تداوم شیب صعودی ابتلا به کرونا در برزیل، هند و مکزیک

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی شبانه‌روز گذشته در هند 1115 نفر، در برزیل 504 نفر و در مکزیک 703 نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

براساس آخرین آمار وزارت بهداشت هند، شمار قربانیان ویروس کرونای جدید در این کشور با مرگ 1115 مبتلا طی 24 ساعت گذشته به 73 هزار و 890 نفر رسید.

بر این اساس، شمار مبتلایان به کووید-19 در برزیل نیز با شناسایی 14 هزار و 269 مورد جدید طی این مدت زمانی به 4 میلیون و 162 هزار و 73 نفر افزایش یافته است. همچنین تعداد کل بیماران کرونایی در مکزیک نیز با مشاهده 5 هزار و 351 مورد جدید آلوده به این بیماری به 642 هزار و 860 نفر افزایش یافت. تاکنون 451 هزار و 159 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در مکزیک سلامت خود را باز یافته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است🔺کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است ⚡️براساس آمار وزارت کار آمریکا کارفرمایان طی ماه گذشته میلادی (ماه اوت) در حدود ۱.۴ میلیون نفر را استخدام کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در برزیل، هند و مکزیک افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا؛ شمار مبتلابان در هند از برزیل پیشی گرفت - BBC News فارسیدر شبانه روز گذشته، نود هزار مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در هند ثبت شد و به این ترتیب از لحاظ کل مبتلایان این کشور از برزیل پیشی گرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افزایش موارد ابتلا به کرونا میان اسرای فلسطینی در اسرائیلباشگاه اسرای فلسطینی اعلام کرد با ثبت 12 مورد جدید ابتلا به کرونا در زندان عوفر در رام الله کرانه باختری شمار مبتلایان بین اسرای فلسطینی در این زندان به 29 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به 1 میلیون و 30 هزار و 690 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیوع ویروس کرونا در میان کارمندان سازمان ملل در سوریه- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimشیوع کرونا در میان کارمندان سازمان ملل در سوریه سخنگوی دفتر امور بشر دوستانه سازمان ملل: دست کم ۴۲ نفر از کارمندان سازمان ملل متحد یا اعضای خانواده آنها در سوریه به کرونا مبتلا شده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »