تداوم سیاه نمایی علیه عملیات چشمه صلح، این بار با استفاده از تصاویر اعضای داعش

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

صفحات و رسانه‌های نزدیک به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ، با جعل تصاویر مربوط به فرار زندانیان داعشی، اعلام کردند که این تصاویر در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صفحات و رسانه‌های نزدیک به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ، با جعل تصاویر مربوط به فرار زندانیان داعشی، اعلام کردند که این تصاویر در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است.در ادامه سیاه نمایی رسانه های و حساب های اینترنتی حامی گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ، یکی از این صفحات با جعل و انتشار تصاویر فرار اعضای داعش از یک زندان، آن را به نام تصاویر گرفته شده در طول عملیات چشمه صلح نشان داده‌ اند. در اصل این تصویر مربوط به خبری است که ماه سپتامبر گذشته از طرف یک کانال تلویزیونی آمریکایی منتشر شده بود.

این صفحه نزدیک به تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ، با انتشار این تصویر سعی کرده وانمود کند که این عکس در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است. نگهبان زندان مذکور که خبرنگار این گزارش را از روند فرار اعضای گروه تروریستی داعش مطلع می کرد، در این باره ابراز داشته که این فیلم روز 13 سپتامبر گذشته توسط دوربین های امنیتی گرفته شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دروغ «استفاده از سلاح‌های شیمیایی و ممنوعه» در عملیات چشمه صلح ترکیهحامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ با دستکاری در تصاویر ادعا کردند که در عملیات چشمه صلح از سلاح شیمیایی و ممنوعه استفاده شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

الشنقیطی: عملیات «چشمه صلح» ضربه بزرگی به پروژه تجزیه منطقه است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دروغ پردازی رسانه‌های حامی تروریست‌ها علیه عملیات چشمه صلح
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه صلح خارج نمی شونداردوغان: دیداری که قرار است با آقای پوتین انجام شود را بخش دیگری از این روند تلقی می کنم اردوغان: هم اکنون مهلت 120_ساعته (به گروه های تروریستی برای خروج از منطقه امن در شمال سوریه) در حال سپری است. اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه_صلح خارج نمی شوند رئیس_جمهور ترکیه: تصمیم گرفتیم این روند به ریاست ترکیه و با همکاری یکدگیر انجام بگیرد. مدام در حال ارتباط بوده و هیئت های دو کشور به دیدار با یکدیگر ادامه خواهند داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در عملیات چشمه صلح ترکیهسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه گفت که آنکارا ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در عملیات چشمه صلح ترکیه در شمال سوریه گفت را قاطعانه رد می کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصاویر هوایی کربلای معلیایرنا - کربلا - تصاویر نمایی هوایی از بین الحرمین در کربلای معلی را در شامگاه پنجشنبه و در آستانه اربعین حسینی نشان می دهد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »