ترامپ: سربازانمان را به خانه بر می‌گردانیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ : سربازانمان را به خانه بر می‌گردانیم

20.10.2019دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر درباره حضور نظامیان این کشور در شمال سوریه گفت که آنها به کشور خود بازخواهند گشت.

رئیس جمهور آمریکا همچنین به سخنان مارک اسپر وزیر دفاع این کشور در رابطه با تحولات اخیر در شمال شرق سوریه نیز اشاره کرده است. گفتنی است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ با قدردانی از ریک پری، نامزد پیشنهادی وزارت انرژی آمریکا را معرفی کردپرزیدنت ترامپ با قدردانی از ریک پری، نامزد پیشنهادی وزارت انرژی آمریکا را معرفی کرد پرزیدنت ترامپ با انتشار یک توئیت ضمن قدردانی از خدمات وزیر انرژی مستعفی ایالات متحده، نامزد پیشنهادی خود برای احراز این سمت را معرفی کرد. گوربابای خودشو و وزیرهاش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا سیاست ترامپ در سوریه را 'کابوس' نامید | DW | 19.10.2019گرچه انتقاد از ترامپ پیش از این هم توسط جمهوری‌خواهان مطرح شده بود، اما تاکنون هیچ مقام ارشدی از 'جریان خودی' همچون مک‌کانل به او نتاخته است. رهبر اکثریت جمهوری‌خواه سنا، سیاست ترامپ در سوریه را 'کابوس راهبردی' خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مکرون: حمله ترکیه به کردها ناتو را زیر سوال می‌برد | DW | 18.10.2019رئیس جمهور فرانسه بعد از اجلاس اتحادیه اروپا در بروکسل گفت، حمله ترکیه به نیروهای کرد سوری که علیه داعش جنگیدند، پرسش‌هایی درباره چگونگی عملکرد ناتو بر می‌انگیزد. آقای رئیس جمهور فرانسه شما هر وقت به جزیره ی کرس فرانسه استقلال دادید آن وقت کرد کرد کنید. فقط پرسش نه بلکه نفرت ودورویی و بازی باکارت کرد وبی اعتمادی به غرب و همدستی با جنایتگری که زندان داعش را بمب باران تااونارا فراری و قتل عام ملتی به تاوان روبرویی وشکست داعش وصدهارزلت دیگرناتو
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان بریتانیا رای‌گیری درباره توافق برکسیت را به تعویق انداختپارلمان بریتانیا در جلسه امروز خود به اصلاحیه‌ای رای داد که تصمیم گیری درباره توافقنامه برکسیت که چند روز پیش با اتحادیه اروپا حاصل شده بود، به تعویق می‌افتد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن شیعه لبنانی خطاب به نصرالله و بری: کجائید شرم‌تان باد بیاید تظاهرکنندگان را ببينيدیک زن شیعه لبنانی از اهالی منطقه جنوب این کشور که در تظاهرات اعتراضی علیه فساد طبقه سیاسی حاکم بر نشنیدیم نصرالله با اره بیوفته به جان مردمش !!! اللهم اشتغل الظالمین بالظالمین! واحفظ السید نصرالله قائد حزب الله! عزیز نا وموجب عزتناوعزة العرب والمسلمین.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان جنگجویان کُرد را به «خُرد کردن سرشان» تهدید کردرجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه 19 اكتبر به جنگجویان کرد در شمال شرقی سوریه هشدار داد ابن مغول...... هل من مبارز طلبیدن اینه، وقتی سعودی مفلوک وامارات پلشت به اعتمادپشتیبانی آمریکاواسرائیل وسکوت خائنانه ی تمام اعراب مزدور پنج سالست یمن را شخم می‌زنند واسرائیل خاک فلسطین را به توبره می کشد خب این اردوغان هم جرأت میکند وسوریه رااشغال نظامی می‌کند وشورای امنیت لال نشسته نگاه میکنه.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »