تراس: عدم صادرات غلات اوکراین منجر به وقوع بحران گرسنگی خواهد شد

02/04/1401 01:20 ب.ظ

وزیر خارجه انگلستان گفت که عدم صادرات غلات محصور در بنادر اوکراین، منجر به وقوع بحران گرسنگی در جهان خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه انگلستان گفت که عدم صادرات غلات محصور در بنادر اوکراین، منجر به وقوع بحران گرسنگی در جهان خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 23.06.2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی الیزابت تراس، وزیر امور خارجه انگلستان که به آنکارا سفر کرده در نشست مطبوعاتی مشترک با مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه، نسبت به عدم امکان صادرات محصول غله اوکراین هشدار داد.

وزیر امور خارجه انگلستان در اینباره گفت: عدم حل مشکل و عدم خروج غلات محصور در بنادر اوکراین، منجر به وقوع بحران گرسنگی در جهان خواهد شد. وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از چاووش‌اوغلو به دلیل تلاش‌های ترکیه در مورد بحران اوکراین، افزود: به نظرم می‌توانیم تصمیمات لازم به منظور حل این مشکل (صادرات غلات از اوکراین) را اتخاذ کنیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

گفت‌وگوی اردوغان با جانسون پیرامون یافتن راه‌حلی برای صادرات امن غلات اوکرایناردوغان طی گفت‌وگوی تلفنی با جانسون بر لزوم یافتن راه حلی به منظور صادرات امن غلات اوکراین تاکید کرد

اردوغان و گوترش راه‌های صادرات غلات اوکراین به بازار جهانی را بررسی کردندرئیس‌جمهور ترکیه و دبیرکل سازمان ملل راه‌های تحویل غلات از مناطق جنگ‌زده در اوکراین به بازار جهانی را بررسی کردند. - خبرگزاری آناتولی

دوازه کشور اروپایی مشمول کاهش صادرات گاز روسیه شده‌اند | DW | 23.06.2022از دوازده کشوری که روسیه صادرات گاز به آنها را کاهش داده است ده کشور 'هشدار مرحله اول' اعلام کرده‌اند. آلمان درصدد اعلام وضعیت هشدار مرحله دوم است. کرملین گفته واشنگتن از خروج دیپلمات‌های روسی از آمریکا ممانعت می‌کند. چه طور برای کسی که بنا بگفته ی خودش پیام تبریک علی خامنه ای و حسن روحانی او را خوشحال کرد و شاید آن لحظه ای که خبر تبریک را شنید یکی از بهترین لحظات زندگی اش بوده است اجازه ی زندگی در دویچستان بعنوان پناهجو ممکن است؟ کیمیا_علیزاده نه_بفریبکاری پناهندگی صبركنيد هوا كمى سرد بشه، به گوه خوردن خواهيد افتاد براى همكارى با امريكا و براى گدايى به درب خانه ايران خواهيد آمد.

صادرات گاز مایع ایران ظرف یک ماه «نصف شد»نشریه تخصصی «اس اند پی گلوبال» از نصف شدن صادرات گاز مایع ایران در ماه جاری نسبت به ماه گذشته خبر می‌دهد.

نخستین قرارداد صادرات گاز آمریکا به آلمان منعقد شدآمریکا در کنار استرالیا و قطر یکی از سه صادرکننده عمده گاز طبیعی مایع در جهان است. خود امریکا تو گازش مونده بعد داره به دیگران صادر میکنه بعد این طرف شیرخشک نداره ولی برا اوکراین داره 450 میلیون دلار داره میده این وسط مادرخرج کی هست

اردوغان و گوترش راه‌های صادرات غلات اوکراین به بازار جهانی را بررسی کردندرئیس‌جمهور ترکیه و دبیرکل سازمان ملل راه‌های تحویل غلات از مناطق جنگ‌زده در اوکراین به بازار جهانی را بررسی کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه انگلستان گفت که عدم صادرات غلات محصور در بنادر اوکراین، منجر به وقوع بحران گرسنگی در جهان خواهد شد.

23.06.2022

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

الیزابت تراس، وزیر امور خارجه انگلستان که به آنکارا سفر کرده در نشست مطبوعاتی مشترک با مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه، نسبت به عدم امکان صادرات محصول غله اوکراین هشدار داد.

وزیر امور خارجه انگلستان در اینباره گفت: عدم حل مشکل و عدم خروج غلات محصور در بنادر اوکراین، منجر به وقوع بحران گرسنگی در جهان خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از چاووش‌اوغلو به دلیل تلاش‌های ترکیه در مورد بحران اوکراین، افزود: به نظرم می‌توانیم تصمیمات لازم به منظور حل این مشکل (صادرات غلات از اوکراین) را اتخاذ کنیم.

وزیر امور خارجه انگلستان همچنین خواستار توسعه روابط آنکارا و لندن به عنوان کشورهای مهم عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» شد.