ترامپ: اغلب از توئیت‌های خود پشیمان می‌شوم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«در گذشته نامه‌ای می‌نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی‌گشتید به خود می گفتید 'خوشحالم که آن را نفرستادم'. اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.»

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای با دِیو پورتنوی بنیانگذار «بارستول اسپورتز،Barstool Sports» گفت که توئیت کردن را دوست دارد اما اغلب از توئیت‌هایی خود پشیمان می‌شود.

آقای ترامپ گفت:« در گذشته نامه‌ای می‌نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی‌گشتید به خود می‌گفتید 'خوشحالم که آن را نفرستادم'. اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.» رئیس جمهوری آمریکا در ادامه مصاحبه خود افزود: «در توئیتر لحظه‌ای عمل و احساس خوبی می‌کنید. بعدش تلفن‌هایی است که به شما می‌شود و می‌پرسند 'حقیقتا شما بودید که آن حرف را زدید؟' و شما می‌پرسید 'مگر چه ایرادی داشت؟' و بدنبال آن خیلی چیزها دستگیرتان می‌شود.»بیش از ۸۴ میلیون نفر حساب توئیتری دونالد ترامپ را دنبال می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش اسرائیل حضور خود در مرز لبنان و سوریه را تقویت می کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان دکتری مبتلا به کرونا آغاز شدسخنگوی سازمان سنجش: داوطلبانی که علائم بیماری آنها از ۲۸ تیر ۹۹ به صورت قطعی تایید شده تا فردا با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان فرم خوداظهاری را تکمیل کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه: اقدامات لازم در ارتباط با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان به عمل می آیدوزارت خارجه: *اقدامات لازم در ارتباط با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان به عمل می‌آید *چنانچه هر حادثه‌ای در مسیر برگشت برای این هواپیما اتفاق افتد جمهوری اسلامی ایران آمریکا را مسئول آن خواهد شناخت *این پیام به سفیر سویس در تهران نیز داده شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست پناهندگی از آلمان به کمترین میزان خود از سال ۲۰۱۲ رسید | DW | 23.07.2020سالانه هزاران نفر به دلیل بروز جنگ و خونریزی و یا تعقیب سیاسی و آزار در کشور خود به آلمان پناه می‌آورند. روند درخواست‌های پناهندگی در آلمان کمی کاهش یافته و در درجه اول درخواست پناهجویان سوری پذیرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آسوشیتدپرس: اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای حزب‌الله مرزهای شمالی خود را تقویت می‌کندآسوشیتدپرس: اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای حزب‌الله مرزهای شمالی خود را تقویت می‌کند اسرائیل هنوز درباره حملات منتسب به خود در هفته اخیر اظهارنظری نکرده است. در واقع این کشور درباره فعالیت‌‌های خود در کشور همسایه‌اش، سوریه، خودداری می‌کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعرض جنگنده های آمریکایی را با تمام قوا پیگیری می کنیمدر پی تعرض هواپیماهای جنگنده آمریکایی به پرواز ۱۱۵۲ شرکت هواپیمایی ماهان، وزیر راه و شهرسازی گفت: تا محکوم شدن آمریکا توسط جامعه جهانی و ایکائو پیگیری این موضوع را ادامه خواهیم داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »