ترامپ, آمریکا, کرونا, آمریکا, ترامپ, نقطه اوج, ویروس

ترامپ, آمریکا

ترامپ: آمریکا نقطه اوج ابتلا به کرونا را پشت سر گذاشت

#ترامپ: #آمریکا نقطه اوج ابتلا به #کرونا را پشت سر گذاشت

16/04/2020 10:35:00 ق.ظ

ترامپ : آمریکا نقطه اوج ابتلا به کرونا را پشت سر گذاشت

رئیس جمهور آمریکا گفت کشورش از نقطه اوج شیوع کرونا گذشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است. - خبرگزاری آناتولی

16.04.2020واشنگتن/ خبرگزاری آناتولیدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی نشست خبری روزانه خود در کاخ سفید اعلام کرد که کشورش «نقطه اوج» شیوع کرونا را پشت سر گذاشته و تعداد موارد ابتلا در بسیاری از مناطق رو به کاهش است.ترامپ تصریح کرد:"موارد جدید ابتلا به این بیماری در نیویورک و چند ایالت دیگر رو به کاهش است. مبارزه ما با ویروس کرونا ادامه دارد ولی داده‌ها نشان می‌دهد که در زمینه موارد جدید ابتلا نقطه اوج را پشت سر گذاشته‌ایم".

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021 مولوی عبدالحمید: ریشه ناآرامی‌ها و چالش‌ها در ندیدن واقعیت‌هاست | DW | 28.07.2021 بنیاد برومند: ۵۴۰ ایرانی تبعیدی در چهار دهه گذشته ربوده یا کشته شده‌اند | DW | 28.07.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

دونالد ترامپ: آمریکا احتمالا اوج اپیدمی را رد کردهدونالد ترامپ می گوید تازه ترین داده های مربوط به اپیدمی ویروس کرونا در آمریکا حاوی نشانه های عبور از نقطه اوج اپیدمی است و گفته که او 'توصیه های تازه' برای بازگشایی اقتصادی را پنجشنبه اعلام خواهد کرد. اره ما هم قرار بود از شنبه با حالت عادی برگردیم رفیقش که یه یهودی سرمایه‌دار بود، دو روز پیش مرد، ایشالا خودشم سقط می‌کنه. مردم امریکا گناه دارن. این نکبت باید مث سگ حروم بشه این روزها آشفتگی و سر درگمی در چهره و سخنان دونالد ترامپ ،بخوبی آشکار است.

آمریکا در بالاترین سطح آسیب‌پذیری و انفعال قرار دارد/ کرونا ناتوانی آمریکا را آشکار کرددر تصویرسازی های سیاسی و رسانه ای آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، آمریکا به عنوان بازیگرمحوری در حل بحران های جهانی بازنمایی شده اما اکنون تصویر ناتوانی آمریکا در مهار کرونا به واقعیت بسیار نزدیک تر است و حتی شاهد بودیم که دولت این کشور دست نیاز و یاری طلبی به سوی چین و کشورهای دیگر دراز کرده است. برو بمیر مترسک ۴.۸میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی ناپدید شد! رئیس دیوان محاسبات: *از ۳۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی پرداختی، ۴.۸ میلیارد دلار، مابه‌ازای واردات کالا نداشته است *از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان مابه التفاوت قیمت ارز، ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بازنگشته خفه تا دیروز که کرونا ساخت امریکا بود؟

آسوشیتدپرس: تحریم‌های آمریکا ارسال کالاهای بشردوستانه به ایران را مختل کرده استخبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره وضعیت روابط ایران و آمریکا در شرایط شیوع ویروس کرونا تاکید کرد که تحریم های واشنگتن مانع از ارسال کالاهای بشردوستانه به ایران، حتی در وضعیت دشوار کنونی شده است.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 23 هزار و 649 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 23 هزار و 649 تن رسید

نگرانی از شیوع فاجعه‌بار کرونا در کمپ‌های پناهجویان آمریکانگرانی از شیوع فاجعه‌بار کرونا در کمپ‌های پناهجویان آمریکا ویروس _ کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

لوکزامبورگ پیروزی ایران در برابر آمریکا در پرونده توقیف 1.6 میلیارد دلار را تایید کرددادگاهی در لوکزامبورگ با تایید اظهارات مقامات کشورمان تاکید کرد که مراجع قضایی این کشور با درخواست واشنگتن برای انتقال دارایی‌های مسدود شده ایران به آمریکا جهت پرداخت به خانواده‌های قربانیان حملات یازدهم سپتامبر مخالفت کرده‌اند.