تداوم بازداشت فردی که به استاندار سپاهی آذربایجان شرقی سیلی زد

05/08/1400 11:48 ق.ظ

سخن‌گوی قوه قضاییه می‌گوید فردی که در جلسه معارفه به استاندار سپاهی آذربایجان_شرقی سیلی زد، همچنان در بازداشت به سر می برد. اخبار_ایران

خداییان روز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰، با اشاره به ماجرای سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی از یک شهروند در جلسه معارفه،که «در شرایطی که استاندار از فرد مورد نظر شکایتی نداشت اما این فرد به جرم اخلال در نظم بازداشت شد و در حال حاضر با قرار تامین...

خداییان روز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰، با اشاره به ماجرای سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی از یک شهروند در جلسه معارفه،که «در شرایطی که استاندار از فرد مورد نظر شکایتی نداشت اما این فرد به جرم اخلال در نظم بازداشت شد و در حال حاضر با قرار تامین در بازداشت است».

او در خصوص دلایل این شهروند برای سیلی زدن به استاندار توضیح داد: «کار این فرد انگیزه شخصی بوده و به مقام قضایی گفته در یکی از بازدید‌های استاندار در زمانی در سپاه کار می‌کرده با یکی از سربازان رفتار مناسب نداشته است».

رسانه‌های ایران این شهروند را یکی از نیروهای اخراجی سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی معرفی کردند. عابدین خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی از سپاهی‌هایی بود که در جنگ داخلی سوریه حضور داشت و مدتی نیز اسیر شد. خرم درجه سرتیپ دوم پاسدار را دارد و از دهه ۷۰ خورشیدی مقام‌های نظامی و امنیتی در آذربایجان شرقی داشته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

کشورهای اروپایی به گونه‌ای عمل نکنند که آمریکا، اروپا را حوزه نفوذ خود بداندآیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی روز دوشنبه پس از دریافت استوارنامه سفیر جدید بلژیک «جیانمار کوریتزو» با اشاره به سوابق روابط دوستانه دو کشور گفت: ایران علاقه‌مند به گسترش همکاری‌ها با بلژیک و اروپا در عرصه‌های اقتصادی و تجاری است اما نباید اجازه دهیم بیگانگان بر این روابط تاثیر بگذارند. آنگوزمان Muhammad Qasim has seen Prophet Muhammad SAW in great sadness and worry over the state of the Muslim ummah. Many events predicted in Qasim’s dreams about the future also correlate with the events of Hadith. Is Qasim the Imam Al-Mahdi? Qasim was shown that as Quran is Allah’s word & no one can create anything alike, so are his dreams, that even if all creation combine, they cannot create dreams that Qasim has been shown. Surprisingly Qasim’s dreams are coming true exactly. Is he the awaited Imam Al-Mahdi?

با آبکش که نمی‌توان به دریاچه ارومیه آب رساند / آیا تداوم فعالیت‌های ستاد احیا بیهوده است؟یک پژوهشگر حوزه آب و محیط زیست گفت: زمین‌های اطراف دریاچه ارومیه توسط چاه‌های حفاری شده متعدد، تبدیل به آبکش شده است و با آبکش که نمی‌توان به دریاچه ارومیه آب رساند. در این شرایط اگر تمامی دستگاه‌های اجرایی نیز به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند و حتی اگر همه طرح‌های انتقال آب از حوضه‌های مجاور و چه بسا از دریای خزر نیز به اجرا برسند، چاه‌های متعدد و تشنه موجود، آبها را خواهند بلعید و آبی به دریاچه نخواهد رسید. And all of the muslims that all of the countries will join their forces to forms one muslim government and that one muslim country or one muslim khilafah or one muslim government will rule over the world.

اردوغان: کسی که به استقلال کشور ما احترام نگذارد نمی‌تواند در این کشور زندگی کنداردوغان: کسی که به استقلال کشور ما و حساسیت های ملت ما احترام نگذارد، بدون توجه به عنوانش نمی‌تواند در این کشور زندگی کند اردوغان: کسانی که مهربانی ترکیه را ضعف قلمداد می‌کنند، تا زمانی که به اشتباهشان اعتراف نکنند، پاسخ شایسته را دریافت خواهند کرد قابل توجه فارس زبانان ایران که تو ترکیه زندگی میکنن

مادر پویا بختیاری: وقتی ستمگر خودش قاضی است به که شکایت کنیم؟

واکنش وزارت خارجه آمریکا به سفر باقری کنی به بروکسل: اگر هدف‌‌شان بازگشت به برجام است «باید با ما صحبت کنند»🔺 یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده به پرسش‌ بخش فارسی صدای آمریکا در مورد توییت مقام بلندپایه وزارت امور خارجه ایران مبنی بر سفر قریب الوقوع او به بروکسل در رابطه با احیای برجام پاسخ داد. ⬇ بیشتر بخوانید:

دکترین جوجه‌تیغی به تایوان کمک می‌کند تا در برابر چین بایستد؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: دکترین جوجه‌تیغی به تایوان کمک می‌کند تا در برابر چین بایستد؟ اخیراً هواپیمای جنگی چین حریم هوایی تایوان را نقض کرد و این کار باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی درباره امنیت این جزیره شد.

استان‌وایر - سخن‌گوی قوه قضاییه می‌گوید فردی که در جلسه معارفه به استاندار سپاهی آذربایجان شرقی سیلی زد، همچنان در بازداشت به سر می برد.

خداییان روز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰، با اشاره به ماجرای سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی از یک شهروند در جلسه معارفه،که «در

شرایطی که استاندار از فرد مورد نظر شکایتی نداشت اما این فرد به جرم اخلال در نظم بازداشت شد و در حال حاضر با قرار تامین در بازداشت است».

او در خصوص دلایل این شهروند برای سیلی زدن به استاندار توضیح داد: «کار

این فرد انگیزه شخصی بوده و به مقام قضایی گفته در یکی از بازدید‌های استاندار در زمانی در سپاه کار می‌کرده با یکی از سربازان رفتار مناسب نداشته است».

رسانه‌های ایران این شهروند را یکی از نیروهای اخراجی سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی معرفی کردند.

عابدین خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی از سپاهی‌هایی بود که در جنگ داخلی سوریه حضور داشت و مدتی نیز اسیر شد. خرم درجه سرتیپ دوم پاسدار را دارد و از دهه ۷۰ خورشیدی مقام‌های نظامی و امنیتی در آذربایجان شرقی داشته است.

خرم اشتغال فرد ضارب را در سپاه تایید کرده بود، علت این اقدام را اینگونه توضیح داد: «(این فرد) از اینکه واکسن کرونای همسرش را یک مرد تزریق کرده عصبانی بوده است.»در تبریز رخ داد📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: