ترامپ: مذاکرات با طالبان مردند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ: مذاکرات با طالبان مرده است جنرال کنزی: ارتش امریکا عملیات‌هایش را برای مقابله با طالبان افزایش می‌دهد

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در باره مذاکرات با طالبان در کاخ سفید گفت: «مذاکرات مرده، آنها مردند، تا آنجا که من نگران هستم ، آنها مرده اند».

از سوی دیگر، کنت مک کنزی جنرال امریکایی روز دوشنبه گفت كه ارتش ایالات متحده عملیات‌های خود را برای مقابله با طالبان افزایش خواهد كرد. او در ادامه تاکید کرد: «فقط بدتر شد! اگر آن‌ها در این گفتگوهای صلح بسیار مهم به آتش‌بس توافق نکنند، آن‌ها دوازده فرد بی گناه دیگر را نیز خواهند کشت. بنابر این، آن‌ها احتمالاً قدرت مذاکره دربارۀ یک توافق معنی دار را ندارند. چند دهه دیگر آنها حاضر به جنگ هستند؟».

پس از این اعلام امریکا، یکشنبه 8 سپتامبر ارگ ریاست جمهوری افغانستان از این تصمیم استقبال کرده و اعلام که خشونت طالبان علیه افغان‌ها مانع پروسه صلح می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: مذاکرات با طالبان «مرده» است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ طالبان به ترامپ: لغو مذاکرات صلح بیشتر به ضرر آمریکاست | DW | 08.09.2019طالبان با صدور بیانیه‌ای به توقف مذاکرات صلح از سوی دونالد ترامپ واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: «طالبان در ۱۸ سال گذشته ثابت کردند که به کمتر از خروج نیروهای خارجی از افغانستان راضی نمی‌شوند و برای رسیدن به این هدف، به نبردشان ادامه خواهند داد.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افغانستان: احتمال افزایش‌ خشونت‌ پس از شکست مذاکرات صلح با طالبان | DW | 09.09.2019پس از شکست مذاکرات صلح میان آمریکا و طالبان، شهروندان افغانستان نگران افزایش خشونت‌ها در این کشور هستند. بخشی از نیروهای طالبان از مدتها پیش اعلام کردند آماده شدت بخشیدن به حملات خود هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توقف مذاکرات صلح آمریکا با طالباندونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که گفت‌وگوهای صلح میان ایالات متحده و طالبان را متوقف کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ می‌گوید مذاکره با طالبان 'منتفی است'رئیس جمهور آمریکا گفته تا جایی که به او مربوط می شود مذاکره با طالبان منتفی است. او روز شنبه دیداری که قرار بود در استراحتگاه ریاست جمهوری در مریلند موسوم به کمپ دیوید با رهبران طالبان و همچنین با اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان انجام دهد را لغو کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش طالبان و دولت افغانستان به دستور ترامپ در لغو گفتگوهای صلحدولت افغانستان ضمن قدردانی از «تلاش‌های صادقانۀ متحدان» برای رسیدن به صلح در افغانستان اعلام کرد: «صلح واقعی زمانی ممکن می‌شود که طالبان کشتن افغان‌ها را متوقف و با آتش‌بس موافقت کند و بطور مستقیم با دولت افغانستان وارد گفتگو شود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »