأکید کرد آمریکا خواهان جنگ نظامی با ایران نیست.وزارت اطلاعات ایران روز دوشنبه از دستگیری"۱۷ جاسوس تربیت یافته سیا" خبر داده و اعلام کرده بود که حکم این افراد صادر شده و برخی از آنان به اتهام"افساد فی‌الارض" به اعدام محکوم شده‌اند. علی اشتری، مدیر کل اداره جاسوسی وزارت اطلاعات، روز دوشنبه در نشست خبری در تهران گفت که این ۱۷ نفر در ایران در ارتباط با"جاسوسی" برای سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) دستگیر شده‌اند.

اشتری گفت که فعالیت افراد دستگیر شده به صورت"سلولی" بوده است و هیچ یک از آنان با دیگری در ارتباط قرار نداشته است.

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی (واجا) در ۲۸ خرداد گفته بود ماموران آن وزارت‌خانه موفق شده‌اند"نخستین ضربه جهانی" در فضای سایبری را به واحد برون‌مرزی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) وارد کنند.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، نیز پیش از این به خبرگزاری تسنیم گفته بود که ایران در یک سلسه از عملیات موفق شده است"شبکه جدیدی از جاسوسان آمریکا را هم مورد ضربه" قرار دهد. شمخانی این موضوع را مربوط به ماه‌های اخیر خوانده و وعده داده بود که جزئیات این خبر"پس از طی روند قضایی این جاسوسان با شرح عملیات وزارت اطلاعات" منتشر خواهد شد.

وزارت اطلاعات ادعا کرده است که سازمان سیا برای انتقال اطلاعات تجهیزات فنی پیچیده و پیشرفته‌ای‌ را در اختیار این افراد قرار داده است.