ایالات متحده آمریکا, دونالد ترامپ, کردها, کردهای سوریه, جنگ در سوریه, سیاست در سوریه

ایالات متحده آمریکا, دونالد ترامپ

ترامپ: کردها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستند

ترامپ: کردها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستند جزئیات بیشتر🔽

8.10.2019

ترامپ: کردها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستند جزئیات بیشتر🔽

رئیس جمهوری ایالات متحده در صفحه توئیترش نوشت: «شاید ما در حال ترک سوریه باشیم اما به هیچ وجه کردها را رها نمی کنیم. آنها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستند. همانطور که رابطه مان با ترکیه به عنوان عضو ناتو و شریک تجاری مان خیلی خوب بوده است.»

کاخ سفید یکشنبه شب تنها چند ساعت پس از گفتگوی تلفنی دونالد ترامپ و رجب طیب اردوغان از خروج نظامیان این کشور از شمال سوریه خبر داده بود.

منتقدان تصمیم دونالد ترامپ برای خروج نظامیان آمریکا از شمال سوریه از حمله احتمالی ترکیه به شمال سوریه و عملیات این کشور علیه کردها ابراز نگرانی می کنند. این در حالی است که آنکارا خود را برای آغاز عملیات نظامی و هوایی علیه شبه نظامیان کرد در شمال سوریه آماده می کند.

دو مقام ترکیه اعلام کرده اند که ارتش این کشور در طول شب گذشته (دوشنبه شب) با حمله به مرز سوریه با عراق از استفاده نیروهای کرد از این منطقه برای تقویت حضور خود در شمال شرق سوریه جلوگیری کرده اند.

ادامه مطلب: euronews فارسی

هندوانه از نوع ترامپ این یکی رو راست گفتی خوب که چی؟؟ ترکیه همه حق حقوق شانرا گرفته بلی بلی در تحقق آرمانهای تروریستی آمریکا خیلی موفقند. من در ترکیه زندگی میکنم و تدارکات حمله ترکیه به کردها را دارم میبینم و اردوغان با آمریکا عهدشو بسته و متاسفانه همیشه کردها دچار تجاوز کشورها میشوند من کرد نیستم ولی همیشه مجبورن به کشور دیگه تکیه بزنن و پشتشون همیشه خالیه

این مردیکه دیوانه خودش با کارهای احمقانه...کرده مضحکه ملتها ی دنیا. امریکا چقدر ذلیل شده بوسیله ترامپ که به حرف یک ابله ای مثل اردوغان ..پشت کردها خالی میکنه وبعد دوباره تعریفشون میکنه اینکارهاش به جک بیشتر شبیه تا واقعیت رسما داره میگه خوب برامون جنگیدید، خیلی حال داد ... .. . ترامپ‌الدنگ با تمام ارادت و احترامی که به کوردها دارم و شخصا با تعداد زیادشون همکار و دوست صمیمی هستم باید عرض کنم اصولا به آمریکا خوب سواری میدن

به خدا قسم این ترامپ دیوانست 🏃🏾‍♂️😂🤦🏽‍♂️😳

ترامپ به ترکیه: اگر به کردها حمله کنید با حکمت بی‌مانندم اقتصادتان را نابود می‌کنم دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا تهدید کرد اگر ترکیه دست به عملیاتی خارج از مرزهای خود KavehGhoreishi حکمت بی مانند 🤣 kurds لال بمیری ترامپ، حرف نزنی میمیری مرد ناحسابی!؟

این مرد سالم نیست واقعا دیوانه ست .... نه بابا تو فقط خوبی این یارو دیوانه ست خدا شاهده ! داره کوردها رو بازی میده تا ساعت صفر ،که ترکیه میزنه پس کله مون یعنی می توانند در برابر ارتش ترکیه مقاومت کنند؟ کمتر از چند صد کرد با تجهیزات سبک و نیمه سنگین در برابر ماشین جنگی ترکیه؟ نظر ترامپ عالی است! جراارتش آمریکا استخدامشون نمیکنه . منظورم بطوررسمیه .

امپراطوری رو به افول🇺🇸📉🆘️

ترامپ به ترکیه: اگر به کردها حمله کنید با حکمت بی‌مانندم اقتصادتان را نابود می‌کنم دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا تهدید کرد اگر ترکیه دست به عملیاتی خارج از مرزهای خود KavehGhoreishi حکمت بی مانند 🤣 kurds لال بمیری ترامپ، حرف نزنی میمیری مرد ناحسابی!؟

ایران، روسیه، عراق، ترکیه، سوریه و اروپا باید درباره داعشی‌های اسیر شده تصمیم بگیرندترامپ: ایران، روسیه، عراق، ترکیه، سوریه و اروپا باید درباره داعشی‌های اسیر شده تصمیم بگیرند

نگرانی آمریکا از یورش قریب‌الوقوع ترکیه به مواضع کُردها در شمال سوریهکاخ سفید دوشنبه 7 اکتبر 2019 از یورش قریب‌الوقوع نظامی ترکیه به شمال سوریه به مواضع کردها خبر داده و تركيه ي غاصب سرنوشت سعودي را دارد ترامپ باید با این توافق خجالت بکشد از مردهایی که داعش را نابود کردند، اگر نیروی آنها نبود الان داعش در تمام آمریکا و اروپا در حال کشتن غربیها بود، فقط نگرانه!!؟؟نمیره از نگرانی ......

تاکید پرزیدنت ترامپ بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه: کشورهای منطقه مسئول مبارزه با داعش هستند دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با رد انتقادها از تصمیم خود برای خروج نیروهای آمریکایی از شمال سوریه، گفت که نمی‌خواهد آمریکا درگیر جنگ‌های بی‌پایان باشد و از زمان نامزدی در انتخابات گفته بود که هدف ا تکرار اشتباه اوباما داعیش پروژه امریکا است به نام اسلام وخلافت اسلام رابدنام می کند ترامپ در آستانه ی شکست انتخاباتی قرار گرفته است. رییس جمهور گانگستر ، دزد ، مفسد فی الارض ، قانون شکن ، تروریست ، بچه مغز و دروغگوی اعظم آمریکا در جهت جلب رای خانواده های سربازان آمریکایی این خبر را منتشر کرده و خروج نیروها از سوریه دروغی بیش نیست.

ظریف: صاحب اختیار مردم نیستیم/ آنها به ما هویت و قدرت داده‌اندظریف: ما صاحب اختیار مردم نیستیم بلکه خادم مردم هستیم این مردم هستند که ولی‌نعمت ما هستند هویت‌خواهی نشانه انزوا یا برتری‌جویی نیست می‌خواهیم با استقرار در یک محیط امن در راستای تعامل و هم‌افزایی حرکت کنیم و در این چارچوب به موضوع هویت توجه ویژه‌ای داریم «حرفای قشنگ میزنی ....به دلم داری چنگ میزنی» شعر از بانو هاییده یا مهستی یا حمیرا ... این 'مردم' میخوان ج.ا. و آخوند به سطل آشغال تاریخ ریخته بشه. پفیوز چی میگه؟ ظریف معروفیت بین المللی داره به دروغگویی. بهايى ها حق تحصيل ندارند بانوان حق خواندن و ورزشگاه رفتن ندارن حق سفر به اسرائيل رو نداريم

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

08 اُكتبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

انتقاد توسک از جانسون: برکسیت بازی احمقانه ملامت یکدیگر نیست

اخبار بعدی

تولید الماس از خاکستر مردگان توسط شرکت سوئیسی
اخبار قبلی اخبار بعدی