ایالات متحده آمریکا, شبکه های اجتماعی, فیسبوک, اینستاگرام, توئیتر, سیاست آمریکا

ایالات متحده آمریکا, شبکه های اجتماعی

ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت

ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت جزئیات بیشتر🔽

07/01/2021 10:11:00 ب.ظ

ترامپ تا زمان تحلیف بایدن امکان استفاده از فیسبوک و اینستاگرام را نخواهد داشت جزئیات بیشتر🔽

مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیسبوک گفت که خطر استفاده دونالد ترامپ از حساب‌های کاربری‌اش پس از اشغال ساختمان کنگره از سوی هواداران رئيس‌جمهوری کنونی «بسیار زیاد» است.

شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام امکان استفاده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از حساب های کاربری خود در این شبکه ها را به دنبال حوادث روز چهارشنبه در واشنگتن مسدود کردند.این تصمیم در حالی اتخاذ شد که شبکه اجتماعی فیسبوک تاکنون در برابر مطالبی که دونالد ترامپ در حساب کاربری اش منتشر می کرد واکنشی نشان نداده بود. بنا به اعلام شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام دونالد ترامپ دستکم تا روز تحلیف جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا امکان استفاده از حساب های کاربری خود را نخواهد داشت. این در حالی است که این تصمیم می تواند به صورت «نامحدود» ادامه باید.

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم

مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیسبوک گفت که خطر استفاده دونالد ترامپ از حساب های کاربری اش پس از اشغال ساختمان کنگره از سوی هواداران رئيس جمهوری کنونی «بسیار زیاد» است.به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدوی افزود: «رویدادهای حیرت آور ۲۴ ساعت گذشته به وضوح نشان می دهد که رئیس جمهوری ترامپ قصد دارد از بقیه دوره ریاست جمهوری اش برای زیر سوال بردن انتقال مسالمت آمیز و قانونمند قدرت به جانشین جو بایدن استفاده کند.»

رئیس جمهوری کنونی ایالات متحده از زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور تاکنون بارها از شبکه های اجتماعی برای تکرار ادعاهای خود مبنی بر وقوع «تقلب» در جریان رای گیری استفاده کرده است.یورش هواداران ترامپ به کنگره؛ آیا حوادث واشنگتن را می توان «کودتا» خواند؟ headtopics.com

منتقدان فیسبوک طی ماههای گذشته از رویکرد این شبکه اجتماعی در قبال استفاده دونالد ترامپ از حساب کاربری اش برای پخش اخبار جعلی انتقاد کرده بودند.شبکه اجتماعی توئیتر نیز روز چهارشنبه امکان توئیت کردن را به مدت ۱۲ ساعت از دونالد ترامپ گرفت. توئیتر احتمال واکنشی سختگیرانه تر در قبال دونالد ترامپ را رد نکرده است.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

قایق‌رانی با لباس‌های فانتزی در سن‌پترزبورگ

شرکت‌کنندگان تنها به شرط واکسینه‌بودن یا ارائه نتیجه منفی تست کووید مجاز به پارو زدن بودند.

زمان ۸۸ از این ابزار ها علیه ایران استقاده میشد ولی حالا بلافاصله محدودیت در این سطح اعمال میکنند. خیلی جالبه 🤔