تداوم خودسوزی زنان در ارومیه؛ یک دختر ۱۸ ساله جان باخت

10/10/1400 11:36 ق.ظ

یک دختر ۱۸ ساله روز پنج‌شنبه، ۹ دی، از طریق خودسوزی در شهرک «راژان» از توابع ارومیه به زندگی خود پایان داد. وبسایت«کردپا»روز جمعه، ۱۰ دی، هویت این دختر ۱۸ ساله «کاژین فتاحی» فرزند شهاب عنوان کرده است. اخبار_ایران آذربایجان_شرقی خودسوزی_زنان

وبسایت « » این خبر را روز جمعه، ۱۰ دی ۱۴۰۰، منتشر کرد و هویت این دختر ۱۸ ساله را «کاژین فتاحی» فرزند شهاب عنوان کرده است. به گفته یک منبع مطلع، دلایل اقدام به خودسوزی او مشخص نیست.

پیش از این روز یک‌شنبه، پنجم دی، نیز یک زن جوان به نام «

زهرا صابری » از اهالی روستای «قونی» از توابع منطقه صومای برادوست ارومیه خودسوزی کرده و درگذشت. این شهروند پس از خودسوزی به بیمارستان «خمینی» ارومیه منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی جان خود را از دست داده بود. گزارش شده که زهرا صابری به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به خودسوزی کرده است.

خودکشی و خودسوزی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودسوزی، به طور مشخص از روستاهای اطراف ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است. headtopics.com

در روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰، زن جوان دیگری با نام «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع منطقه مرگور ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب:
iranwire »

یک 'پیامبر' خودخوانده در آلمان به جرم تجاوز جنسی به زندان محکوم شد | DW | 30.12.2021یک دادگاه محلی در آلمان مردی ۵۹ ساله را که خود را 'پیامبر' خوانده بود به جرم سوءاستفاده جنسی از یک دختربچه به تحمل ۵ سال زندان محکوم کرد. چرا زندانیش کردن پیامبر برا همین کارا فرستاده میشه دیگه این سنت پیامبران از قدیمه اوووف برشما که پیامبر را زندانی میکنید پیامبر و‌تجاوز! دینشو ننوشتین که منتسب بشه اسلام 🤣🤣🤣

۸۲۰ مهمان یک دیسکو در آلمان قرنطینه می‌شوند | DW | 30.12.2021صدها نفری که در آلمان در جشن کریسمس به یک دیسکو برای رقص رفته‌ بودند، با شناسایی یک مبتلا به اومیکرون اکنون مجبورند ۱۴ روز را در انزوای قرنطینه به سر ببرد.

مسابقه هاکی روی یخ پوتین و لوکاشنکو در سن پترزبورگدر این مسابقه که پوتین و لوکاشنکو در یک تیم حضور داشتند، طبیعتا با پیروزی ۱۸-۷ تیم رهبران روسیه و بلاروس به پایان رسید. جای بسیار عالی برای انجام معاملات مافیایی بین رئیس و اراذلِ همراهش🧐

قزاقستان حکم اعدام را به طور کامل از قوانین کیفری خود حذف کرددادگاه‌های قزاقستان از سال ۲۰۰۴ صدور حکم اعدام را متوقف کرده بودند و تنها یک نفر در سال ۲۰۱۶ به اتهام تیراندازی و کشتار جمعی در شهر آلماتی به اعدام محکوم شد. /پدر زنده‌یاد روح الله زم با برائت از لباس آخوندی و افشای وصیت پسرش مبنی بر معرفی دو مزدوری که باعث ربایش او شدند، در طرف درست تاریخ ایستاد. آخوندهایی که مدعی هستند با مردم هستند باید عبا و عمامه را به دور بیندازند و پوشش انسان به تن کنند. BoratSagdiyev Kazakhstan number one

۴۵ فوتی کرونا در شبانه روز گذشته و شناسایی ۱۹۳۶ بیمار جدید۴۵ فوتی و ۱۹۳۶ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۹۳۶ *جانباختگان جدید: ۴۵ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۱۹۲۶۹۸ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۰۳۴۸۲۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۱۵۷۲ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۱۹۰۵۴۲۷۹

انتصاب فرستاده ویژه آمریکا در امور حقوق زنان افغانوزارت خارجه آمریکا نماینده ویژه‌ای را برای رسیدگی به حقوق زنان افغانستان تعیین کرد. - خبرگزاری آناتولی

استان‌وایر - یک دختر ۱۸ ساله روز پنج‌شنبه، ۹ دی، از طریق خودسوزی در شهرک «راژان» از توابع ارومیه به زندگی خود پایان داد.

وبسایت «

» این خبر را روز جمعه، ۱۰ دی ۱۴۰۰، منتشر کرد و هویت این دختر ۱۸ ساله را «کاژین فتاحی» فرزند شهاب عنوان کرده است.

به گفته یک منبع مطلع، دلایل اقدام به خودسوزی او مشخص نیست.

پیش از این روز یک‌شنبه، پنجم دی، نیز یک زن جوان به نام «

زهرا صابری

» از اهالی روستای «قونی» از توابع منطقه صومای برادوست ارومیه خودسوزی کرده و درگذشت.

این شهروند پس از خودسوزی به بیمارستان «خمینی» ارومیه منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی جان خود را از دست داده بود. گزارش شده که زهرا صابری به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به خودسوزی کرده است.

خودکشی و خودسوزی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودسوزی، به طور مشخص از روستاهای اطراف ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است.

در روز جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰، زن جوان دیگری با نام «کبار صحت» ساکن روستای «گردوان» از توابع منطقه مرگور ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و جان خود را از دست داد.

در روز پنج‌شنبه چهارم آذرماه امسال نیز دختری ۲۰ ساله به نام «ژاله صحراپیما» به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی در بیمارستانی در ارومیه جان خود را از دست داد.

در اردیبهشت ماه امسال نیز یک زن دیگر به نام «فاطمه علی‌پور» در روستای «کانی‌رش» واقع در منطقه «صومای برادوست» ارومیه با اقدام به خودسوزی، به زندگی خود پایان داد.

پیش از آن نیز یک کودک‌همسر ۱۵ ساله با نام «روناک عزیزوند»، در یکی از روستاهای ارومیه اقدام به خودسوزی کرد و به زندگی خود پایان داده بود.

📩

اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

[email protected]

📞

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: