ترامپ: آمریکا نقطه اوج ابتلا به کرونا را پشت سر گذاشت

16/04/2020 10:35:00 ق.ظ

#ترامپ: #آمریکا نقطه اوج ابتلا به #کرونا را پشت سر گذاشت

ترامپ, آمریکا

ترامپ : آمریکا نقطه اوج ابتلا به کرونا را پشت سر گذاشت

رئیس جمهور آمریکا گفت کشورش از نقطه اوج شیوع کرونا گذشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است. - خبرگزاری آناتولی

16.04.2020واشنگتن/ خبرگزاری آناتولیدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی نشست خبری روزانه خود در کاخ سفید اعلام کرد که کشورش «نقطه اوج» شیوع کرونا را پشت سر گذاشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است.ترامپ تصریح کرد:"موارد جدید ابتلا به این بیماری در نیویورک و چند ایالت دیگر رو به کاهش است. مبارزه ما با ویروس کرونا ادامه دارد ولی داده‌ها نشان می‌دهد که در زمینه موارد جدید ابتلا نقطه اوج را پشت سر گذاشته‌ایم".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

دونالد ترامپ: آمریکا احتمالا اوج اپیدمی را رد کردهدونالد ترامپ می گوید تازه ترین داده های مربوط به اپیدمی ویروس کرونا در آمریکا حاوی نشانه های عبور از نقطه اوج اپیدمی است و گفته که او 'توصیه های تازه' برای بازگشایی اقتصادی را پنجشنبه اعلام خواهد کرد. اره ما هم قرار بود از شنبه با حالت عادی برگردیم رفیقش که یه یهودی سرمایه‌دار بود، دو روز پیش مرد، ایشالا خودشم سقط می‌کنه. مردم امریکا گناه دارن. این نکبت باید مث سگ حروم بشه این روزها آشفتگی و سر درگمی در چهره و سخنان دونالد ترامپ ،بخوبی آشکار است.

آمریکا در بالاترین سطح آسیب‌پذیری و انفعال قرار دارد/ کرونا ناتوانی آمریکا را آشکار کرددر تصویرسازی های سیاسی و رسانه ای آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، آمریکا به عنوان بازیگرمحوری در حل بحران های جهانی بازنمایی شده اما اکنون تصویر ناتوانی آمریکا در مهار کرونا به واقعیت بسیار نزدیک تر است و حتی شاهد بودیم که دولت این کشور دست نیاز و یاری طلبی به سوی چین و کشورهای دیگر دراز کرده است. برو بمیر مترسک ۴.۸میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی ناپدید شد! رئیس دیوان محاسبات: *از ۳۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی پرداختی، ۴.۸ میلیارد دلار، مابه‌ازای واردات کالا نداشته است *از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان مابه التفاوت قیمت ارز، ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بازنگشته خفه تا دیروز که کرونا ساخت امریکا بود؟

آسوشیتدپرس: تحریم‌های آمریکا ارسال کالاهای بشردوستانه به ایران را مختل کرده استخبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره وضعیت روابط ایران و آمریکا در شرایط شیوع ویروس کرونا تاکید کرد که تحریم های واشنگتن مانع از ارسال کالاهای بشردوستانه به ایران، حتی در وضعیت دشوار کنونی شده است.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 23 هزار و 649 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 23 هزار و 649 تن رسید

نگرانی از شیوع فاجعه‌بار کرونا در کمپ‌های پناهجویان آمریکانگرانی از شیوع فاجعه‌بار کرونا در کمپ‌های پناهجویان آمریکا ویروس _ کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

لوکزامبورگ پیروزی ایران در برابر آمریکا در پرونده توقیف 1.6 میلیارد دلار را تایید کرددادگاهی در لوکزامبورگ با تایید اظهارات مقامات کشورمان تاکید کرد که مراجع قضایی این کشور با درخواست واشنگتن برای انتقال دارایی‌های مسدود شده ایران به آمریکا جهت پرداخت به خانواده‌های قربانیان حملات یازدهم سپتامبر مخالفت کرده‌اند.

رئیس جمهور آمریکا گفت کشورش از نقطه اوج شیوع کرونا گذشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Getty Images دونالد ترامپ می گوید تازه ترین داده های مربوط به اپیدمی ویروس کرونا در آمریکا حاوی نشانه های عبور از نقطه اوج اپیدمی است و گفته که او"توصیه های تازه" برای بازگشایی اقتصادی را پنجشنبه اعلام خواهد کرد.به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر پاسدار صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در کمیسیون تخصصی حوزه دستیاری و مشاورت عالی فرماندهی معظم کل قوا که به منظور بررسی آثار بحران کرونا بر معادلات جهانی و سیاست های منطقه‌ای و انتخابات آمریکا برگزار گردید با اشاره به روندها و گستره و عمق پیامدهای این بحران جهانی گفت: تا زمانی که برای ویروس کرونا واکسن و روش معالجه مؤثر پیدا نشده، نمی توان از گستره و عمق پیامدهای این بحران در مؤلفه های گوناگون  اقتصادی، سیاسی، امنیتی، نظامی و تکنولوژیک و حتی فرهنگی و اخلاقی با دقت سخن گفت.به گزارش ایسنا، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارش خود با اشاره به اینکه"ایران و آمریکا این روزها با یک دشمن مشابه مقابله می کنند" آورده است: واشنگتن که در سال 2018 به طور یک جانبه از توافق هسته ای با ایران خارج شد و تحریم ها علیه این کشور را بازگرداند، ادعا می کند که باوجود این تحریم ها، کمک ها به تهران ارسال می شود اما سازمان های بشردوستانه تاکید دارند که تحریم های آمریکا حتی تجارت مجاز با ایران در امور بشر دوستانه را نیز مختل کرده است.

16.04." او افزود:"هرچند باید هوشیار باشیم، روشن است که استراتژی تهاجمی ما موثر است و باید اضافه کنم که خیلی خوب اثر کرده.2020 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی نشست خبری روزانه خود در کاخ سفید اعلام کرد که کشورش «نقطه اوج» شیوع کرونا را پشت سر گذاشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است. طی چهار ماه گذشته، آثار و پیامدهای اولیۀ این بحران، در برخی از عرصه های حیات بشری و یا شاخص ها و ویژگی های رایج جهانی و کشورها چنان ویرانگر و مخرّب بوده که تصویر استمرار و یاگسترش این رخداد بیولوژیکی، هراس و نگرانی های مضاعفی را پیش روی جامعه جهانی قرار داده است. ترامپ تصریح کرد:"موارد جدید ابتلا به این بیماری در نیویورک و چند ایالت دیگر رو به کاهش است." او گفت که سلامت روانی جامعه یکی از نگرانی هاست و درحالی که مردم بیکار می شوند خطوط تلفنی کمک به کسانی که متمایل به خودکشی هستند"درحال انفجار است". مبارزه ما با ویروس کرونا ادامه دارد ولی داده‌ها نشان می‌دهد که در زمینه موارد جدید ابتلا نقطه اوج را پشت سر گذاشته‌ایم". انتهای پیام.

رئیس جمهور آمریکا همچنین با بیان اینکه درباره از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی در این کشور با فرمانداران ایالت‌های مربوطه مذاکره کرده و فردا در این زمینه نشست خبری برگزار خواهند کرد، گفت:"برخی از ایالت‌ها می توانند قبل از اول ماه می فعالیت‌های اقتصادی خود را مجددا از سر گیرند". این بحران باعث فشار زیادی بر اقتصاد آمریکا شده است. وی اضافه کرد: در بحران سال 2008، اقتصاد آمریکا رکود یک درصدی را تجربه کرد و اکنون در ارزیابی های اولیه بحران و رکود بزرگتری را پیش بینی کرده اند. .