تداوم پشتیبانی نظامی از شبه نظامیان حفتر در لیبی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی ارتش لیبی از ورود 112 دستگاه خودروی زرهی حامل مزدوران جنگی در پشتیبانی از حفتر به شهر هون در استان جفره خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی ارتش لیبی از ورود 112 دستگاه خودروی زرهی حامل مزدوران جنگی در پشتیبانی از حفتر به شهر هون در استان جفره خبر داد.سرهنگ محمد قنونو، سخنگوی ارتش لیبی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: 112 دستگاه خودروی زرهی حامل مزدوران جنگی به منظور پشتیبانی و جنگیدن در صفوف ژنرال کودتاگر خلیفه حفتر وارد شهر هون در استان جفره شدند.

وی همچنین تصریح کرد: 70 دستگاه خودروی نظامی پر از مهمات متعلق به شبه نظامیان سودانی «جَنجَوید» که از حفتر پشتیبانی می‌کنند نیز طی ساعات گذشته به شهر سرت رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس🔺دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس ⚡️مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا توصیه می‌کند که بازگشایی مدارس باید با پیروی از رفتارهایی که از شیوع کووید۱۹ پیشگیری می‌کنند، همراه باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است!درآمد چین از صادرات کفش بیشتر از درآمد ما از نفت است! رئیس اتحادیه کفش‌ ماشینی و لاستیکی تهران، درآمد ارزی فروش نفت برای ایران را سالانه ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: این در حالی است که در کشور چین، صنعت کفش سالانه ۸۰ میلیارد دلار ارزآوری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پشتیبانی اطلاعاتی امارات از گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.کامارات متحده عربی شمار بسیاری جاسوس برای آموزش تاکتیک‌های اطلاعاتی به گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک به سوریه اعزام کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ آمار مبتلایان به بیش از 24 میلیون و 630 هزار تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از گاز تا یارگیری ایدئولوژیک؛ تنش در شرق مدیترانه آرام نمی‌شودوزیر دفاع ترکیه پس از اعزام جنگنده‌های فرانسوی به پایگاه نظامی در بخش یونانی نشین قبرس گفت: «دوره قلدربازی تمام شده است. هیچ امتیازی از ما نمی‌گیرید.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد وزیر بهداشت از افزایش ترددها در روزگار کروناییانتقاد وزیر بهداشت از افزایش سفرها نمکی: ای‌کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این ترددهای بی‌رویه برای روزهای سخت‌ خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی‌شدم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »