ترامپ در مکالمه تلفنی با مکرون: تحریم‌های آمریکا علیه ایران لغو نمی‌شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا روز جمعه 6 سپتامبر در تماسی تلفنی با امانوئل مکرون همتای فرانسوی خود

of France. The two leaders agreed that it was imperative to complete successful negotiations on the digital sales tax and to curb Iran's actions threatening freedom of navigation and commerce in the Persian Gulf...هفته گذشته دولت فرانسه طرح ابتکاری را با هدف تشویق کردن ایران به تعهداتش در برجام در مقابل دریافت یک خط اعتبار مالی به مبلغ 15 میلیارد دلار پیشنهاد داد.

ایالات متحده آمریکا اما با این طرح مخالفت کرد و وزارت خارجه آمریکا آن را نوعی کمک به تروریسم ایران قلمداد کرد. ایران اما از این پیشنهاد به طور غیر مستقیم استقبال کرد. عراقچی معاون وزارت خارجه ایران روز چهارشنبه گفت، ایران آماده است در برابر دریافت این مبلغ برای سه ماهه آخر سال جاری میلادی از کاهش تعهدات خود در برجام صرفنظر کند. اما حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران پس از عراقچی گفت، احتمال عملی شدن این طرح تا ضرب‌الاجل اعلام شده ایران برای مرحله سوم کاهش در تعهدات برجامی خود وجود ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ در گفت‌وگوی تلفنی با مکرون: تحریم‌های ایران فعلا رفع نمی‌شودجاد دیر، دستیار ویژه ریاست‌جمهوری آمریکا، در توییتی اعلام کرد دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، در گفت‌وگوی تلفنی با همتای فرانسوی‌اش، امانوئل مکرون، گفته است که فعلا قصد لغو تحریم‌های ایران را ندارد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

گفت وگوی ترامپ و مکرون در رابطه با ایرانترامپ در تماس با مکرون: تحریم ایران در حال حاضر لغو نمی‌شود در بیانیه کاخ سفید آمده است که ترامپ و مکرون در این گفت‌وگوی تلفنی برای مهار آنچه 'رفتارهای تهدید آمیز ایران برای کشتیرانی و تجارت در خلیج فارس' توصیف کرده‌اند اتفاق نظر دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ولیعهد ابوظبی: سعودی و امارات در رویارویی با چالش‌ها در یک سنگر قرار دارندشیخ محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح دولت امارات متحده عربی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده قضایی در رابطه با انتشار فیلم ازدواج دختر ۹ ساله در بهمئیرئیس دادگستری شهرستان بهمئی آخرین جزئیات از پرونده ازدواج دختر ۹ ساله در این شهرستان که با مداخله قوه قضاییه باطل شد را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: دیدار با روحانی ممکن است!ترامپ روز چهارشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار کاخ سفید که در خصوص دیدار روسای جمهوری ایران و آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل سوال می‌کرد، گفت: هر چیزی ممکن است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: احتمال دیدار با روحانی وجود دارد، می‌توانیم مشکل تورم ایران را ۲۴ ساعته حل کنیم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »