ترامپ: تا پایان سال واکسن کرونا را تولید می‌کنیم

26/02/1399 11:43 ب.ظ

📌ترامپ: تا پایان سال واکسن کرونا را تولید می‌کنیم

رئیس جمهور آمریکا از تولید واکسن کووید-19 تا پایان امسال و آغاز پروژه دسترسی سراسری به آن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 15.05.

2020 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی سخنانی در نشست رسانه‌ای پیرامون واکسن کووید-19 گفت: فکر می‌کنم تا پایان سال واکسن را تولید کنیم و برای آنکه به سرعت آن را در دسترس سراسر کشور قرار بگیرد پروژه Warp Speed را آغاز کردیم.

ترامپ همچنین افزود: چه با واکسن و چه بدون آن به حالت عادی بازمی‌گردیم. روندی را آغاز کرده‌ایم، در این وضعیت بدون واکسن ویروس یا آنفولانزا نیز مبارزه صورت می‌گیرد. الآن نمی‌دانیم اما دست‌کم انسان‌ها فعلا در کوتاه مدت مصونیت ایمنی کسب می‌کنند.

وی تاکید کرد: بواسطه انجام روزانه 350 هزار تست اکنون می‌توانیم طرح عادی سازی را در تمامی ایالات اعلام کنیم، یکی دیگر از پایه‌های این روند درمان موثر و تولید واکسن است. فکر می‌کنم تا پایان سال و اگر بتوانیم زودتر به این واکسن برسیم. headtopics.com

ترامپ در ادامه گفت: از 11 ژانویه روزهای آغازین شیوع ویروس در کشور، کار بر روی تولید واکسن را شروع کردیم، دولت از هیچ حمایتی در این راه دریغ نکرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اولین در اروپا؛ اسلوونی پایان همه گیری کرونا را اعلام کردمقامات دولتی در اسلوونی می گویند که همه گیری ویروس کرونا در این کشور پایان یافته است.

بحران سیاسی ۵۰۰ روزه اسرائیل پایان می‌یابد؟پس از ۵۰۰ روز کشاکش سیاسی، برگزاری سه انتخابات و انجام مذاکرات فشرده، دولت ائتلافی بنیامین نتانیاهو و رقیب سابق او، بنی گانتس، عصر روز پنج‌شنبه در مقابل نمایندگان مجلس سوگند یاد می‌کند تا طولانی‌ترین بحران سیاسی در تاریخ اسرائیل پایان یابد. covid1948 Israel_will_be_destroyed اسراييل_عدو اسرائیل_نابود_است اسرائیل خود یک بحران سیاسی ۷۲ سالست

ظریف: مشارکت آمریکایی‌ها در قطعنامه شورای امنیت به پایان رسیده استتهران- ایرنا- محمد جواد ظریف روز پنجشنبه نوشت: افرادی که مدعی شریک بودن در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل هستند، پیش از این شراکت خود در آن را پایان داده‌اند.

دور سوم مذاکرات پسابرکسیت بدون پیشرفت به پایان رسیدیک منبع نزدیک به مذاکرات نیز در پایان گفتگوهای هفته جاری به خبرگزاری فرانسه گفت که به جز تغییر لحن و سخت‌تر شدن مواضع، هیچ اتفاق تازه‌ای در مذاکرات مشاهده نشد.

از غسال‌خانه تا خانه؛ کمپینی برای برآورده کردن آرزوی اسماعیل ۶ سالهYasmin4freedom خدای عادل!!!!مسخره ترین جمله

رادیو آبادان؛ درد او هر شب، خبر گیرد زِ سر تا پای ماپانزدهمین قسمت از برنامه رادیو آبادان به «عبدی_بهروانفر» موزیسین زاده استان خراسان تقدیم می‌شود.\nموضوع این قسمت «خانه خالی» است و مهمان ویژه آن«محسن کریمی» نوازنده و خوانده جوان زاده «تربت‌جام». در این قسمت با محسن کریمی در مورد موسیقی نواحی استان خراسان و سانسور گفت‌وگو کرده‌ایم. AbdiBehravanfar آقا این عبدی کارش خیلی درسته. اون قدیما یادمه از نامجو خیلی بهتر بود ولی دیگه یا من پیگیر نبودم یا خودش کم‌کار شد. مثل همین m_tangestani که امیرزهرا داشت و دیگه ندیدیمش