ترامپ مایکل فلین را عفو کرد، دموکراتها انتقاد کردند

06/09/1399 09:39 ق.ظ

عفو او انتقاد دموکراتهای کنگره از جمله نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان را در پی داشت؛ آنها دونالد ترامپ را به سوء استفاده از قدرت در آخرین روزهای ریاست جمهوریش متهم کردند.

خانم پلوسی در بیانیه‌ای اعلام داشت: «بخشش مایکل فلین، کسی که برای دو بار دروغ گفتن به اف‌بی‌آی درباره توافقاتش با یک دشمن خارجی گناهکار شناخته شده، فساد شدید و سوءاستفاده گستاخانه از قدرت است. ترامپ بار دیگر از قدرت بخشش برای محافظت از کسانی استفاده کرد که برای سرپوش گذاشتن بر کارهای ناشایست او دروغ می‌گویند؛ درست مانند کاری که برای تخفیف حکم مشاور کمپین انتخاباتی‌اش راجر استون که به هفت فقره جرم محکوم شده بود، انجام داد.

خانم پلوسی در بیانیه‌ای اعلام داشت: «بخشش مایکل فلین، کسی که برای دو بار دروغ گفتن به اف‌بی‌آی درباره توافقاتش با یک دشمن خارجی گناهکار شناخته شده، فساد شدید و سوءاستفاده گستاخانه از قدرت است. ترامپ بار دیگر از قدرت بخشش برای محافظت از کسانی استفاده کرد که برای سرپوش گذاشتن بر کارهای ناشایست او دروغ می‌گویند؛ درست مانند کاری که برای تخفیف حکم مشاور کمپین انتخاباتی‌اش راجر استون که به هفت فقره جرم محکوم شده بود، انجام داد.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

خیلی لذت بخش زیر توییتهای همه فیک نیوز ها سگ پر نمیزنه باید جمع کنید برید بی صدا وبی سیمای میلی تروریستی

دونالد ترامپ مایکل فلین را عفو کرد | DW | 26.11.2020دونالد ترامپ، در پیامی توییتری از بخشودگی ژنرال مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید خبر داد. این نخستین فردی است که ترامپ پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا عفو می‌کند.

ترامپ مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی را عفو کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مایکل فلین اولین مشاور امنیت ملی خود را عفو کرده است. مایکل فلین به دروغ گفتن به اف بی آی در جریان تحقیقات مربوط به مداخله روسیه در انتخابات آمریکا اقرار کرده بود. اما حامیان آقای فلین او را قربانی یک انتقامجویی سیاسی از سوی دولت اوباما برای نامشروع جلوه دادن دولت ترامپ با طرح ادعاهای غیرمستند تبانی با روسیه می دانند. به کوری ایت الله کالباسی

پرزیدنت ترامپ مایکل فلین، مشاور امنیت ملی پیشین خود را عفو کرد🔺پرزیدنت ترامپ مایکل فلین، مشاور امنیت ملی پیشین خود را عفو کرد ⚡️پرزیدنت ترامپ در پیامی در توییتر نوشت: «باعث بسی افتخار من است که اعلام کنم ژنرال مایکل تی فلین مورد عفو کامل قرار گرفته است.» این درحالی است که اندرو ویسمن معاون ویژه پرونده ترامپ خواستار پیگرد قانونی ترامپ شده Trump pardoned a turkey before Michael Flynn.

دونالد ترامپ دستور عفو 15 نفر را صادر کردرئيس جمهور کنونی ایالات متحده دستور عفو 4 نظامی آمریکایی از شرکت بلک واتر را که به دلیل کشتار شهروندان غیرنظامیان عراقی محکوم شده بودند، صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی

دونالد ترامپ دو مشاور سابق انتخاباتی‌اش را عفو کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پال مانافورت مدیر سابق کمپین انتخاباتی اش، راجر استون مشاور سابق خود و پدر دامادش را عفو کرده است. بعد از ریاست جمهوری کلکش کندست خود دونالد ترامپ باید بابت بی کفایتی ها و فسادها و جنایاتش محاکمه شود! عه جدی ؟ چقدر آدم خوبیه ، نمیدونستیم!