ترامپ: تیک تاک را در آمریکا ممنوع می‌کنیم

11/05/1399 10:23:00 ق.ظ

رئیس‌جمهور آمریکا از امضای فرمان ممنوعیت استفاده از اپلیکیشن چینی «تیک تاک» در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور آمریکا از امضای فرمان ممنوعیت استفاده از اپلیکیشن چینی «تیک تاک» در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 01.08.2020 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران در حال بازگشت از ایالت فلوریدا به واشنگتن، پایتخت این کشور اظهار داشت: اپلیکیشن «تیک تاک» چین را در ایالات متحده ممنوع خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به اینکه از مدت‌ها قبل در حال فکر کردن بر روی اتخاذ تمهیدات لازم در برابر این اپلکیشین هستیم، گفت: در حال حاضر اولویت‌ با اختیارات اقتصادی است. برای ممنوع کردن این اپلیکشین یا از این اختیارات استفاده می‌کنیم یا فرمان امضا خواهیم کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نماینده آمریکا در سازمان ملل: امیدواریم پرزیدنت ترامپ شخصا در نشست امسال مجمع عمومی حضور یابدنماینده آمریکا در سازمان_ملل: امیدواریم پرزیدنت ترامپ شخصا در نشست امسال مجمع عمومی حضور یابد نشست سران مجمع عمومی سازمان ملل، امسال برای نخستین بار در تاریخ ۷۵ ساله این نهاد بین‌المللی، به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دونالد ترامپ از احتمال به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داددونالد ترامپ از احتمال به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

ترامپ ممکن است تیک‌تاک را در آمریکا ممنوع کند - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است می‌خواهد اپلیکیشن چینی تیک‌تاک را در این کشور ممنوع کند. مقام‌های امنیتی آمریکا پیشتر نسبت به امنیت اطلاعات کاربران در اپلیکیشن تیک تاک ابراز نگرانی کرده بودند.

تثبیت نرخ بهره صفر در آمریکا؛ درک دوگانه بورس‌بازان از پیام فدرال رزروهر چند تثبیت نرخ بهره آمریکا در نزدیکی صفر درصد و پیشرفت برخی پروژه‌های ساخت واکسن کرونا برخی سرمایه‌گذاران را به ادامه رونق بورس امیدوار کرده ولی بورس‌بازان بدبین‌ با تکیه بر سخنان رئیس بانک مرکزی آمریکا و ادامه شیوع شتابان ویروس کرونا، رشد فعلی بازارهای سهام را قابل اتکا و بادوام نمی‌دانند.

انتقاد آمریکا از تعویق انتخابات در هنگ کنگ - BBC News فارسیکاخ سفید تصمیم هنگ کنگ را برای تعویق انتخابات پارلمانی در زمان شیوع کرونا محکوم کرده و آن را اقدامی علیه دمکراسی و آزادی مردم هنگ کنگ خوانده است. این در حالی است که رییس‌جمهور آمریکا خود خواهان تعویق انتخابات ریاست جمهوری شده است.

کرونا در جهان - سرمایه‌گذاری جدید دولت آمریکا بر روی واکسن و توقف کاهش محدودیتها در بریتانیاکرونا در جهان - سرمایه‌گذاری جدید دولت آمریکا بر روی واکسن و توقف کاهش محدودیتها در بریتانیا همچنین کشورهای استرالیا، ژاپن و اسرائیل که در مهار ویروس موفق شده بودند بار دیگر شاهد افزایش شمار مبتلایان هستند.