ترامپ به ایران: اگر حمله کنید به گونه‌ای پاسخ خواهیم داد که تا به حال ندیده‌اید

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ترامپ به ایران: اگر حمله کنید به گونه‌ای پاسخ خواهیم داد که تا به حال ندیده‌اید العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

او گفت: «آنها در گذشته به ما حمله کردند و ما پاسخ دادیم. اگر دوباره به ما حمله کنند که من چنین توصیه به آنها نمی‌کنم، با پاسخ پرقدرت‌تر و شدیدتر از آنچه قبلاً دیده بودند، روبرو خواهند شد.»

وی افزود: «ایالات متحده به تازگی 2 تریلیون دلار برای تجهیزات نظامی هزینه کرده است. ما بزرگترین و بهترین ارتش جهان هستیم. اگر ایران به هر یک از پایگاه‌ها یا شهروندان ما حمله کند، ما بدون هیچ تردیدی شماری از این تجهیزات مدرن را بکار خواهیم گرفت».

در همین زمینه، کتائب حزب الله عراق روز شنبه 4 ژانویه از سرویس‌های امنیتی عراق خواستند از شامگاه یکشنبه به اندازه دست کم هزار متر از پایگاه‌های آمریکا فاصله بگیرند زیرا این پایگاه‌ها در تیررس قرار دارند. فرمانده عملیات ویژه کتائب حزب الله عراق با بیان این موضع افزود: «مسئولان سرویس‌های امنیتی نباید اجازه دهند جنگجویان آنها سپر انسانی برای آمریکایی‌ها باشد.»

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران نیز آمریکا را به «پاسخی برق آسا» پس از حمله موشکی تهدید کرد که منجر به کشته شدن قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، در سحر جمعه 3 ژانویه در بغداد شد. وی همچنین تأکید کرد آمریکا به دلیل سیاست‌های بی‌پروای خود، بهای سنگینی را پرداخت خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خفه شو کسی منتظر تو نمیمونه😡😡😡🖕

سعودی گاو شیرده امریکا

زیاد نترس و زیاد هم حرص نخور پسر خوب! عصر امروز پارلمان عراق شرائط آبرومندانه ای برای فرارتان بوجود آورد. الان در منطقه یک صدا بلند است : یانکی گو هم!

ترامپ: المملكة_العربية_السعودية هي بقرة الحلوب ترامپ : عربستان سعودی گاو شیرده ما است. Trump SaudiArabia is our milking cow.

ErfanAttarzadeh برو بابا پیرزن رو از خونه خالی میترسونی. تو جرات حمله کردن داشتی بیست ساله اخیر میکردی. ما پول قبرم ندارید، یا بزن یا گوه نخور ... ریدین توی زندگی ما . یکی این ور گوه میخوره یکی اون ور. پاره شدیم ، بزنید تموم بشه این سگ مذهب زندگی.

مرتیکه مو زرد همچین ریدی به خودت هی زارت و زورت دا تهدید میکنی حروم زاده

خدایی شما عربا همتون نتونستید با یه اسرائیل کوچولو در بیفتید. از اون بدتر حتی نمیتونید از خودتون در مقابل گروهکهای کوچک نیابتی فاع کنید. ولی ایرانِ بزرگ میره سر اصل مطلب و بزرگترین کشور دنیا رو به چالش دعوت میکنه

زکی

غلط زیادی کرده فقط منتظر انتقام باشید

خواهیم دید.

به قول شما عربا خون باید. خون رو بشوره عرب هم نیستین سعودیای لاشی

سگی که زیاد پارس کنه گاز نمی گیره قاسم_سلیمانی

شاش قاسم قاسم_سلیمانی_سقط_شد

کاملا تابلوعه که ترسیده و شب خابش نمیبره و داره تند تند توییت میزنه. این توییت زدن ها مثل دست و پا زدن توی باتلاقه، هرچی بیشتر تقلا کنه زودتر میمیره انتقام_سخت

یعنی قشنگ معلومه از ترس هر ادبیاتی که بیشترین تهدید توش باشه رو عنوان میکنه، اما ایران راهبردی پاسخ خواهد داد . البته که پاسخ تا قبل از آبان خواهد بود که مردم امریکا بفهمند چه یابویی رئیس جمهورشونه و در انتخابشون تجدید نظر کنند.

رییس جمهور امریکا از ترس خابش نمیبرد و شروع کرده تند تند و پشت هم توییت میزنه علیه ایران ، خیلی تابلوعه که ترسیده این توییت زدن ها مثل دست و پا زدن در باتلاقه، هرچی بیشتر تقلا کنه زودتر میمیره انتقام_سخت

بزن خواهر این بیناموسا رو بگا

من جای العربیه بودم میرفتم پاچه خاریه ترامپ که کوتاه بیاد.بد بختها گوشت زیر ساطور شمایید🤣🤣🤣🤣

