ترامپ: زمان آن رسیده که سربازان ما از جنگ‌های «احمقانه» بی‌پایان خارج شوند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا روز دوشنبه 7 اکتبر از تصمیم دولت خود برای خروج نیروهای این کشور از

ترامپ گفت، ادامه حمایت از نیروهای كرد هم‌پیمان آمریكا در منطقه برای واشینگتن بسیار پرهزینه است.

ترامپ در چند توییتر نوشت: «کردها در کنار ما با داعش جنگیدند اما آنها در عوض پول و تجهیزات زیادی هم برای انجام این کار بدست آوردند. آنها چندین دهه است که با ترکیه می جنگند. پس از عقب نشینی ما از سوریه ترک‌ها و کردها باید مشکلات بین خودشان را با همدیگر حل کنند». رئیس جمهوری آمریکا افزود: «اکنون باید کشورهای اروپا، ترکیه، سوریه، ایران، عراق، روسیه و کردها مشکلات را حل کنند»

پیشتر ایالات متحده اعلام کرد که برخی از نیروهای خود را از شمال شرقی سوریه خارج کرده است این تصمیم آمریکا یک تغییر اساسی در معادلات نظامی ایجاد کرده و راه را برای حمله نظامی ترکیه به نیروهای کرد باز کرده است. یک مقام آمریکایی گفت نیروهای آمریکایی از دو ایستگاه مرزی «تل ابیض» و «راس العین» خارج شده اند و به فرمانده نیروهای سوریه دموکراتیک گفته‌اند که ایالات متحده در برابر حمله قریب الوقوع ترکیه از آنها دفاع نخواهند کرد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آره وقتشه سربازات از جنگهای احمقانه خارج شده برای جنگی ابلهانه تر آماده بشن. چون هنوز گاوهای شیرده منطقه کامل دوشیده نشده اند.

ترامپ ترسیده

ای سعودی ها .... عبرت بگیرید ! هم میدوشن هم حمایت نمیکنند!

سربازات رو وردار و گورت رو از خاورميانه گم كن،اينجا ديگه چيزى گيرت نمياد و بدون تو صلح و آرامش به سرزمين هاى بكر خاورميانه باز خواهد گشت

من دوستانه ازحاکمان عربستانی که هم دین و هم کیش ما هستند درخواست می کنم ، نصیحت و سفارش هم نه، به امید کمک امریکایی نباشند و سیاست های خود در رابطه با ایران و منطقه تغییر بدهند و رفتارهای دوستانه‌ای بر گزینند و امریکا را رها کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: آمریکا از «جنگ‌های مضحک» سوریه خارج می‌شوددونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا با تایید تصمیمش مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از شمال سوریه گفت که او قصد دارد به نیروهای درگیر در این منطقه اجازه دهد که خودشان «وضعیت را حل کنند». خب بابا راست میگه ۸ ساله ایران و روسیه و این بشار بی شرف عنشو در آوردن این‌کار شما شرم آوره آقای ترامپ . شما نمیتوانید پشت دوستانتان در مراحل بحرانی خالی کنید .
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان و قرائت آن در مجلس شدند. این درخواست در هیات رئیسه فراکسیون امید تصویب و نامه مرتبط با آن نوشته شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان در مجلس شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تردد بیش از ۱۰۳هزار زائر اربعین از مرزهای ۳گانه در ۲۴ ساعت گذشتهفرمانده مرزبانی ناجا: طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۳ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر شده است امیدوارم که همون جا بمونن و بر نگردن به ایران. هر چه زباله کمتر، بهتر. 💩💩💩
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحلیل نشنال اینترست از نیروی دریایی ایران؛ «ایرانی‌ها از تجهیزات عجیبی برخوردارند»نشنال اینترست در تحلیلی به قدرت‌ دریایی ایران اذعان کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمتر از ۵ درصد از مردم یک روستای لردگان مبتلا به ویروس HIV هستندشهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با انجام آزمایش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از جمعیت روستای لردگان ، کمتر از ۵ درصد مردم این روستا مبتلا به ویروس HIV هستند و تحت مشاوره و درمان قرار گرفته‌اند. رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت: تا الان در چنار_محمودی لردگان کمتر از ۷۰ نفر مبتلا به HIV شناسایی شده‌اند و حداکثر تا فردا کل آمار مبتلایان مشخص میشود، پیشبینی ما اینست حداکثر ۵% روستا (یعنی زیر ۹۰ نفر) مبتلا باشند. خوب این آمار که نیاز به غائله ندارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »