ترامپ: ادعای ایران در باره بازداشت جاسوسان سیا دروغ است؛ ذره‌ای حقیقت ندارد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز دوشنبه 22 ژوئیه 2019 ادعای ایران درمورد دستگیری یک شبکه جاسوسی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ترامپ ساعاتی پس از نشر خبر بازداشت شبکه‌ای از جاسوسان سیا توسط ایران از سوی رسانه‌های رسمی ایران، در توییتر نوشت:«گزارش اینکه ایران جاسوس‌های سیا را گرفته کاملا جعلی است. ذره‌ای حقیقت ندارد، (مانند سرنگون شدن پهپادشان)، فقط دروغ و پروپاگاندای بیشتر از طرف رژیمی مذهبی که بشدت درمانده است و اصلا نمی‌داند چه باید بکند».

The Report of Iran capturing CIA spies is totally false. Zero truth. Just more lies and propaganda (like their shot down drone) put out by a Religious Regime that is Badly Failing and has no idea what to do. Their Economy is dead, and will get much worse. Iran is a total mess!مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، نیز ادعای ایران را دروغ دانست. او در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: «رژیم ایران در دروغگویی سابقه طولانی دارد».

مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات صبح دوشنبه در نشستی خبری که در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در تاریخ 28 خرداد سال جاری موفق به انهدام یک شبکه جاسوسی مرتبط با سازمان اطلاعاتی آمریکا شد. وی از شناسایی و دستگیری 17 جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی امریکا (سیا) در داخل کشور خبر داد و گفت: احکام این جاسوسان صادر شده و برخی به عنوان مفسد فی‌الارض اعدام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات خاطرنشان کرد: جاسوس‌های شناسایی شده شامل شاغلین مراکز حساس و حیاتی، همچنین بخش خصوصی مرتبط با این مراکز هستند که به عنوان پیمانکار یا مشاور در حال فعالیت بوده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پیر سگ فقط تو راست میگی عنتر خان

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ دبدجور حرسي شده شبيه خرسي شده پس حتما شما ریشه ایرانی دارید در دروغ !!!! همینقدر که مقامات آمریکایی بر سر انهدام و دستگیری عوامل شبکه جاسوسی اخیر اینقدر سریع واکنش نشون دادن مشخص میکنه واقعا چیزی بوده..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادعای جان بولتون درباره دخالت ایران در امور ونزوئلاادعای جان بولتون درباره دخالت ایران در امور ونزوئلا: ایران و حزب‌الله از ابزارهای غیرقانونی دیکتاتوری مادورو برای سرکوب، شکنجه و کشتار مردم بی‌گناه ونزوئلا حمایت کرده و به طور مستقیم امنیت منطقه را تهدید می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش عصبی ترامپ به دستگیری 17 جاسوس آمریکایی در ایران- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش ترامپ به خبر دستگیری جاسوسان_سیا در ایران: *گزارش‌های منتشر شده در مورد دستگیری جاسوسان سازمان سیا کاملاً دروغ است *آنها در مورد پهپادشان که سقوط کرد نیز همین‌گونه رفتار کردند *اقتصاد آنها مرده است و بسیار بدتر هم خواهد شد 😋😋😋😋😋 اگه ی سر بیاد خلیج فارس میتونی دروغ یا راست از نزدیک ببینه 😂😂😂
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اعلام مجدد آمادگی آمریکا برای حل و فصل دیپلماتیک تنش با رژیم ایران؛ سناتوری که از پرزیدنت ترامپ اجازه مذاکره گرفت کیست🔺اعلام مجدد آمادگی آمریکا برای حل و فصل دیپلماتیک تنش با رژیم ایران؛ سناتوری که از پرزیدنت ترامپ اجازه مذاکره گرفت کیست ⚡️پمپئو: «امیدوارم رهبران ایران، به ویژه شخص آیت‌الله، از این فرصت استفاده کرده و آن را به شکل دیپلماتیک حل کنند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: دستگیری جاسوسان سیا ذره‌ای حقیقت ندارددونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ادعای ایران درباره شناسایی و دستگیری یک شبکه جاسوسی سیا را تکذیب کرد و گفت در آن ذره‌ای حقیقت وجود ندارد. ایران امروز فیلمی ١٩ دقیقه‌ای به نام 'شکار جاسوس‌ها' پخش کرده است که درباره عواملی که برای سازمان اطلاعات آمریکا 'جاسوسی' می‌کردند و به دام 'جامعه اطلاعاتی' ایران افتاده‌اند. آدم کوچیکی ه، حرفاشم مثل خودش بی ارزش ه امپراتور دروغید شماها ! تبم ترامپ “ دروغ” رو خحالت زده کرده 😓😎😎😎 میگن ترامپ دروغ زیاد میگه . اون ۱۰۰ تا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چرا ایران کشتی بریتانیایی را در تنگه هرمز توقیف کرد؟ | DW | 20.07.2019دو هفته بعد از توقیف کشتی گریس۱ با محموله ایران در جبل‌الطارق، ایران یک کشتی بریتانیایی را به خاطر 'نقض قوانین بین‌المللی' در تنگه هرمز توقیف کرد. دو کارشناس درباره اهداف ایران و عواقب توقیف نفتکش بریتانیایی توضیح دادند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »