تخلیه بخش درمانی یکی از بیمارستان های بزرگ پایتخت

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایلنا گزارش می‌دهد: تخلیه بخش درمانی یکی از بیمارستان های بزرگ پایتخت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از ریزش ساختمان متروپل در آبادان موضوع ایمنی ساختمان‌های ناایمن دوباره مطرح شد، در این میان دادستان تهران از صدور دستور تعطیلی یک بیمارستان پایتخت خبر داد.در روزهای گذشته «عبدالرضا پازوکی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در نامه‌ای به «نادر توکلی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران دستور تخلیه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) که یکی از بزرگترین بیمارستان‌های بزرگ پایتخت است را صادر کرد.

«نادر توکلی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با تعطیلی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)، اظهار کرد: موضوع اصلی این نامه تعطیلی این بیمارستان نیست. این مرکز ساختمان‌های مختلفی دارد که یکی از آنها طبق ارزیابی‌های انجام شده به نظر می‌رسد، ایمنی لازم را نداشته باشد. توکلی بیان کرد: علاوه بر ایمنی سازه‌ای، مسائل مربوط به ایمنی غیر سازه‌ای تمامی‌ ساختمان‌ها در این کارگروه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت، با این حال تنها یکی از بخش‌های این بیمارستان در دستور تخلیه قرار گرفته است.

توکلی ادامه داد:‌ در حال آماده سازی هستیم که این بخش از بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) زودتر تخلیه شود. تمام خدمات اورژانس، بخش حاکمیتی بیمارستان و بخشی از اتاق عمل در ساختمان شماره 1 و 2 قرار دارند که از ایمنی نسبی برخوردار بوده و در دستور تخلیه قرار ندارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از اعطای مرخصی درمانی به طاهر قدیریان، فعال محیط زیست زندانی، «خودداری می‌شود»خبرگزاری هرانا به نقل از منابع خود می‌نویسد طاهر قدیریان از فعالان محیط زیست زندانی، به دلیل ابتلا به بیماری، نیاز به مرخصی و رسیدگی پزشکی تخصصی دارد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آدم‌کشی در زندان؛ وقتی مرخصی درمانی ممنوع می‌شودشکیلا_منفرد، زندانی سیاسی محبوس در زندان_قرچک می‌گوید که با وجود بیماری، حتی مرخصی درمان او را منوط به اجازه دادستانی کرده‌اند. او تنها زندانی‌ نیست که از حق درمان و مرخصی درمانی منع شده است. اطلاع_رسانی roqayehrezaei
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری ۴۳۲ مجرم حرفه‌ای و ۱۲ ابربدهکار بانکی/ انسداد ۱۱ کانال تلگرامی اخلالگر بازار ارزرییس پلیس پایتخت: *۱۱ کانال تلگرامی اخلالگر بازار ارز مسدود شدند *هفت نفر در رابطه با دریافت‌کنندگان ارز دولتی دستگیر شدند *این افراد تاکنون سه هزار میلیارد تومان ارز دولتی دریافت کرده بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شگفتی برای توکیو از ۶ هزار کیلومتر دورتر؛ یک شهروند از بلژیک شهردار ناحیه شدیک خانم ۴۷ ساله ژاپنی که ده‌ها سال از عمر خود را ساکن بلژیک بوده است به عنوان شهردار یکی از نواحی توکیو انتخاب شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس کل سازمان پرستاری به ابراهیم رئیسی: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان غلط زیادی کرده استرئیس کل سازمان نظام پرستاری با انتقاد تند از رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، گفته که ابراهیم رئیسی خدمات کادر درمانی در ایران در زمان بحران کرونا را «کم‌انگاری» کرده و آنان را...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات حمله به یک آمبولانس در حومه مشهد/متهم دستگیر شدمسئول روابط‌عمومی اورژانس مشهد از دستگیری عامل حمله به یک آمبولانس در بخش رضویه در حومه مشهد خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »