ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت جزئیات بیشتر🔽

شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام امکان استفاده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از حساب های کاربری خود در این شبکه ها را به دنبال حوادث روز چهارشنبه در واشنگتن مسدود کردند.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که شبکه اجتماعی فیسبوک تاکنون در برابر مطالبی که دونالد ترامپ در حساب کاربری اش منتشر می کرد واکنشی نشان نداده بود. بنا به اعلام شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام دونالد ترامپ دستکم تا روز تحلیف جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا امکان استفاده از حساب های کاربری خود را نخواهد داشت. این در حالی است که این تصمیم می تواند به صورت «نامحدود» ادامه باید.

مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیسبوک گفت که خطر استفاده دونالد ترامپ از حساب های کاربری اش پس از اشغال ساختمان کنگره از سوی هواداران رئيس جمهوری کنونی «بسیار زیاد» است.وی افزود: «رویدادهای حیرت آور ۲۴ ساعت گذشته به وضوح نشان می دهد که رئیس جمهوری ترامپ قصد دارد از بقیه دوره ریاست جمهوری اش برای زیر سوال بردن انتقال مسالمت آمیز و قانونمند قدرت به جانشین جو بایدن استفاده کند.»

رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده از زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور تاکنون بارها از شبکه های اجتماعی برای تکرار ادعاهای خود مبنی بر وقوع «تقلب» در جریان رای گیری استفاده کرده است.منتقدان فیسبوک طی ماههای گذشته از رویکرد این شبکه اجتماعی در قبال استفاده دونالد ترامپ از حساب کاربری اش برای پخش اخبار جعلی انتقاد کرده بودند.

شبکه اجتماعی توئیتر نیز روز چهارشنبه امکان توئیت کردن را به مدت ۱۲ ساعت از دونالد ترامپ گرفت. توئیتر احتمال واکنشی سختگیرانه تر در قبال دونالد ترامپ را رد نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زمان ۸۸ از این ابزار ها علیه ایران استقاده میشد ولی حالا بلافاصله محدودیت در این سطح اعمال میکنند. خیلی جالبه 🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها