ترامپ انتقال قدرت به دولت جدید را پذیرفت

19/10/1399 10:02 ق.ظ

ترامپ در جریان یک سخنرانی ویدیویی که در کاخ سفید ضبط شده بود، ضمن اعلام این موضوع، حمله به ساختمان کنگره را «شنیع» خواند و گفت: «من هم مثل همه آمریکایی‌ها از خشونت‌ها و بی‌قانونی و هرج و مرج خشمگین هستم.»

ترامپ در جریان یک سخنرانی ویدیویی که در کاخ سفید ضبط شده بود، ضمن اعلام این موضوع، حمله به ساختمان کنگره را «شنیع» خواند و گفت: «من هم مثل همه آمریکایی‌ها از خشونت‌ها و بی‌قانونی و هرج و مرج خشمگین هستم.» دونالد ترامپ در حالی حمله به ساختمان کنگره را محکوم کرد که یک روز پیش از آن به هوادارانش گفته بود که آنها را «دوست دارد» و از آنها خواسته بود به آرامی محل را ترک کنند.

ترامپ در پیام خود گفت که به سرعت گارد ملی را برای برقراری امنیت و بیرون راندن مهاجمان مستقر کرده است. او با یادآوری این که آمریکا «کشور نظم و قانون است و خواهد بود»، گفت: «ما تازه یک انتخابات فشرده را پشت سر گذاشتیم و احساسات خدشه‌دار شده است. اما حالا باید بر اعصاب خود مسلط شویم و آرامش را برگردانیم و به کار مردم آمریکا رسیدگی کنیم.»

او گفت که هدفش از کارزار شکایت به دادگاه در مورد نتایج رأی‌گیری، «تنها اطمینان یافتن از سلامت انتخابات» و «دفاع از دموکراسی» در آمریکا بوده است. کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد

دونالد ترامپ اضافه کرد: «تمرکز من هم اکنون بر انتقال آرام، قانونمند و روان قدرت خواهد بود. اکنون وقت التیام و آشتی‌جویی است. ۲۰۲۰ سالی پر از سختی برای مردم بود. یک همه‌گیری آزارنده زندگی مردم را زیر و رو کرده، میلیون‌ها نفر را در خانه‌ها منزوی کرده، به اقتصادمان لطمه زده و جان تعداد بی‌شماری را گرفته است.» headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اين احمق بايد بره بال مرغش رو بفروشه فقط به درد همين كار مي خوره خسته نباشه 😂مرتيكه بي ايرو و تاريخ قضاوت مي كنه كه اين بي شرف كل جهان رو نابود كرد باریکلا بنویسید : مجبور شد بپذیرد! اگر نمی پذیرفت نیز می پذیرفتوندنش!😇 خب خداروشکر ای مشکلمونم حل شد هورا یه پیروزی بزرگ نصیب دموکراتهاشد.دست بزنیدوشادی کنید.حالابریم سرموضوع اصلی یعنی سیاست داخلی وخارجی.بیمه درمانی وکروناوتروریزم وچین وخلیج فارس و...ببینیم قراره بایدن برای اینکاراچه تصمیماتی بگیره.بلاخره ترامپ پلیدرفت کنار.ببینیم بایدن قراره چیکارکنه.زمان هم خیلی سریع میگذره.

کسکشای دروغگوووو هرچی شما بیشتر دروغ میگید ما بیشتر قدرتمند میشیم آیا از منظر رسانه مردم معترض هم خس و خاشاک هستن؟ یا مثل ایران حق اعتراض و مقابله دارن؟ یا اصلا این سبک انتخابات استصوابی غلط است؟

تائید پیروزی بایدن در کنگره، تضمین ترامپ برای انتقال قدرت | DW | 07.01.2021با تائید نتیجه انتخابات سوم نوامبر در کنگره جو بایدن ۲۰ ژانویه به عنوان ۴۶مین رئیس جمهوری آمریکا وارد کاخ سفید می‌شود. ترامپ که حامیانش به ساختمان کنگره حمله کرده‌اند قول داده انتقال قدرت قاعده‌مند انجام شود. موندم چطور مردم آمریکا به یکی شبیه جنتی رای دادن هرچی سعی میکنم به کتم نمیره خیر !ترامپ حق داره تقلب وحشتناکی شده جوری که آیت الله دویچه وله (برادران توده ای سابق= یار غار خمینی و دشمنان سابق امپریالیسم) راجب ترامپ خبر میزنن، آدم حس میکنه خبرگزاری فارس نوشته . از جایزه ی آزادی بیانتون فهمیدیم کی هستید. ترامپ

باید کشورشو نابود میکرد تا قبول کنه..... دموکراسی پیروز شد. به امید روزی که حکومت و جامعه ایران از دموکراسی درس بگیرد. دولت جدید، نه دولت بایدن

موانع قانونی و سیاسی برکناری ترامپ در چند روز پیش از انتقال قدرتکمتر از دو هفته دیگر دونالد ترامپ پست خود را به عنوان رئیس‌جمهوری ایالات متحده ترک خواهد کرد اما هدف دموکراتها نه صرف استیضاح ترامپ است، بلکه شمشیر داموکلسی بر سرش خواهد بود ،تا بیکار نگذارندش که ماجراجویی بیشتری به سرش نزند

دونالد ترامپ: انتقال قدرت با نظم و بدون مشکل انجام خواهد گرفتپس از تایید ریاست‌جمهوری جو بایدن از سوی کنگره با 306 رای از مجموع آرای الکترال، دونالد ترامپ اعلام العربیه تسلیت

ترامپ: یک روند انتقال قدرت منظم انجام خواهد گرفتدونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا پس از اتمام رای‌گیری در کنگره اعلام کرد که یک روند انتقال منظم انجام خواهد گرفت

ترامپ: روند انتقال قدرت ۲۰ ژانویه انجام می شود/ مبارزه ادامه داردترامپ: روند انتقال قدرت ۲۰ ژانویه صورت می‌‌گیرد دونالد ترامپ، در بیانیه خود اعلام کرد: اگرچه من بطور کامل با نتیجه انتخابات مخالفم با این حال روند انتقال قدرت بطور عادی در بیستم ژانویه به جو بایدن صورت خواهد گرفت حالا باید تا ۲۰ ژانویه منتظر باشیم ببینیم ترامپ آروم میگیره یا نمیگیگیره ترامپ از میرحسین عاقل تره

رئیس جمهوری آمریکا این ویدیو را در توییتر نیز منتشر کرد. این ویدیو نخستین پست توییتری او بود که پس ازدر توییتر همرسان شد.

دونالد ترامپ در حالی حمله به ساختمان کنگره را محکوم کرد که یک روز پیش از آن به هوادارانش گفته بود که آنها را «دوست دارد» و از آنها خواسته بود به آرامی محل را ترک کنند.

ترامپ در پیام خود گفت که به سرعت گارد ملی را برای برقراری امنیت و بیرون راندن مهاجمان مستقر کرده است. او با یادآوری این که آمریکا «کشور نظم و قانون است و خواهد بود»، گفت: «ما تازه یک انتخابات فشرده را پشت سر گذاشتیم و احساسات خدشه‌دار شده است. اما حالا باید بر اعصاب خود مسلط شویم و آرامش را برگردانیم و به کار مردم آمریکا رسیدگی کنیم.»

او گفت که هدفش از کارزار شکایت به دادگاه در مورد نتایج رأی‌گیری، «تنها اطمینان یافتن از سلامت انتخابات» و «دفاع از دموکراسی» در آمریکا بوده است.

کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد

دونالد ترامپ اضافه کرد: «تمرکز من هم اکنون بر انتقال آرام، قانونمند و روان قدرت خواهد بود. اکنون وقت التیام و آشتی‌جویی است. ۲۰۲۰ سالی پر از سختی برای مردم بود. یک همه‌گیری آزارنده زندگی مردم را زیر و رو کرده، میلیون‌ها نفر را در خانه‌ها منزوی کرده، به اقتصادمان لطمه زده و جان تعداد بی‌شماری را گرفته است.»

رئیس جمهوری آمریکا که تنها چند روز به پایان دوره‌ ریاست جمهوری‌اش باقی است، درباره این دوره گفت: «خدمت به عنوان رئیس جمهوری برای من افتخار مهمی در زندگی بود. باید خطاب به همه هواداران خوبم بگویم که می‌دانم ناامید هستید، اما بدانید که سفر فوق‌العاده ما تازه شروع شده است.»