دیگه داری گوه زیادی میخوری.فعلا ببند دهنتو تا ببینیم آینده چی میشه

😂😂😂😂😂😂😂

چرا اينقدر از ايران ميترسى

🤮🤮😠😠💩💩💩

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا از خط قرمز ایران عبور کرد/ ترامپ منتظر واکنش ایران باشدیک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا از خط قرمز ایران عبور کرد، گفت: به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا در راستای تضعیف نفوذ منطقه‌ای ایران صورت گرفته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران: عصر امروز پاسخ تهران به پیام‌ آمریکا به سفیر سوییس ابلاغ شدسید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران: عصر امروز پاسخ تهران به پیام‌ آمریکا به سفیر سوییس ابلاغ شد موسوی: عصر امروز حافظ منافع آمریکا در تهران برای دومین بار به وزارت امور خارجه ایران احضار شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توصیه انگلیس به شهروندانش برای پرهیز از سفرهای غیرضروری به ایرانتوصیه انگلیس به شهروندانش برای پرهیز از سفرهای غیرضروری به ایران دومینیک راب وزیر امورخارجه انگلیس با انتشار بیانیه‌ای به شهروندان کشورش توصیه کرد که از انجام هر نوع سفری به عراق و همچنین سفرهای غیر ضروری به ایران پرهیز کنند. لعنت بر دولت خبیث انگلیس/مگر ما دولت آمریکای تروریست هستیم که دانشمند ما مسعود سلیمانی را که برای تحقیق به آمریکا رفته بود را زندانی کنیم؟ما مردم غیور ایرانیم ومیهماندوست ولی با دشمنی ودشمن سخت برخورد میکنیم مگه ما مثل شما هستیم با شهروندان عادی چیکار داریم ؟ شما تروریسم ها هستید که شخصی رو که با لباس شخصی و بدون هدف نظامی وارد کشوری میشه ترور میکنید خاک برسرتون اگه امریکا حمله کرده چه ربطی به انگلیس داشت حسابی قاط زدید من موندم شما جونورها چطوری خبرنگار شدید .اینقدر کثیف هستید نمیدونید چکار میکنید خخخخ .مردم ایرت تبریک برای به درک واصل شدن سربار میرزا قاسمی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: 52 هدف ایرانی شناسایی شده اگر تهران حمله‌ای کند آنها را خواهیم زددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحه آمریكا اعلام کدر در صورتی که ایران تهدیدات خود را عملی کرده و مارا ازشهادت هراسی نیست. حیات ما در شهادت است. نابودتان میکنیم! چرت نگو با تهدیدات اخیر ترامپ ایران جرات حمله به منافع دولت امریکا در هیچ کجای دنیا ندارد . احتمال داردبه منافع خود آقای ترامپ از جمله شرکت‌های و یا هتل ها یا زمین های گلف حملات محدود تروریستی بکند تا عابروی ازدست رفته خود را حفظ کنند.ولی ترامپ زرنگ‌تر از این حرفهاست.راهی پیدا میکند..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار ترامپ: ۵۲ هدف را در داخل ایران در نظر گرفته‌ایمدر پی کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در عراق، و قول مقام های ایرانی برای انتقام از مرگ او، رئیس جمهور آمریکا گفته است که اگر ایران به شهروندان یا منافع آمریکا حمله کند، کشورش نقاطی را در داخل این کشور نشانه خواهد گرفت. کسکش فهمیده چه گهی خورده ریده بخودش گوه زیادی میخوره زن جنده! یه مرده میرفته برای شیر اربده بکشه داد میزده و گوز میزده بهش میگن چرا داد میزنی میگه بخاطر این که بترسه میگن چرا گوز میزنی میگه برای این که من میترسم WorldWarThree
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تهدید و رجز خوانی جدید ترامپ علیه ایرانتهدید و رجز خوانی جدید ترامپ علیه ایران: *۵۲ سایت را در ایران در نظر داریم که در صورت اقدام ایران علیه آمریکا، به آنها حمله خواهد شد *اهدافی که برای حمله در نظر گرفته‌ایم بعضی به شدت سطح بالا و برای ایران و فرهنگ ایرانیان بسیار مهم هستند تَرامپ تهدید کرده که اگر ایران انتقام خون قاسم_سیلمانی را از ما بگیرد، امریکا ۵۲ مکان (به یاد گروگانهای امریکایی) از جمله تاریخی و فرهنگی ایران را بمباران می‌کند. منم فتوا میدهم ۱ +۲۹۰ نقطه حساس آمریکا را بزنند. ۲۹۰ به یاد کشته‌شدگان هواپیمای ایرباس آ-۳۰۰ و ۱ هم برای حاج‌ قاسم دودول ایران رو هم بهتون نمیدیم که بخورید ... نه اینکه نتونین ... یادت باشد وهرگزیادت نرود ما انتقام خواهیم گرفت وتو حرامزاده قمارباز بیشترین غلط کردن خواهی افتاد لازم باشد جلو سگهای گرسنه میاندازیمت حداقل گند دهانت را بیشتر منتشرنکن تا بیشتر عقوبتت نکنیم تووافرادتروریستت از مرگ میترسید اما ما مرگ رادراغوش میگیریم بدان با چه کسانی طرفی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »