ترافیک سنگین در جاده چالوس/ بارندگی در جاده های 10 استان- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترافیک سنگین در جاده_چالوس/ بارندگی در جاده های ۱۰ استان سازمان راهداری اعلام کرده هم اکنون بارش باران در محورهای استان های تهران، مرکزی، مازندران، البرز، خراسان رضوی، قم، لرستان و همدان گزارش شده است

در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده پورکانترافیک سنگین و در محدوده سد امیرکبیر ترافیک نیمه سنگین است.در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت تردد روان گزارش شده است.

ضمن این که در محورهای شمالی کشور باران می بارد.در آزادراه تهران – کرج – قزوین محدوده گرمدره ترافیک نیمه سنگین و در محدوده ساسانی ترافیک سنگین بوده و بارش باران در محورهای استان های تهران، مرکزی، مازندران، البرز، خراسان رضوی، قم، لرستان و همدان گزارش شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Iranian dog animal Iran is a coward

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فوت جوان ۳۲ ساله در تصادف جاده مخصوص کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در اثر برخورد یک دستگاه تویوتا کمری با یک تریلر باری، راننده تویوتا جان خود را از دست داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تشدید فشار بر بهایی‌ها در ایران در آستانه ۲۰۰ سالگی بهاءالله | DW | 23.10.2019در روزهای اخیر گروهی از شهروندان بهایی در ایران بازداشت شدند. به زودی بهائیان دویستمین سال تولد رهبر مذهبی خود را جشن می‌گیرند. آیا تشدید فشار برآنها به این دلیل است؟ مصاحبه با ایزابل شایانی، چهره مطرح رسانه‌های آلمان. سه گروه هستند که با مظلوم نمایی همیشه خواسته اند تا جوامع بین المللی را علیه حکومت کشور خود قراردهند. بهایی ها ، یهودها ، و کردها. بهائيان در ايران هيچوقت به عنوان يك 'ايرانى' بخود نگاه نكرده اند. آنها 'هميشه' به عنوان ستون پنجم دشمنان ايران از داخل بِه خرابكارى مشغول بوده اند. به اميد روزى كه تمامشان به همان بيت العدل خود بروند و خاك پاك ايرانزمين را از لوس وجود كثيف و خائنشان پاك كنند اگر بهائیت جعلی است شیعه بودن هم جعلیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فلاحت‌پیشه: مخالفان ایران در FATF در حال قدرتمندتر شدن هستند | DW | 23.10.2019عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مخالفان جمهوری اسلامی در تلاش برای 'سیاسی' نشان دادن موضوع لوایح مرتبط با گروه ویژه اقدام مالی هستند، گفت که 'جریان سیاسی مخالف ایران در حال قدرتمندتر شدن است'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازنشستگی در مشاغل سخت در چه سنی ممکن است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودسوزی یک شهروند کُرد سوریه در برابر دفتر سازمان ملل در ژنویک شهروند کُرد سوریه در برابر دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل خودسوزی کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت ۱۶ تن به اعدام در بنگلادش در پرونده آزار جنسی و قتل دختر جوانمدیر یک مدرسه مذهبی در بنگلادش و ۱۵ تن دیگر به دلیل برنامه ریزی و شرکت در قتل یک دختر نوجوان به اعدام محکوم شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »