تداوم تجمع اعتراضی کارگران کارخانه قند فسا؛ حقوق‌ها پرداخت نشده

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ششم مرداد ۱۳۹۸، کارگران قند فسا در اعتراض به معوقات مزدی ۴ ماه گذشته خود و تعطیلی نابهنگام این کارخانه مقابل فرمانداری فسا تجمع کردند.این پنجمین اعتصاب کارگران این کارخانه از ابتدای سال است. اخبار_ایران

استان وایر- روز یکشنبه ششم مرداد ۱۳۹۸، کارگران قند فسا در اعتراض به معوقات مزدی ۴ ماه گذشته خود و تعطیلی نابهنگام این کارخانه مقابل فرمانداری فسا تجمع کردند.

در کارخانه قند فسا ۲۶۰ کارگر مشغول به کارند وبنا به گفته مسئول روابط عمومی کارخانه قند فسا بودجه مورد نیاز برای پرداخت حقوق این کارگران یک میلیارد و دویست میلیون تومان مورد نیاز است. کارخانه قند فسا دی ماه سال ۱۳۹۵ به بخش خصوصی واگذار شده است. به گفته کارگران این کارخانه پیش از این وضعیت پرداخت ها و امنیت شغلی آنها به مراتب بهتر بوده اما از دی ماه ۱۳۹۵ به بعد همواره در پرداخت حقوق و مطالبات مزدی آنها تاخیر وجود داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضى معلمان بازنشسته مقابل مجلس و سازمان برنامه و بودجهمنابع حقوق بشری در ایران روز یکشنبه 28 ژوئیه 2019 از تجمع اعتراضی تعدادی از معلمان بازنشسته این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روستائیان خاش با شرایط بحرانی بی آبی مواجه شده‌اندفرماندار خاش: *روستائیان خاش با شرایط بحرانی و دشوار بی آبی مواجه شده‌اند *هم اینک به مردم بالای ۸۰ روستا با تانکر آبرسانی می‌شود *بالای ۹۰ درصد از شکایت‌های مردمی مربوط به مشکلات بی آبی و قطع مکرر آب است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری شدید هزاران معترض هنگ‌کنگی و نیروهای امنیتی بر سر لایحه استردادهزاران هنگ‌کنگی معترض کمتر از ۲۴ ساعت پس از آن که تجمع صلح‌آمیز روز شنبه آنها با مداخله پلیس به خشونت گرائید، بار دیگر به خیابان‌ها آمدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در هنگ کنگ به آشوب کشیده شدپلیس ضد شورش هنگ کنگ با شلیک گاز اشک‌آور تلاش کرده است ده‌ها هزار معترضی را که در نزدیکی دفاتر مقام‌های چینی و یک مرکز خرید شلوغ تجمع کرده‌اند، متفرق کند. این اعتراض‌ها به دلیل مقابله پلیس به آشوب کشیده شد. هنگ کنگ از حدود دو ماه پیش، کانون اعتراض علیه سیاست‌های دولت چین بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کارگران ایرانی به امید درآمد بیشتر راهی کردستان عراق می‌شوند | DW | 28.07.2019در ماه‌های اخیر کارگران بسیاری از نقاط مختلف ایران راهی عراق به ویژه اقلیم خودمختار کردستان این کشور شدند. در پی سقوط ارزش ریال و آشفتگی اقتصاد ایران، درآمد آنها به تومان در ایران کفاف زندگی روزمره‌شان را نمی‌دهد. دویچه وله با یک کارشناس کرد در اقلیم کردستان عراق گفتگو کرده و از او پرسیده وضعیت آنها در عراق چگونه است. تف به شرفتون آخوندهای کثافت که ایران و ایرانیو انقدر خار کردید تو دنیا
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »