تدبیر مکزیک برای رفع داشتن چاق‌ترین پلیس جهان: پلیس‌ها برای لاغر شدن پاداش می‌گیرند

23/09/1398 03:59 ب.ظ

پلیس‌های مکزیک چاق‌ترین پلیس‌های جهان هستند، برای همین دولت این کشور اعلام کرد، به پلیس‌هایی که ورزش

پلیس‌های مکزیک چاق‌ترین پلیس‌های جهان هستند، برای همین دولت این کشور اعلام کرد، به پلیس‌هایی که ورزش در حال حاضر، ده‌ها پلیس با شکم‌های برآمده، تمرین‌های سخت در حیاط محل کار خود انجام می‌دهند، اما برای این تمرین دشوار، پنجاه دلار تشویقی دریافت می‌کنند. با نگاه به صورت آنها می‌توان فهمید که آنها با خود می‌گویند این همه تلاش، ارزشش را دارد.

در عین حال، افرادی که از سه ماه پیش در این تمرینات شرکت کرده اند معتقدند که زندگی‌شان در طی این تمرینات متحول شده است.

ماریکو بارا که یکی از این افراد شرکت کننده است گفت: «برنامه تمرینات در ماه اول و دوم هم از لحاظ روحی و هم جسمی واقعا سخت بود». این پلیس 26 ساله اظهار کرد: اما این تمرینات به من آموخت که چاقی یک بیماری است. بارا که هم اکنون خوش اندام شده است با لبخند می گوید: از زمان ورزش تا کنون 16 کیلو کم کرده ام.

مربی بدنسازی پلیس‌ها ژاویر رامیرز گفت: «چاقی در مکزیک یک معضل شده است و باید شیوه های زندگی را از طریق تمرینات ورزشی تغییر داد».

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

توسعه یا ادامه پروژه‌سازی برای درجه‌دارهاخواهشا هر زمان از این حکومت یا رژیم یا نظام یا هرچی اسم می برید قفت قاتل را پسوند قرار دهید مانند نهنگ قاتل رژیم قاتل حکومت قاتل نظام قاتل در سیستان و بلوچستان بخش خصوصی جرات فعالیت نداره. این یه واقعیته

کرۀ شمالی: حتی با از سرگیری مذاکرات نیز آمریکا چیزی برای ارائه نداردنماینده آمریکا می‌گوید اگرچه ضروری است تا شورای امنیت برای پاسخگویی به هر تحریکی آماده باشد، اما واشنگتن نیز آماده است تا همزمان «گام‌های موثری» را در راستای توقف برنامه‌های هسته‌ای و موشکی کرۀ شمالی بردارد.

انتخابات بریتانیا: رقابت سخت دو حزب اصلی برای کسب اکثریت مطلق در پارلمانانتخابات بریتانیا: رقابت سخت دو حزب اصلی برای کسب اکثریت مطلق در پارلمان احزاب سیاسی این انتخابات را مهم‌ترین انتخابات دهه‌های اخیر در بریتانیا توصیف کرده‌اند و بوریس جانسون نخست وزیر فعلی از حزب محافظه‌کار امیدوار به کسب پیروزی است. به امید پیروزی حزب محافظه کار و شکست جرمی کوربین

تلاش دولت برای اعطای حق شهروندی به مهاجران موجب اعتراضات گسترده در شمال شرقی هند شدتلاش دولت برای اعطای حق شهروندی به مهاجران موجب اعتراضات گسترده در شمال شرقی هند شد به گزارش سی ان ان، نیروهای ارتش و شبه نظامیان، در ایالت های آسام و تریپورا مستقر شده اند و اینترنت نیز قطع شده است.

پسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شدپسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شد والدین این کودک نابغه که در دانشگاهی در هلند تحصیل می کرد، به سی‌ان‌ان گفتند که پسر آنها قرار است در آمریکا در مقطع دکترای رشته مهندسی برق ادامه تحصیل دهد. باریکلا یاد خودم افتادم😀 دلم برا این بچه ها می سوزه، بچگیشون می سوزه و زندگی نمی کنن.

رقابت زنان با ماشین‌ها برای یافتن شغل/ نرخ بیکاری زنان ۳ برابر مردانماشین‌ها همواره رقیبی مهم برای نیروی کار محسوب می‌شوند. در این میان به نظر می‌رسد همین ماشین‌ها شغل زنان را بیشتر از شغل مردان تهدید می‌کنند.