ترامپ در کالیفرنیا 'وضعیت فاجعه' اعلام کرد

02/06/1399 12:15 ب.ظ

رئیس‌جمهور آمریکا در پی آتش‌سوزی‌های گسترده در کالیفرنیا در این ایالت اعلام 'وضعیت فاجعه' کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور آمریکا در پی آتش‌سوزی‌های گسترده در کالیفرنیا در این ایالت اعلام 'وضعیت فاجعه' کرد. - خبرگزاری آناتولی رئیس‌جمهور آمریکا در پی آتش‌سوزی‌های گسترده در کالیفرنیا در این ایالت اعلام "وضعیت فاجعه" کرد. 23.08.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پی آتش‌سوزی‌های گسترده در ایالت کالیفرنیا به منظور تسریع در کمک‌های دولت فدرال اعلام وضعیت فاجعه کرد.

گاوین نیوسام، فرماندار ایالت کالیفرنیا با بیان اینکه اعلام وضعیت فاجعه ترامپ شرایط کمک به افراد آسیب دیده از آتش سوزی را فراهم می‌کند در توئیتر اعلام کرد: آتش‌سوزی اخیر در کالیفرنیا مانند هیچ رویداد دیگری نیست؛ اگر شما تغییرات آب و هوایی را باور ندارید به کالیفرنیا بیایید.

مقامات کالیفرنیا اعلام کردند که وقوع 585 حریق کوچک و بزرگ در مناطق جنگلی این ایالت ناشی از گرمای شدید هوا و برخورد صاعقه‌ به یکی از بزرگترین آتش‌سوزی‌های تاریخ کالیفرنیا تبدیل شده است. همچنین آتش‌سوزی‌های شمال٬ جنوب و شرق شهر سان‌فرانسیسکو این ایالت٬ اراضی به وسعت 2566 کیلومتر مربع را در برگرفته و بیش از 500 خانه نیز تخریب شده‌اند. headtopics.com

این آتش‌سوزی‌ها از نظر گستردگی در مقایسه با روز گذشته دو برابر شده، در مسیر پیشروی خود ده‌ها هزار خانه مسکونی را تهدید می‌کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آتش‌سوزی گسترده در کالیفرنیا صدها واحد مسکونی را تخریب کردمقامات محلی تاکنون به دستکم ۱۰۰ هزار نفر از ساکنان ایالت کالیفرنیا دستور داده‌اند که محل زندگی خود را ترک کنند.

پیشرفت آهسته در مهار آتش‌سوزی‌های شدید کالیفرنیا - BBC News فارسیسازمان جنگلداری و حفاظت در برابر آتش سوزی کالیفرنیا می گوید روز شنبه تقریبا بیش از بیست آتش سوزی طبیعی عمده در بخش هایی از کالیفرنیا جریان دارد.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- اول شهریور 1399📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- اول شهریور ۱۳۹۹ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

مجموع جانباختگان کرونا به ۲۰۳۷۶ تن رسید/۱۱ استان در وضعیت هشدارسخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۰ هزار و ۳۷۶ نفر رسید.

۵ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت قرمزوضعیت شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه، لنده و چرام به دلیل افزایش شمارمبتلایان به کرونا قرمز اعلام شد.

شمار مبتلایان ویروس‌کرونا از ۲۳ میلیون نفر گذشت؛ وضعیت ایران در جدول جهانی چیست؟شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا روز جمعه ۲۱ اوت (۳۱ مرداد) از ۲۳ میلیون نفر گذشت.