توئیتر, دونالد ترامپ, اخبار جعلی, رسانه ها

توئیتر, دونالد ترامپ

ترامپ: اغلب از توئیت‌های خود پشیمان می‌شوم

ترامپ: اغلب از توئیت‌های خود پشیمان می‌شوم

25/07/2020 11:20:00 ق.ظ

ترامپ: اغلب از توئیت‌های خود پشیمان می‌شوم

«در گذشته نامه‌ای می‌نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی‌گشتید به خود می گفتید 'خوشحالم که آن را نفرستادم'. اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.»

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای با دِیو پورتنوی بنیانگذار «بارستول اسپورتز،Barstool Sports» گفت که توئیت کردن را دوست دارد اما اغلب از توئیت‌هایی خود پشیمان می‌شود.آقای ترامپ گفت:« در گذشته نامه‌ای می‌نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی‌گشتید به خود می‌گفتید 'خوشحالم که آن را نفرستادم'. اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.»

کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 بازداشت‌شدگان خوزستان؛ نگهداری غیرقانونی در شرایط غیرمجاز

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه مصاحبه خود افزود: «در توئیتر لحظه‌ای عمل و احساس خوبی می‌کنید. بعدش تلفن‌هایی است که به شما می‌شود و می‌پرسند 'حقیقتا شما بودید که آن حرف را زدید؟' و شما می‌پرسید 'مگر چه ایرادی داشت؟' و بدنبال آن خیلی چیزها دستگیرتان می‌شود.»

آقای ترامپ همچنین گفت که بازتوئیت‌های او برایش بیشتر دردسرساز می‌شوند تا توئیت‌های خود او.بیش از ۸۴ میلیون نفر حساب توئیتری دونالد ترامپ را دنبال می‌کنند. آقای ترامپ که هیچ رئیس جمهوری دیگری به اندازه او از توئیتر استفاده نکرده است و گاهی اوقات توئیت‌هایش جنجال‌برانگیز می‌شوند می‌گوید با توئیت‌هایش اخبار جعلی را خنثی می‌کند. منظور آقای ترامپ از اخبار جعلی، مطالبی است که رسانه‌های منتقد او منتشر می‌کنند. headtopics.com

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ارتش اسرائیل حضور خود در مرز لبنان و سوریه را تقویت می کند

تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان دکتری مبتلا به کرونا آغاز شدسخنگوی سازمان سنجش: داوطلبانی که علائم بیماری آنها از ۲۸ تیر ۹۹ به صورت قطعی تایید شده تا فردا با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان فرم خوداظهاری را تکمیل کنند

وزارت خارجه: اقدامات لازم در ارتباط با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان به عمل می آیدوزارت خارجه: *اقدامات لازم در ارتباط با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان به عمل می‌آید *چنانچه هر حادثه‌ای در مسیر برگشت برای این هواپیما اتفاق افتد جمهوری اسلامی ایران آمریکا را مسئول آن خواهد شناخت *این پیام به سفیر سویس در تهران نیز داده شده است

درخواست پناهندگی از آلمان به کمترین میزان خود از سال ۲۰۱۲ رسید | DW | 23.07.2020سالانه هزاران نفر به دلیل بروز جنگ و خونریزی و یا تعقیب سیاسی و آزار در کشور خود به آلمان پناه می‌آورند. روند درخواست‌های پناهندگی در آلمان کمی کاهش یافته و در درجه اول درخواست پناهجویان سوری پذیرفته شده است.

آسوشیتدپرس: اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای حزب‌الله مرزهای شمالی خود را تقویت می‌کندآسوشیتدپرس: اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای حزب‌الله مرزهای شمالی خود را تقویت می‌کند اسرائیل هنوز درباره حملات منتسب به خود در هفته اخیر اظهارنظری نکرده است. در واقع این کشور درباره فعالیت‌‌های خود در کشور همسایه‌اش، سوریه، خودداری می‌کند.

تعرض جنگنده های آمریکایی را با تمام قوا پیگیری می کنیمدر پی تعرض هواپیماهای جنگنده آمریکایی به پرواز ۱۱۵۲ شرکت هواپیمایی ماهان، وزیر راه و شهرسازی گفت: تا محکوم شدن آمریکا توسط جامعه جهانی و ایکائو پیگیری این موضوع را ادامه خواهیم داد.