تداوم سیاه نمایی علیه عملیات چشمه صلح، این بار با استفاده از تصاویر اعضای داعش

19/10/2019 04:35:00 ب.ظ

تداوم #سیاه_نمایی علیه عملیات #چشمه_صلح، این بار با #استفاده از تصاویر اعضای #داعش

سیاه_نمایی, چشمه_صلح

تداوم سیاه_نمایی علیه عملیات چشمه_صلح ، این بار با استفاده از تصاویر اعضای داعش

صفحات و رسانه‌های نزدیک به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ، با جعل تصاویر مربوط به فرار زندانیان داعش ی، اعلام کردند که این تصاویر در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است. - خبرگزاری آناتولی

19.10.2019آنکارا/خبرگزاری آناتولیدر ادامه سیاه نمایی رسانه های و حساب های اینترنتی حامی گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ، یکی از این صفحات با جعل و انتشار تصاویر فرار اعضای داعش از یک زندان، آن را به نام تصاویر گرفته شده در طول عملیات چشمه صلح نشان داده‌ اند. در اصل این تصویر مربوط به خبری است که ماه سپتامبر گذشته از طرف یک کانال تلویزیونی آمریکایی منتشر شده بود.

این صفحه نزدیک به تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ، با انتشار این تصویر سعی کرده وانمود کند که این عکس در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دروغ «استفاده از سلاح‌های شیمیایی و ممنوعه» در عملیات چشمه صلح ترکیهحامیان گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ با دستکاری در تصاویر ادعا کردند که در عملیات چشمه صلح از سلاح شیمیایی و ممنوعه استفاده شده است. - خبرگزاری آناتولی

الشنقیطی: عملیات «چشمه صلح» ضربه بزرگی به پروژه تجزیه منطقه است

دروغ پردازی رسانه‌های حامی تروریست‌ها علیه عملیات چشمه صلح

اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه صلح خارج نمی شونداردوغان: دیداری که قرار است با آقای پوتین انجام شود را بخش دیگری از این روند تلقی می کنم اردوغان: هم اکنون مهلت 120_ساعته (به گروه های تروریستی برای خروج از منطقه امن در شمال سوریه) در حال سپری است. اردوغان: نیروهای ترکیه هنوز از منطقه عملیات چشمه_صلح خارج نمی شوند رئیس_جمهور ترکیه: تصمیم گرفتیم این روند به ریاست ترکیه و با همکاری یکدگیر انجام بگیرد. مدام در حال ارتباط بوده و هیئت های دو کشور به دیدار با یکدیگر ادامه خواهند داد.

واکنش ترکیه به ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در عملیات چشمه صلح ترکیهسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه گفت که آنکارا ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در عملیات چشمه صلح ترکیه در شمال سوریه گفت را قاطعانه رد می کند. - خبرگزاری آناتولی

تصاویر هوایی کربلای معلیایرنا - کربلا - تصاویر نمایی هوایی از بین الحرمین در کربلای معلی را در شامگاه پنجشنبه و در آستانه اربعین حسینی نشان می دهد.

صفحات و رسانه‌های نزدیک به گروه تروریستی پ.حامیان گروه تروریستی پ.محمد مختار الشنقیطی، اندیشمند موریتانیایی در گفتگو با «آناتولی» عملیات «چشمه صلح» ارتش ترکیه در شرق فرات سوریه را ضربه بزرگی به پروژه تجزیه منطقه دانست.رسانه‌ها و صفحات حامی تروریست‌های پ.

ک.ک/ی.ک/ی.پ.2019 اسانبول/ محمد شيخ يوسف/ خبرگزاری آناتولی محمد مختار الشنقیطی، اندیشمند موریتانیایی در گفتگو با «آناتولی» با اشاره بر این که برخی کشورهای داری تاریخ استعمارگری طرح تجزیه منطقه را دارند، اظهار داشت: عملیات «چشمه صلح» ارتش ترکیه همراه به ارتش ملی سوریه علیه تروریست ها در شرق فرات ضربه بزرگی به چنین پروژه ها است.گ، با جعل تصاویر مربوط به فرار زندانیان داعشی، اعلام کردند که این تصاویر در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است.گ با دستکاری در تصاویر ادعا کردند که در عملیات چشمه صلح از سلاح شیمیایی و ممنوعه استفاده شده است. 19. 18.

10.10.ک.2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی در ادامه سیاه نمایی رسانه های و حساب های اینترنتی حامی گروه تروریستی پ.ک.ک.ک/ی.گ و داعش رنج زیادی برده اند.پ.پ.پ.

گ، یکی از این صفحات با جعل و انتشار تصاویر فرار اعضای داعش از یک زندان، آن را به نام تصاویر گرفته شده در طول عملیات چشمه صلح نشان داده‌ اند. در اصل این تصویر مربوط به خبری است که ماه سپتامبر گذشته از طرف یک کانال تلویزیونی آمریکایی منتشر شده بود. حامیان گروه تروریستی پ. او ادامه داد: اتحادیه عرب زمانی که سوریه مورد اشغال آمریکا، روسیه و ایران قرار گرفت، سکوت کرد همچنین زمانی که خاک سوریه مورد حمله صهیونست‌ها قرار گرفت، واکنشی نشان نداد، علاوه بر این قدس، مسجدالاقصی، مسجد ابراهیمی و دیگر مناطق فلسطین اشغالی مورد تجاوز مکرر نیروهای اشغالگر قرار می گیرند اما این اتحادیه در قبال تمام این جنایات یک بار هم اقدام جدی انجام نداده است. این صفحه نزدیک به تروریست های پ.ک.ک/ی.ک/ی. گفتنی است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد.پ.

پ.گ با انتشار تصویر شخصی در بیمارستان ادعا کردند که ارتش ترکیه در عملیات چشمه صلح از سلاح شیمیایی استفاده کرده است.گ، با انتشار این تصویر سعی کرده وانمود کند که این عکس در جریان عملیات چشمه صلح گرفته شده است. نگهبان زندان مذکور که خبرنگار این گزارش را از روند فرار اعضای گروه تروریستی داعش مطلع می کرد، در این باره ابراز داشته که این فیلم روز 13 سپتامبر گذشته توسط دوربین های امنیتی گرفته شده است. یک حساب کاربری دروغین و فیک٬ تلاش کرد تا عکسی از حملات هوایی رژیم سوریه در ماه مارس 2018 به منطقه غوطه شرقی و همچنین عکسی از آثار آتش سوزی حملات اسرائیل با بمب فسفر در ژانویه 2008 در غزه را تحریف کند و این عکس‌ها را به عنوان عکس‌هایی از عملیات چشمه صلح ترکیه در شرق فرات نشان دهد. .