ترامپ: نقشی در انفجار سکوی پرتاب موشک ایران نداشتیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد این کشور هیچ نقشی در انفجار سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر سفیر در استان سمنان ایران نداشته است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد این کشور هیچ نقشی در انفجار سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر سفیر در استان سمنان ایران نداشته است.دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر خود نوشت: ایالات متحده نقشی در حادثه فاجعه‌باری که هنگام آماده‌سازی‌ نهایی در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر سفیر در سمنان رخ داد، نداشته است.

وی افزود: برای ایران بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم در تحقیقات برای علت شناسایی این حادثه موفق باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: هیچ نقشی در انفجار سکوی موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان نداشتیم«ظاهرا اخباری منتشر شده که سومین تلاش برای استقرار ماهواره در مدار ناموفق بوده است. راستش ناهید۱ حالش خوب است و هم اکنون در آزمایشگاه مستقر است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رویترز: انفجار در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایرانخبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ایرانی و افراد مطلع در دولت آمریکا از انفجار یک سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایران خبر داده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده که گفته می شود به یک مرکز فضایی ایران تعلق دارد، نشان دهنده یک ستون دود سیاه بر آمده از محلی شبیه به سکوی پرتاب است. همزمان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به گزارش های منتشر شده می گوید ماهواره ناهید-۱ سالم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: نقشی در حادثه سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران نداشتیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، می‌گوید کشورش نقشی در حادثه‌ای نداشته که گزارش شده در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان رخ داده است. او گفته: 'برای ایران بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم در مشخص کردن اینکه در جایگاه یک چه اتفاقی افتاده موفق باشند.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در انفجار موشک ماهواره‌‌بر ایران دخیل نبود | DW | 30.08.2019دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت آمریکا در شکست آزمایش موشک ماهواره‌ای در مرکز فضایی سمنان نقش نداشت. او با بهترین آرزوها، ابراز امیدواری کرده که مقامات ایرانی به علت مشکل پی ببرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در انفجار پرتابگر ماهواره ایران دست نداشتدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز جمعه 30 آگوست 2019 گفت که آمریکا ارتباطی با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تیراندازی در مراسم عروسی در ازنا حادثه آفریدتیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در یک عروسی، شش نفر را راهی بیمارستان کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »