ترامپ شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

رئیس‌جمهور آمریکا در حساب توییتر خود، شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

واشنگتن/خبرگزای آناتولی

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود شبکه‌های اجتماعی را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 متهم کرده و نوشت: آن‌ها را به نظم و انضباط می‌کشانیم و یا حتی آن‌ها را تعطیل می‌کنیم. وی در این پیام نوشت: جمهوری خواهان احساس می‌کنند که شبکه‌های اجتماعی صدای محافظه کاران را ساکت می‌کند، اما قبل از اینکه اجازه دهیم که چنین اتفاقی بیافتد، یا آنها را خواهیم بست یا مقررات جدیدی در مورد آن‌ها اعمال خواهیم کرد.

ترامپ ضمن اعلام مخالفت با رأی گیری پستی برای انتخابات ریاست جمهوری گفته است: در سال 2016 میلادی چه کار می‌کردند و در نهایت هم شکست خوردند، ما نمی‌توانیم اجازه دهیم یک نسخه پیچیده‌تر از همان قضه دوباره رخ دهد.شبکه توئیتر برای نخستین بار با افزودن اخطاری به یکی از توییت‌های رئیس جمهوری آمریکا، امکان درستی‌سنجی آن را فراهم کرده است.

توئیتر با فراهم کردن گزینه درستی‌سنجی برای پیام‌های توئیتری ترامپ، صحت اطلاعات و ادعا‌هایی را که وی در اکانت توئیتری خود منتشر می‌کند، زیرسوال برد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ شبکه‌های اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که به زودی مقررات سامانه‌های شبکه‌های اجتماعی را یا «بازتنظیم» می‌کند و یا آنها را «تعطیل» می‌کند. این توویتر رو گِل بگیر. من کاری نکرده لیمیت شدم. کسخل اعظم. جناب ترامپ. ریدی جای امام خالیه که به ترامپ بگه خیلی خری!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعلیق زن سفیدپوست آمریکایی از کار بدلیل اتهامات نژاپرستانهایمی کوپر زن سفیدپوستی که بدروغ در تماس با پلیس مرد سیاه پوستی را متهم کرد که او را تهدید به مرگ می کند از کار خود تعلیق شد. عجب چرا؟ مگه این سفید پوستان صاحب این زمین و آسمان نیستند سرمایه دار سفید بانک دار سفید میلیاردر سفید شما یک زرد و سرخ پوست یا چهره معروف دیدی ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۷۸۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشورسخنگوی ستاد مقابله با کرونا آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در کشور را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ توئیتر را به 'مداخله در انتخابات' آمریکا متهم کردترامپ توئیتر را به 'مداخله در انتخابات' آمریکا متهم کرد توییتر برای نخستین بار با افزودن اخطاری به یکی از توییت‌های ترامپ امکان درستی‌سنجی آن را فراهم کرد. ترامپ در واکنش به آن، این رسانه اجتماعی را به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا متهم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ توئیتر را به دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کردپرزیدنت ترامپ توئیتر را به دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کرد این اظهارات پرزیدنت ترامپ پس از آن است که شرکت توئیتر برچسب و لینکی در پایین این دو توئیت روز سه‌شنبه رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرده و نوشت که «حقایق درباره رای دادن از طریق پست را دریافت کنید.» چرا شما ۱۲ ساعت عقبید؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تهران به واشنگتن پیام‌داد که راه سرپیچی از فشار را بلد است/ ونزوئلا در شرایط تحریم‌ها مشتری خوبی برای نفت ایران محسوب می‌شودایلنا:مقام سابق کاخ سفید انتقال نفت به ونزوئلا را اقدامی مهم در سرپیچی از آمریکا توسط ایران دانست و تاکید کرد: انتقال نفت ایران به ونزوئلا نشان دهنده بی‌نتیجه بودن تحریم‌های آمریکاست. نه.این انتقال بنزین به ونزئلا، با اینهمه جنجال هیاهو مستقیم از اتاق فکر مشترگ ایران و آمریکا و انگلستان انجام شده و پوششی بر خفت و خواری سرافکندگی ۵ ماه اخیر حکومت اشرار جاهلان فرقه فارسیسم اشغالگر ایران است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »