ترامپ، جان بولتون را برکنار کرد

19/06/1398 08:03 ب.ظ

رئیس‌جمهور آمریکا، مشاور امنیت ملی کاخ سفید واشنگتن را برکنار کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا، مشاور امنیت ملی کاخ سفید واشنگتن را برکنار کرد.واشنگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولیدونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید برکنار شده است.ترامپ افزود: با بسیاری از پیشنهادات بولتون مخالف بودم و شمار زیادی مقامات کاخ سفید نیز با من در این زمینه موافق بودند. به این دلیل نیز از وی خواستم استعفا دهد و او نیز امروز صبح این کار را انجام داد. از وی خدماتش قدردانی می کنم».

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید برکنار شده است. ترامپ افزود: با بسیاری از پیشنهادات بولتون مخالف بودم و شمار زیادی مقامات کاخ سفید نیز با من در این زمینه موافق بودند. به این دلیل نیز از وی خواستم استعفا دهد و او نیز امروز صبح این کار را انجام داد. از وی خدماتش قدردانی می کنم».

جان بولتون نیز طی پیامی در توئیتر اعلام کرد: «دیشب به رئیس‌جمهور ترامپ گفتم که می خواهم استعفا کنم. او هم به من گفت که در باره این موضوع فردا صحبت کنیم».

ادامه مطلب:
aa_persian »

پرزیدنت ترامپ «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرددونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید را از کار برکنار کرده است.\r\n پرزیدنت ترامپ گفت شب گذشته از جان بولتون خواست تا نامه استعفای خود

دونالد ترامپ جان بولتون را بر‌کنار کرددونالد ترامپ جان بولتون را بر‌کنار کرد

دونالد ترامپ جان بولتون را برکنار کرددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه 10 سپتامبر 2019، جان بولتون مشاور امنیت

ترامپ، بولتون را اخراج کردتهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که جان بولتون مشاور امنیت ملی خود را اخراج کرده است. - ترامپ: دیشب به بولتون اطلاع دادم که دیگر در کاخ سفید به خدماتش نیازی نیست. من و دیگران در دولت به شدت با پیشنهادهای او مخالف بودیم. - جان_بولتون: دیشب استعفای خود را مطرح کردم و رییس جمهوری گفت «فردا در موردش صحبت می‌کنیم.»

ترامپ: می‌توانیم مشکل ایران را ظرف ۲۴ ساعت حل کنیم | DW | 10.09.2019چند ساعت بعد از این که نخست‌وزیر اسرائيل از 'یک تأسیسات هسته‌ای نظامی مخفی ایران' خبر داد دونالد ترامپ با اشاره به تورم در ایران گفت که می‌تواند در صورت تمایل ایران مشکلات این کشور را 'ظرف ۲۴ ساعت' حل کند.

سازمان جهانی بهداشت: هر ۴۰ ثانیه یک نفر در جهان بر اثر خودکشی جان می‌بازدآمار سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که بخش زیادی از خودکشی ها در کشورهایی انجام می گیرد که ساکنان آن درآمد کم و متوسط دارند.

رئیس‌جمهور آمریکا، مشاور امنیت ملی کاخ سفید واشنگتن را برکنار کرد.واشنگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولی

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید برکنار شده است.

ترامپ افزود: با بسیاری از پیشنهادات بولتون مخالف بودم و شمار زیادی مقامات کاخ سفید نیز با من در این زمینه موافق بودند. به این دلیل نیز از وی خواستم استعفا دهد و او نیز امروز صبح این کار را انجام داد. از وی خدماتش قدردانی می کنم».

جان بولتون نیز طی پیامی در توئیتر اعلام کرد: «دیشب به رئیس‌جمهور ترامپ گفتم که می خواهم استعفا کنم. او هم به من گفت که در باره این موضوع فردا صحبت کنیم».

انتظار می رود جان بولتون ساعتی بعد با مایک پمپئو وزیر امور خارجه و استیون منوشین وزیر خزانه‌داری آمریکا در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی شرکت کند.