ترامپ تهدید کرد به شهرهای با مدیریت دموکرات‌ها نیروی فدرال می‌فرستد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر) بار دیگر تهدید کرد که برای اجرای قانون در نظر دارد نیروهای فدرال را برای آرام کردن اعتراض‌ها به برخی از شهرهای بزرگ اعزام کند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۲۰ ژوئیه بار دیگر تهدید کرد که برای اجرای قانون در نظر دارد نیروهای فدرال را برای آرام کردن اعتراض‌های به برخی از شهرهای بزرگ اعزام کند.

طبق گزارش‌ها، وزارت امنیت میهن اعلام کرد که پس از درگیری پلیس با تظاهرکنندگان به‌دنبال تخریب مجسمه کریستوف کلمب، آماده اعزام نیرو به شیکاگو است.وی در حالی از عملکرد ماموران فدرال در شهر پورتلند حمایت کرد که برخی از مقام‌های محلی و ایالتی خواستار توقف فعالیت‌ آن‌ها شده‌اند و از این نیروها شکایت کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعلیق کردترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس_کرونا تعلیق کرد وزارت ترابری ترکیه روز یکشنبه ۲۹ تیر اعلام کرد کلیه پروازها از این کشور به مقصد ایران و افغانستان را در چارچوب مبارزه با شیوع ویروس جدید کرونا به حالت تعلیق در آورده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مسعود بارزانی: اقلیم کردستان هرگز به محلی برای تهدید منافع و امنیت ایران تبدیل نخواهد شدمحمد جواد ظریف که از بغداد به اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق سفر کرده است، با «مسعود بارزانی» رئیس حزب دموکرات کردستان عراق و رئیس پیشین اقلیم دیدار و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران محمود موسوی مجد را به جرم جاسوسی برای سیا و موساد اعدام کردخبرگزاری‌های ایران بامداد دوشنبه ۳۰ تیر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کردند که حکم اعدام موسوی مجد اجرا شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امارات کاوشگر «امید» را با موشک ژاپنی به سوی مریخ پرتاب کردکاوشگر امید برخلاف سفینه‌های اکتشافی که قرار است توسط چین و آمریکا در سال جاری به سوی مریخ پرتاب شوند، روی سیاره سرخ فرود نخواهد آمد. این کاوشگر تنها با قرار گرفتن بر مدار مریخ در طول یک سال مریخی معادل ۶۸۷ روز اطلاعاتی از این سیاره را به زمین ارسال خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انگلستان چین را به نقض 'فاحش' حقوق انسانی اویغورها متهم کردوزیر امور خارجه انگلستان چین را به نقض 'فاحش' حقوق انسانی تُرکهای اویغور متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد اصابت کرددو راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد اصابت کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »