ترامپ در مورد ایران خویشتن‌داری می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر استرالیا مدعی شد؛ ترامپ در مورد ایران خویشتن‌داری می‌کند

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای نیوز، «اسکات موریسون»، نخست‌وزیر استرالیا پس از سفر به آمریکا و دیدار با دونالد ترامپ گفت: من در این دیدار تاکید کردم که استرالیا با حضور در ائتلاف دریایی خلیج فارس خود را درگیر اهداف آمریکا در ارتباط با ایران نمی‌کند. تنها دلیل حضور ما در این ائتلاف تلاش برای امنیت و آزادی کشتیرانی است.

وی هم چنین در ادامه مدعی شد: دونالد ترامپ در مورد حمله به تاسیسات آرامکو خویشتن‌داری زیادی از خود نشان داده است. من این مسئله را زمانی که مشارکت خود را در ائتلاف دریایی اعلام کردم نیز گفته بودم، دونالد ترامپ تمایل به خویشتن‌داری در مورد ایران دارد و من به این خاطر او را تحسین می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: تحریم‌ها علیه ایران کارساز بودند/موریسون: ترامپ در مقابل ایران خویشتنداری می‌کندرئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترکی با نخست‌وزیر استرالیا اعلام کرد که با وجود خواسته برخی افراد برای آغاز جنگ میان ایران و آمریکا، او از خود خویشتنداری نشان می‌دهد و مطابق با منافع آمریکا تصمیم خواهد گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابراز تأسف ایران از توهم مقامات عربستان در مورد ایرانسخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اتهامات واهی و تکراری برخی مسئولان سعودی در خصوص مسئولیت حمله به تاسیسات نفتی این کشور را فاقد هرگونه وجاهت دانست و قویا رد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: در مقابل ایران خویشتن‌داری بسیاری نشان داده‌امپرزیدنت ترامپ: در مقابل ایران خویشتن‌داری بسیاری نشان داده‌ام رئیس جمهوری آمریکا گفت: «ایران می‌تواند کشور بسیار خوب و ثروتمندی باشد؛ ولی آن‌ها انتخابشان این است که راه دیگری را بروند. من فکر می‌کنم در مقابل ایران خیلی خویشتن‌داری به خرج داده‌ام.» ترامپو بیچارہ۔۔۔ با یابو خویشتن‌داری میکنن آخه😏 مرد نیستی دوست عزیز
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: در قبال ایران خویشتنداری به خرج می‌دهمرئیس جمهور آمریکا جنگ با ایران را «راحت‌ترین کار دنیا» دانسته و اعلام کرد با نجنگیدن نشان‌ می‌دهم که چقدر خویشتنداری به خرج می‌دهم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تنش میان رهبران حکومت افغانستان در مورد بررسی‌های وزارت خارجهدر این روزها با نزدیک شدن به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، موضوع بررسی و تفتیش وزارت امور حکومت به اساس رای نبوده همان قدری که غنی حق دارد عبدالله هم دارد . حکومت 50/50 است .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام‌های پنتاگون گزینه‌های پاسخ به ایران را به ترامپ ارائه می‌کنندبه گزارش آسوشیتدبرس در جلسه روز جمعه امنیت ملی در کاخ سفید، مقامات پنتاگون گزینه های متعددی برای پاسخ به ایران از جمله لیستی از اهداف بالقوه‌ جهت حملات هوایی را به رئیس جمهوری ارائه می کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »