تداوم روند فقرافزایی با این شتاب، سرانجام خطرناکی را برای ایران رقم خواهد زد/ دولت مسئله هسته‌ای کشور را با نگاه به منزلت و منافع ملت ایران حل کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسولی در گفت‌وگو با ایلنا: تداوم روند فقرافزایی با این شتاب، سرانجام خطرناکی را برای ایران رقم خواهد زد/ دولت مسئله هسته‌ای کشور را با نگاه به منزلت و منافع ملت ایران حل کند

حسن رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره این‌که چند وقتی است مسئولان کشور و نمایندگان مجلس مردم را از تریبون‌هایی که در اختیار دارند به تحمل شرایط دعوت می‌کنند و به جای این‌که به حل مشکلات بپردازند تنها مشکلات را مطرح می‌کنند، این‌گونه گفته‌ها چه تاثیری در اجتماع خواهد داشت، گفت: نفس این‌که مسئولان کلیدی کشور اذعان می‌کنند مردم تحت فشارهای اقتصادی و معیشتی هستند، نشان‌دهنده اهمیت در نظر داشتن وضعیت عمومی شرایط جامعه در مواجهه با بحران‌های فراروی کشور است.

وی با بیان این که امروز اصلی‌ترین مسئله کشور فقر و مشکلات اقتصادی و معیشتی است، عنوان کرد: این شاخص در عین حالی که تصویرکننده شرایط عموی دهک‌های جامعه از حیث برخورداری از رفاه عمومی است، نشانگر بسیار خوبی برای همراهی مردم با دولت‌مردان بر اساس شاخص‌های رسمی اعلام شده است که مورد توجه و سنجش قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: معتقدم هرچند موانع و مشکلات زیاد است، اما ایران علیرغم همه لطماتی که طی سال‌های اخیر از تحریم‌ها، ناکارآمدی و بروز و ظهور برخی از مفاسد دیده است، منابع و ظرفیت‌های بالقوه خوبی در کشور وجود دارد که می‌تواند کمک‌کننده باشد به طور مثال هنوز هم کشور ما در صدر کشورهای غیربدهکار از لحاظ بدهی‌های خارجی قرار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قطعا مورد توجه است.

کدام منزلت و منافع ملت؟ مگر دیگر با وجود نوکران روسیه در راس ایران ، عزت و شرفی هم مانده که بخواهد حفظ شود؟ فعلا ایران برگ برنده روسیه است در جهان اگر ایران آخوند زده نبود قطعا تا الان روسیه هم مانند شوروی سابق فرو پاشیده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن: اکنون وقت ترک مذاکرات هسته‌ای با ایران نیستجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز چهارشنبه ۲۹ دی گفت که اکنون زمان ترک مذاکرات با ایران سر احیای توافق هسته‌ای نیست. مرتیکه جفنگ. بایدن به اين ميگويند ولايتمدار خیلی احمقه!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: ابوظبی را با موشک‌های ساخت ایران، هدف قرار دادیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران: طالبان آب هیرمند را به سوی ایران جاری کرد | DW | 19.01.2022مقام‌های ایران می‌گوید طالبان دریچه‌های سد کمال‌خان را باز کرده است و آب هیرمند به‌‌زودی به ایران می‌رسد. پیشتر خبرهایی مبنی بر جلوگیری از رسیدن حق‌آبه ایران از هیرمند مایه نگرانی مردم سیستان و بلوچستان شده بود. *Iran طالبان درازای آن چه میخواهد ،اگردریچه راباز میکند حتمآ میتواند آنراببندد ،درآنزم محصولات کشاورزان سیستان وبلوچستان چه میشود کیشوربی صاحب سرمايه ملی شان بتاراج برده میشه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا سه فعال اقتصادی مرتبط با حزب‌الله را تحریم کرد | DW | 18.01.2022وزارت خزانه‌داری آمریکا سه شهروند لبنانی مرتبط با حزب‌الله و شرکت متعلق به آنها را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد. این وزارت‌خانه می‌گوید حزب‌الله که از سوی جمهوری اسلامی حمایت می‌شود عامل بی‌ثباتی و بحران لبنان است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زنان ایران در جام ملت‌های آسیا؛ مانع‌تراشی با روح مرتضی قلی‌خان بیات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا سه فرد و یک شرکت مرتبط با حزب‌الله لبنان را تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا می‌گوید حزب‌الله لبنان با کمک شبکه گسترده‌ای از عوامل و دلالان اقتصادی خود از منابع و شبکه مالی کشور سوء‌استفاده می‌کند. شیخ حسن نصرالله هر کاری میکند برای حفاظت از دین مسلمانان میکند این هم به شما کافران ربط دارد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »