ترامپ امروز خروج تعداد بیشتری از نیروهای آمریکایی از عراق را اعلام می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ترامپ امروز بیانیه‌ جدیدی در خصوص خروج تعداد بیشتری از سربازان این کشور از عراق منتشر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

یک مقام آمریکایی اعلام کرد که ترامپ امروز بیانیه‌ جدیدی در خصوص خروج تعداد بیشتری از سربازان این کشور از عراق منتشر خواهد کرد.یک مقام دولتی در ایالات متحده که نخواسته نامش فاش شود اعلام کرد که دونالد ترامپ٬ رئیس جمهور این کشور امروز بیانیه‌ای را درخصوص خروج تعداد بیشتری از نظامیان آمریکایی از عراق منتشر خواهد کرد.

این مقام آمریکایی که هنگام بازگشت ترامپ از ایالت کارلونیای شمالی در هواپیمایی ریاست جمهوری حضور داشته، تاکید کرد: انتظار می‌رود ترامپ روز چهارشنبه این خبر را اعلام کند. به گفته وی در روزهای آینده برای افغانستان نیز چنین بیانیه‌ای منتشر خواهد شد. از سوی دیگر رسانه‌های آمریکایی نیز اعلام کرده‌اند که ترامپ با این قبیل اقدامات در پی عملی کردن شعار"توقف جنگ‌های بی پایان" برای انتخابات سوم نوامبر است.

گفتنی است ترامپ پس از دیدار روز بیستم اوت گذشته با مصطفی الکاظمی٬ نخست‌وزیر عراق اعلام کرد: ما نیروهای خود را به سرعت از عراق خارج می‌کنیم و من منتظر روزی هستم که ایالات متحده مجبور به ماندن در آنجا نباشد. روزنامه وال استریت ژورنال در 28 اوت گزارش داد كه وزارت دفاع آمریكا یك سوم نیروهای آمریكایی را در عراق خارج می‌کند و تعداد سربازان این كشور را به حدود 3500 كاهش خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پزشکان آلمانی: ناوالنی پس از خروج از کما به سخنان اطرافیان واکنش نشان دادپزشکان آلمانی با وجود «بهبود وضع سلامتی» الکسی ناوالنی همچنان تاکید می‌کنند که «مسمومیت سنگین» اخیر ممکن است تاثیرات درازمدت بر سلامتی او گذاشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدها اتریشی از آمریکا چک ۱۲۰۰ دلاری با امضای ترامپ دریافت کردندیک بازنشسته فرانسوی نیز چند روز پیش یک چک ۱۲۰۰ دلاری با امضای دونالد ترامپ دریافت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرزبانی بلاروس: ماریا کولسنیکوا در حال خروج از کشور بازداشت شدیک مقام مرزبانی بلاروس گفت ماریا کولسنیکوا، از رهبران اعتراضات این کشور، «در اولین ساعات روز سه‌شنبه هنگامی که قصد داشت وارد خاک اوکراین شود بازداشت شده است»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی از ناپدید شدن یکی از چهره‌های اصلی اپوزیسیون بلاروس | DW | 07.09.2020جنبش اعتراضی بلاروس نسبت به احتمال 'ربوده شدن' ماریا کولسنیکووا، یکی از رهبران خود ابراز نگرانی شدید کرده است. دولت آلمان نیز خواستار آزادی همه کسانی شده است که پیش و پس از انتخابات ریاست‌جمهوری در بلاروس دستگیر شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدار رسمی سرگئی لاوروف از دمشق پس از ۸ سالسرگئی لاوروف،‌ وزیر خارجهٔ روسیه روز دوشنبه، در رأس هیئت بلندپایه‌ای وارد دمشق،‌ پایتخت سوریه شد و با بشار اسد،‌ رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دلیل افزایش قیمت خودرو از زبان یکی از مدیران وزارت صمتدلیل افزایش قیمت خودرو از زبان یکی از مدیران وزارت صمت مدیرکل صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت ضمن اعلام اینکه اکنون حدود ۸۰ درصد خودروهای تحویلی مربوط به تعهدات معوق خودروساران است، گفت که به همین دلیل خودروسازان نمی‌توانند پاسخگوی تعهدات جدید ایجادی باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »